6304 відвідувача онлайн
144 828 247

Під час спроби затримання застрелився імовірно екс-заступник голови "Нафтогазу України" Юр'єв

Сьогодні під час спроби затримання застрелився імовірно екс-заступник голови "Нафтогазу" часів Януковича, фігурант справи братів Кацубів Геннадій Юр'єв.

В одному з приватних будинків Вінницької області імовірно наклав на себе руки колишній заступник голови "Нафтогазу" Геннадій Юр'єв, повідомляє Цензор.НЕТ.
Юр'єв перебував у розшуку в справі зловживань у "Нафтогазі".
Він діяв спільно з братами Кацубами, яких підозрюють у розкраданні 17 мільярдів гривень. Кацуби - одні з найближчих довірених осіб Віктора і Олександра Януковичів і Сергія Арбузова.
Юр'єв був одним із довірених осіб Кацубів, його оголосили у розшук 30 вересня, і відтоді він переховувася.
Сьогодні військова прокуратура і СБУ проводили операцію із затримання 4 учасників у справі Кацубів. Слідчі військової прокуратури виявили імовірне місце притулку Юр'єва. Сьогодні вранці співробітники військової прокуратури, служби безпеки, державної охорони, у якої був договір на охорону будинку, а також поняті зайшли у двір приватного будинку, в якому імовірно був Юр'єв. Пролунав постріл. Після того, як група захоплення зламала двері, біля пульта відеоспостереження було виявлено тіло чоловіка, імовірно, Геннадія Юр'єва. Поруч лежав мисливський карабін.
Затримання трьох інших фігурантів справи Кацубів відбулося успішно. Тривають слідчі дії.
Топ коментарі
+58
"Застрелился" примерно как Чечетов "выбросился".
показати весь коментар
21.12.2016 14:01 Відповісти
+41
При попытке задержания застрелился предположительно экс-замглавы "Нафтогаза Украины" Юрьев - Цензор.НЕТ 2269
показати весь коментар
21.12.2016 14:06 Відповісти
+34
там не 9ть огнестрельных в голову? (такого зверского самоубийства милиция давно не видела)
показати весь коментар
21.12.2016 14:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Есть мнение- хто стрелял, того люди и занимаются..
показати весь коментар
21.12.2016 14:49 Відповісти
Не, Петруха доверяет только Матиосу. Этот Берия на все способен.
показати весь коментар
21.12.2016 16:20 Відповісти
То есть на входе имеем 17 лярдов гривасов, а на выходе жмура и пачку повязанных барыг.
Слух, посоны, а колитесь-ка по секрету, где можна жмура или кого-то из барыг обналичить?..
показати весь коментар
21.12.2016 14:49 Відповісти
Эт тебе не здесь спрашивать надо- это "в верха" государственные, они тут не тусят. Тут все больше голытьба, да больные.
показати весь коментар
21.12.2016 14:50 Відповісти
Інформацію не повинні перекручувати.
По-друге інформація містить звужений обсяг.
Повна інформація може бути надана після закінчення розслідування.
Але в усьому цьому є маленька деталька - по підрахункам правоохоронних органів державі нанесено збитки на суму 17 млрд. грн. - скільки буде доведено ???????? А скільки повернуто державі!!!!!!!!!!!
Із цим треба щось робити, приймати закони, які б надавали можливість відстежувати грошові активи злочинців, де б вони не находились і повертати їх за рішенням суду.
Попередня злочинна влада вкрала коштів що дорівнює два бюджети, а що повернуто.
Тут не повинно стояти питання про спецконкацію. Треба прийняти закон про арешт коштів (певної суму) до підтвердження законності їх отримання. У разі ненадання підтвердження кошти зараховуються до бюджету. Те саме і з нерухомістю.
Тоб-то треба прийняти правила одні для усіх.
показати весь коментар
21.12.2016 14:56 Відповісти
У нас тут человека машиной сбили и скрылись. Приехала полиция и участковый, опросили свидетелей, но пьяного нарушителя не нашли. А когда его потерпевший вычислил, городок не большой, оказалось с него бабло взяли ментяры и замяли дело.
Это к чему, там тоже менты и тоже бабки. Подумайте, откуда у некоторых ментов нехилые иномарки, даже у сирот?
показати весь коментар
21.12.2016 20:09 Відповісти
чоловік мав совість...застрелився
показати весь коментар
21.12.2016 14:57 Відповісти
Якби мав совість - не грабував би людей.
показати весь коментар
21.12.2016 15:11 Відповісти
мав совість застрелитись...99,99% цих плядей що при кориті на таке не здатні
показати весь коментар
21.12.2016 15:15 Відповісти
а можно наоборот ? отсидеть , а потом получить награбленное ?
показати весь коментар
21.12.2016 17:50 Відповісти
бывает..--..помогают , даже совесть оставляют в покое
показати весь коментар
21.12.2016 17:49 Відповісти
При попытке задержания застрелился предположительно экс-замглавы "Нафтогаза Украины" Юрьев... после того, как три раза неудачно выпадал с шестнадцатого этажа.
А вообще просто устранили лишнего свидетеля, чтобы, не дай Бог, чего лишнего не наговорил.
показати весь коментар
21.12.2016 14:57 Відповісти
он слишком много знал ............
показати весь коментар
21.12.2016 15:00 Відповісти
При попытке задержания застрелился предположительно экс-замглавы "Нафтогаза Украины" Юрьев - Цензор.НЕТ 9004
показати весь коментар
21.12.2016 15:00 Відповісти
застрелили............только идиот мог стреляться сам............дал денег и порешал.......
показати весь коментар
21.12.2016 15:10 Відповісти
А вообще это он? Или похожего бомжа, грохнули, и заказали показательное задержание сделать.
показати весь коментар
21.12.2016 15:20 Відповісти
ДНК делать не будут, а он это или бомж - деньги решают фсё.
показати весь коментар
21.12.2016 20:15 Відповісти
Если виноват пусть бы сидел,лет 5 и вышел,жалко,слабонервный человек был наверное.
показати весь коментар
21.12.2016 15:32 Відповісти
Там мужик курицу украл, три года дали! Атеперь подели 17 лимонов на курицу и умнож на три - сидеть не пересидеть.
показати весь коментар
21.12.2016 20:19 Відповісти
так він двічі вистрилив у вісок, і як потрібно другий вистріл був контрольним
показати весь коментар
21.12.2016 15:33 Відповісти
Второй раз такую глупость, как с Онищенко они не допустят. Вот взяли бы живьем этого Юрьева, а он как начал бы все схемы и всех участников этих схем палить. Онищенко часами записывал, а у этого Юрьева может в трусах микрофон. Зачем им такое надо? Поэтому после Онищенко все будут самозастреливаться. Ну, или выпадать с энного этажа, как Чечетов.
показати весь коментар
21.12.2016 15:56 Відповісти
да...рыги и кацапня ваще склонны к суициду .особенно финансисты.
показати весь коментар
21.12.2016 16:45 Відповісти
А если проверить нонешний Нафтогаз???
Постреляются все!!!!
показати весь коментар
21.12.2016 15:58 Відповісти
KRISA NIKOGDA NE ZASTRELITSYA ,ZASTRELITSYA MOZHET TOLKO MUZHESTVENNII CHELOVEK
показати весь коментар
21.12.2016 16:07 Відповісти
И в чём там мужество?
показати весь коментар
21.12.2016 16:45 Відповісти
та да ...самые мужественные-это у нас нашкодившие рыги .
показати весь коментар
21.12.2016 16:46 Відповісти
Это ответ порохоботским гнидам, которые утверждают, что Нафтогаз всегда был убыточным, а при нынешних тарифах стал приносить прибыль.
показати весь коментар
21.12.2016 16:09 Відповісти
странные у вас,зрады ответы...нет шоб попросится в ато кровью смыть.или хотя бы в тюряжке положенное отсидеть...так нет,самоубится-это ваше фсё
показати весь коментар
21.12.2016 16:48 Відповісти
топор из спины торчал?
показати весь коментар
21.12.2016 16:12 Відповісти
На то и Цензер-чтоб писать,ну для того -чтобы листать...Смотреть таки рекламу и бабки получать по плану,согласно дольщиков пай-ё-ёв.Там,в прокураторстве,куёв собралось вдосталь,все везде всё знают.И суть проблемы излагают---они там были,лично каждый видел сам-как "бывший" воровал и гибель принял там,ну прям--на поле пересчёта личных бабок..Вот это то и есть---напоминание "гребцам"-ведь можно с дуру выпасть и в осадок.А "Цензер" сразу подпоёт,за ним не заржавеет---он таки цветёт!!!
показати весь коментар
21.12.2016 16:20 Відповісти
Интересно. Коболев глава Нефтегаза сам застрелится или его просто кастрируют и потом пристрелят?
показати весь коментар
21.12.2016 16:22 Відповісти
Петю вывезет честный офицер? Успеет ? Или придётся пристрелить дабы не ваняло
показати весь коментар
21.12.2016 16:24 Відповісти
О, так ти сьогодні вже під турецьким прапорцем вигулькнув, прямо як в опері "Фігаро тут, Фігаро там. Фігаро тут, Фігаро там. Фігаро тут, Фігаро там....".
показати весь коментар
21.12.2016 17:25 Відповісти
Почитаешь коменты, такое впечатление у нас 40 млн члены клуба ЗРАДА, чтобы власть не сделала, везде одна "зрада". Не арестовала зрада, арестовала зрада, и т.д
показати весь коментар
21.12.2016 16:48 Відповісти
А как вы думаете, почему так? Потому что мы знаем, кому у нас сейчас жить стало лучше, чем вчера.
А ещё мы знаем на своей шкуре, что нам стало жить невыносимо. Потому, что власть - антиукраинская.
Этой власти нужно уйти, всем составом.
показати весь коментар
21.12.2016 16:55 Відповісти
Так це ж проплачені тролі, сміття путінської інформаційної війни. Навіть якби нинішня влада видала кожному по мішку золота, вони б і тоді срач здійняли, бо свиня завжди гімно знайде. Наші успіхи їм, як більмо на оці, нехай казяться, може швидше виздихають разом з ху*лом.
показати весь коментар
21.12.2016 17:16 Відповісти
Застрелили естественно. Иначе много говен бы всплыло . У нас за что не возьмуться - все через зад. Руки даже не ИЗ ..опы растута а В ..опу.
Вон сепары-ворюги гепа и допа до сих пор у руля.
Мне сложно представить что в параше работал бы мэром чувак носящий на пиджаке Тризуб или флаг Украины. Это логично.
А у нас можно. Можно воровать до одурения старому вору. Можно в Харькове ПАРК продать.
показати весь коментар
21.12.2016 17:00 Відповісти
Та да! Бойко -тот не застрелился ..а этот ПРЕДПОЛОЖИТЕЛЬНО подельник!Застрелился))))
показати весь коментар
21.12.2016 22:38 Відповісти
Народна мудрість: "Неправдою світ пройдеш, та назад не вернешся!" Крав для того, щоб застрелитись.
показати весь коментар
21.12.2016 17:01 Відповісти
счастья и здоровья погибшему.
показати весь коментар
21.12.2016 17:06 Відповісти
И в сто лет застрелится еще раз.
показати весь коментар
21.12.2016 17:11 Відповісти
У нас обычно успевают 2 раза застрелиться. Если есть опасения, что расскажут про кого-нить влиятельного
показати весь коментар
21.12.2016 17:16 Відповісти
И сколько раз он в сея вистрелил ?
Скажите еще что он застреленний родился
Ето как музичко в наручниках
Второй Онищенко пукач никому не нужен
показати весь коментар
21.12.2016 17:41 Відповісти
А скільки раз в себе ,застрелився?
показати весь коментар
21.12.2016 19:54 Відповісти
Самый короткий язык - у мертвеца !
показати весь коментар
22.12.2016 08:01 Відповісти
Сторінка 3 з 3