9584 відвідувача онлайн
12 088 32

100 екс-співробітників прокуратури Донецької області перейшли на бік бойовиків

100 колишніх співробітників органів прокуратури Донецької області перейшли на бік бойовиків і підозрюються в державній зраді.

Про це повідомив прокурор Донецької області Євген Бондаренко в інтерв'ю газеті "Голос України", передає Цензор.НЕТ.
"У 2014 році штат органів прокуратури Донецької області налічував 1 646 співробітників. У нас є інформація про те, що на терористів працює 100 наших колишніх співробітників, тобто зрадили присягу трохи більше 6%", - повідомив він.

За його словами, прокуратура Донецької області вже затвердила і передала до суду 12 обвинувальних актів проти цих прокурорів, 53 оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, а також оголошені в розшук.
Бондаренко також повідомив, що безпосередньо в органах прокуратури Донецької області сьогодні налічується 286 внутрішньо переміщених осіб, які мають статус переселенців.
Топ коментарі
+15
100 экс-сотрудников прокуратуры Донецкой области перешли на строну боевиков - Цензор.НЕТ 6012
показати весь коментар
22.12.2016 12:32 Відповісти
+12
а думаете по всей оставшейся Украине прокуроры - патриоты остались ?
показати весь коментар
22.12.2016 12:31 Відповісти
+7
Те, что не перешли, ничем не лучше.
показати весь коментар
22.12.2016 12:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
это в крови и руцкоговорящих
показати весь коментар
22.12.2016 12:30 Відповісти
а у руцкописающих?
показати весь коментар
22.12.2016 12:31 Відповісти
А як пісяють парускі?))
показати весь коментар
22.12.2016 12:35 Відповісти
Відомо як - в ліфтах.
показати весь коментар
22.12.2016 12:53 Відповісти
А в Криму, а судді, а СБУшники, а менти, а чиновники, тобто всі ті хто називали себе Україна на цих землях? Чому ми за три роки не маємо ще рішення українських судів по цих людях? Наприклад Шевцов, який жив в Криму, по документах воював в добровольчому батальйоні, а потім раптом став начальником Вінницької поліції звідки його поперли волонтери! Шевцов постійно їздив в Крим через кордон і про що він там розповідав ФСБ ніхто не знає, бо порошенко досі не дав арештувати Шевцова, береже ФСБшного агента, якого путін послав допомагати охороняти пєтіну вотчину від активістів та патріотів.
показати весь коментар
22.12.2016 12:36 Відповісти
Вы ко мне с этими вопросами? Мои ответы Вам, сильно, не понравятся и не зависимо от того, что я думаю по этому поводу, все будет продолжаться, как и продолжалось до этого.
показати весь коментар
22.12.2016 13:01 Відповісти
это вопрос нужно адресовать шыкаладному глазу и гениальному пгокугогу югику.
показати весь коментар
22.12.2016 16:29 Відповісти
100 экс-сотрудников прокуратуры Донецкой области перешли на строну боевиков - Цензор.НЕТ 62
показати весь коментар
22.12.2016 12:30 Відповісти
твари продажные
показати весь коментар
22.12.2016 12:30 Відповісти
а думаете по всей оставшейся Украине прокуроры - патриоты остались ?
показати весь коментар
22.12.2016 12:31 Відповісти
пора бы признать уже явно очевидную вещь - патриотизм в Украине никак не отменяет коррупцию, а очень гармонично ее дополняет...
показати весь коментар
22.12.2016 12:34 Відповісти
А могли б, лашари, переатестацію підмазати пройти, і далі грабувати Україну, як це роблять ті що залишились.
показати весь коментар
22.12.2016 12:31 Відповісти
Они все такие .
Одни перешли официально , а остальные ещё это скрывают .
Скромничают , наверное .
показати весь коментар
22.12.2016 12:32 Відповісти
6% открыто перешли, а еще 44% делают вид, что верны Украине. Впрочем эта ситуация верна для всей Украины а не только для Донецкой области.
показати весь коментар
22.12.2016 12:32 Відповісти
100 экс-сотрудников прокуратуры Донецкой области перешли на строну боевиков - Цензор.НЕТ 6012
показати весь коментар
22.12.2016 12:32 Відповісти
Те, что не перешли, ничем не лучше.
показати весь коментар
22.12.2016 12:33 Відповісти
А отчего им быть лучше.Они, как никто, знают цену этим реформам,знают суть конкурсов,знают все подводные камни,знают,что творит луценко и как по звонкам назначаются.Надо начинать с головы,а не с низов.Ну уберем этих людей,которые хоть как-то знают,луценко поставит своих ,более преданных и дурнуватых. Пример с новинским.Так чего осуждать тех 100 прокуроров,чем наша власть лучше тех людей.Ничем,только говорит одно,а делает другое.
показати весь коментар
22.12.2016 12:38 Відповісти
Ну если только 6% прокуроров предатели, то каждого 16-го работника прокуратуры по всей Украине расстрелять и очистимся от предателей в прокуратуре.
А вот со взяточниками будет хуже, придётся расстреливать остальных 15-ть из этих же 16-ти!
показати весь коментар
22.12.2016 12:34 Відповісти
І чому мене це не дивує? Насправді це жахливо-уявіть,що десь в цивілізованній країні на момент втручання на її територію ворога,до нього(ворога) переходить одразу така кількість службовців.Масштаби проростання кацпського раку в тіло України величезні-здоровим клітинам прийдеться ще довго боротися з ним.А рецепт доволі простий-вчіть нашу мову та культуру,і усвідомлюйте ,що на цій землі будуть жити ваші діти.
показати весь коментар
22.12.2016 12:36 Відповісти
Все вірно, це відповідає офіційним даним їхнього рехверендуму, де за ДЫРУ проголосувало 89%, тобто дев"ять з десятка.
показати весь коментар
22.12.2016 12:41 Відповісти
Так прокуроры никуда и не уходили. Эта закрытая контора, в которой Петя ставит своих смотрящих и есть тот тормоз, который держит страну на пути развития. Посмотрите на эти рожи. У них на лбу доллар нарисован и глазки косят в сторону.
показати весь коментар
22.12.2016 12:42 Відповісти
И тем не менее все предатели получают все социальные выплаты в Украине без всяких справок переселенцев. После бегства Януковича, была брошена по произвол судьбы вся его донецкая мусорская кодла. А там были в основном ублюдки и подонки. Все они не только кричали Путин введи войска, а фактически их и привели. И им вообще было плевать на нищебродов которые ходили на "референдум" или не ходили. Но никакая бабулька даже упоротая путлеристка не привела бы войска Путина если бы этому противилось кодло Януковича им брошенное. Но однако на пенсионеров повесили вину измены при том что все мусора Януковича служат в ДНР под другими фамилиями и прекрасно приезжают в Киев снимать свои пенсии а так же посещать своих жён в отличных квартирах Киева и шлюх. Хватает ещё на бани сауны и на миньет.
показати весь коментар
22.12.2016 12:42 Відповісти
Да эта шерсть всегда была продажной! Большая часть из них и до этих событий плодотворно работала на ФСБ
показати весь коментар
22.12.2016 12:44 Відповісти
Оооо..вы тока дайте команду...и сколько "наших" вальнут на ту сторону!!!!
показати весь коментар
22.12.2016 12:48 Відповісти
Еще и будут требовать, чтоб Украина им пенсию выплачивала. Или будут посылать гонцов для снятия грн с карточки за пределами дамбаса.
показати весь коментар
22.12.2016 12:53 Відповісти
Нікому вони не зраджували - вони продовжують працювати на Систему - що тут , що там .
показати весь коментар
22.12.2016 13:35 Відповісти
К счастью, им не осталось выбора - вся власть, на защите которой стояла прокуратура, смылась в киев, вся милиция, которая защищала прокуратуру, оказалась с бандитами заодно. Может и к лучшему, что вся эта мразь осталась в лугандонии.
показати весь коментар
22.12.2016 13:35 Відповісти
маловато будет......
показати весь коментар
22.12.2016 13:35 Відповісти
это наверно те кто зарплату не получает......
показати весь коментар
22.12.2016 13:36 Відповісти
не верю,что так мало ,среди этого контингента ,сплошь предатели и дерьмо.
показати весь коментар
22.12.2016 14:36 Відповісти
а сколько агентов осталось в славном ГПУ?
показати весь коментар
22.12.2016 15:13 Відповісти
Після того, як прокурори перейшли до ОРДЛО, їхня діяльність стала наносити набагато менше шкоди