10398 відвідувачів онлайн
4 544 32

Корумповану, старомодну і неефективну екоінспекцію потрібно ліквідувати, - міністр Семерак

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі Еспресо.TV. заявив міністр екології Остап Семерак
За його словами, єдиний інструмент, який існує у міністерства природи - це екологічна інспекція, але одне нелегально зрізане дерево коштує річну зарплату екоінспектора.

Читайте також: Литва допоможе Україні у впровадженні європейського екологічного законодавства, - Семерак

"Їх проїла іржа корупції, і коли ми говоримо про Грибовицьке сміттєзвалище і катастрофу, яка сталася на Львівщині, то екоінспекція Львівської області 3 роки судилася з комунальним підприємством за право здійснити легальну перевірку. І їх не пускали, тому що був "договорнячок", - розповів міністр.
Він стверджує, що якщо змінити одну людину іншою - це не дасть результату.
"Відомство потрібно ліквідувати, адже воно неефективне, корумповане і старомодне. Замість нього потрібно створити нове і з новими кадрами, а ніяких переатестацій бути не може", - додав Семерак.
Топ коментарі
+6
самый [Зображення недоступне] честный... .
показати весь коментар
21.12.2016 22:42 Відповісти
+4
а кто будет ликвидировать сами коррупционеры сами себя, но их это все устраивает, жизнь у них малина
показати весь коментар
21.12.2016 22:34 Відповісти
+3
Коррумпированную, старомодную и неэффективную экоинспекцию нужно ликвидировать, - министр Семерак - Цензор.НЕТ 9972
показати весь коментар
21.12.2016 22:33 Відповісти

Завантаження...