10323 відвідувача онлайн
12 587 104

Київська міськрада відмовилася перейменовувати проспект генерала Ватутіна на проспект Шухевича

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини",, за ухвалення відповідного проекту рішення проголосував 41 депутат за мінімально необхідних 61.
На початку засідання міськради перед депутатами виступив депутат Верховної Ради від фракції Радикальної партії Юрій-Богдан Шухевич з проханням підтримати перейменування.

Проект рішення одноголосно підтримали фракції міськради "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" та "Об'єднання "Самопоміч".
Як повідомлялося, Київміськадміністрація має намір запропонувати Київраді перейменувати проспект Героїв Сталінграда на проспект Володимира Івасюка і вулицю Московську на вулицю Дмитра Годзенка.
Топ коментарі
+21
То чому б не свалити цій міськраді на Расєю? Вона ж їм явно ближче.
показати весь коментар
22.12.2016 12:37 Відповісти
+19
Ватутин как раз один из главных мерзавцев. Именно он инициировал использование в бою "черносвитнков".Это когда всех мужиков от 15 по 55 лет с бывших оккупированных территорий Украины "вооружали" палками и кирпичами и гнали под немецкие пулеметы-"искупать вину".Черносвитниками прозвали потому что шли в бой в своей одежде, причем выжившие зачислялись в Красную армию только после боя, т.е. никаких положенных льгот семьям убитых не начисляли.
показати весь коментар
22.12.2016 12:48 Відповісти
+15
- Генерал окупантів, з якими в нас знову війна.
- В його честь в нас проспект.
- Відмова "наших" чиновників переіменувати проспект з імені ординського генерала на ім*я героя України.
____________________________________________________________________
То де ворог? На Москві, чи в Київраді?((

Позорний совок головного мозку(
показати весь коментар
22.12.2016 12:49 Відповісти

Завантаження...