Корумповану, старомодну і неефективну екоінспекцію потрібно ліквідувати, - міністр Семерак
За його словами, єдиний інструмент, який існує у міністерства природи - це екологічна інспекція, але одне нелегально зрізане дерево коштує річну зарплату екоінспектора.
"Їх проїла іржа корупції, і коли ми говоримо про Грибовицьке сміттєзвалище і катастрофу, яка сталася на Львівщині, то екоінспекція Львівської області 3 роки судилася з комунальним підприємством за право здійснити легальну перевірку. І їх не пускали, тому що був "договорнячок", - розповів міністр.
Він стверджує, що якщо змінити одну людину іншою - це не дасть результату.
"Відомство потрібно ліквідувати, адже воно неефективне, корумповане і старомодне. Замість нього потрібно створити нове і з новими кадрами, а ніяких переатестацій бути не може", - додав Семерак.
Топ коментарі
+6 Виталий Луцюк #133945
показати весь коментар
21.12.2016 22:42 Відповісти Посилання +4 Sinopticos
показати весь коментар
21.12.2016 22:34 Відповісти Посилання +3 Прощай немытая раССея
показати весь коментар
21.12.2016 22:33 Відповісти Посилання
.