4997 відвідувачів онлайн

Парубій підписав закон про бюджет на 2017 рік

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав державний бюджет України на 2017 рік.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє сайт Верховної Ради.
"Закон підписано головою Верховної Ради України", - йдеться в розділі про статус документа.
Тепер бюджет має підписати Президент.

Дивіться: Рада ухвалила Держбюджет-2017. ВIДЕО
Топ коментарі
+17
Парубий подписал закон о бюджете на 2017 год - Цензор.НЕТ 954
показати весь коментар
23.12.2016 19:58 Відповісти
+6
Парубий подписал закон о бюджете на 2017 год - Цензор.НЕТ 9083
показати весь коментар
23.12.2016 19:59 Відповісти
+6
БожЕ, наверное мало кто мог себе представить, выходя на Майдан, что Парубий станет председателем Верховного Совета Украины!!? Но уверен, что НИКТО не мог себе представить того, что этот человек сделает с Регламентом ВР!
показати весь коментар
23.12.2016 20:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Парубій взагалі як пусте місце, він буде якусь політику проводити чи ні? Що це за патріот такий який ніяк не впливає на процеси в парламенті? Політична корупція є в парламенті чи немає? Гроші депутати отримують за голосування чи ні? Чому Парубій жодним чином не бореться з політичною корупцією? Платні голосування, і за бюджет також, це смерть Вреховної Ради як вищого органу влади в Україні! Прийняти "соціальний" бюджет під час війни, це пістець!
показати весь коментар
23.12.2016 20:01 Відповісти
Які можуть бути дотації супербагатим агрохолдингам та компенсації витрат на експорт !!!!!!! олігархам????? Таке враження що Вреховна Рада повністю лягла під олігархів і вони вже користуються Верховною Радою як повією! Це результат нікчемного спікера Парубія!
показати весь коментар
23.12.2016 20:04 Відповісти
ты такой весь прогрессивный..

а в депутаты почему не идёшь?

таксование мешает?
показати весь коментар
23.12.2016 20:43 Відповісти
Краще віддати гроші на допомогу солдатам, чим на гречку для бидла.
показати весь коментар
23.12.2016 20:53 Відповісти
а ти виберись не бидлом
показати весь коментар
23.12.2016 20:57 Відповісти
Самый краткий анекдот это: Жид молотобоец!
показати весь коментар
23.12.2016 20:05 Відповісти
Гриша, ты что в Южном полушарии делаешь?! Кенгуру вербуешь?
показати весь коментар
23.12.2016 20:33 Відповісти
Ні! Коал ловлю.
показати весь коментар
23.12.2016 20:35 Відповісти
не ловиш, а розкидуєш
і не коал, а на літеру о коротше
показати весь коментар
23.12.2016 20:45 Відповісти
Ясно концлагерний! Ти кал шоколадний ловиш?
показати весь коментар
23.12.2016 20:55 Відповісти
Не отвечай тролю из минстеця, он на тебе деньги зарабатывает.
показати весь коментар
23.12.2016 21:24 Відповісти
http://azov.press/ukr/poki-v-kraini-tak-i-ne-ogolosheno-den-zhalobi-za-zagiblimi-bpp-svyatku-nablizhennya-novogo-roku

Две Украины,два мира.
показати весь коментар
23.12.2016 19:58 Відповісти
Нууу.. наконецто случиЛось!
Теперь в стране все ОК граждане у нас фсе ок!)))
благодарим парубия что он сделал до Х-Я!
показати весь коментар
23.12.2016 19:58 Відповісти
Шо и полуночи не дождался,будут проблемы
показати весь коментар
23.12.2016 19:58 Відповісти
Парубий подписал закон о бюджете на 2017 год - Цензор.НЕТ 954
показати весь коментар
23.12.2016 19:58 Відповісти
Йуля в пролёте..............зрада отменяется
показати весь коментар
23.12.2016 19:58 Відповісти
Они повод легко найдут.
показати весь коментар
23.12.2016 20:00 Відповісти
Жуля вже третій рік поспіль за бюджет не голосує.

Статистика голосування за бюджет України:
"Батьківщина": 2015 - 0 голосів, 2016 - 0 голосів, 2017 - 0 голосів
"Оппоблок": 2015 - 0 голосів, 2016 - 0 голосів, 2017 - 0 голосів
"Самопоміч": 2015 - 10 голосів, 2016 - 1 голос, 2017 - 5 голосів
"Свобода": 2015 - 0 голосів, 2016 - 0 голосів, 2017 - 0 голосів
"Єврооптимісти": 2015 - 8 з 26, 2016 - 8 з 26, 2017 - 6 з 26
---------------------------------------------------------------------------
P.S. "Рехформатори" Заліщук, Найєм, Лещенко - 3 роки не голосують

2015: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=298
2016: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=5444
2017: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=10226
показати весь коментар
23.12.2016 20:07 Відповісти
Педафилыч не велит ей.
показати весь коментар
23.12.2016 20:08 Відповісти
при этом наверное сказал пламенную речь...
показати весь коментар
23.12.2016 19:59 Відповісти
Парубий подписал закон о бюджете на 2017 год - Цензор.НЕТ 9083
показати весь коментар
23.12.2016 19:59 Відповісти
У Apple на счетах скопилось $237.6 млрд. Больше стоимости Газпрома, Роснефти, Сбербанка, ВТБ и РЖД вместе взятых

http://www.cnbc.com/2016/10/25/apples-cash-hoard-now-nearly-238-billion.html

Парубий подписал закон о бюджете на 2017 год - Цензор.НЕТ 8125
показати весь коментар
23.12.2016 20:00 Відповісти
У педафилыча ***** больше.
показати весь коментар
23.12.2016 20:01 Відповісти
Парубий подписал закон о бюджете на 2017 год - Цензор.НЕТ 6491Парубий подписал закон о бюджете на 2017 год - Цензор.НЕТ 2846
показати весь коментар
23.12.2016 20:03 Відповісти
По-моему, речь шла о 140 миллиардах долларов у *****, но это было полтора года назад.
показати весь коментар
23.12.2016 20:06 Відповісти
Если завтра война. Армия Беларуси уже готова сдаться России. После публикации указа руководителя Беларуси Александра Лукашенко о фактической легализации на белорусской территории российских войск специального назначения, кто-то «наверху» понял, что данный документ слишком очевидно укладывается в систему, на которой строится версия о готовящемся в 2017 году поглощении РБ Россией. http://censoru.net/15383-esli-zavtra-voyna-armiya-belarusi-uzhe-gotova-sdatsya-rossii.html
показати весь коментар
23.12.2016 20:09 Відповісти
И как я должен на это реагировать?
показати весь коментар
23.12.2016 20:21 Відповісти
Это вам для информации, а как реагировать на нее, решайте сами.
показати весь коментар
24.12.2016 00:29 Відповісти
А я не так среагировал?
показати весь коментар
24.12.2016 00:50 Відповісти
БожЕ, наверное мало кто мог себе представить, выходя на Майдан, что Парубий станет председателем Верховного Совета Украины!!? Но уверен, что НИКТО не мог себе представить того, что этот человек сделает с Регламентом ВР!
показати весь коментар
23.12.2016 20:01 Відповісти
Парубий подписал бюджет. В полночь бюджет превратится в тыкву, а депутаты в крыс
показати весь коментар
23.12.2016 20:02 Відповісти
Вон оно че

Близько 60% українців вважають себе щасливими, - опитування
У грудні 2016 року щасливими або скоріше щасливими себе почували 54% жителів України, Про це йдеться у результатах http://kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=670&page=1 опитування , проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС)
показати весь коментар
23.12.2016 20:02 Відповісти
А чего? Я верю! Скоро выборы и гречку получат.( Хотя это примитивно, но что же этим Украинцам надо?). Наверно Савченко в тюрьму посадить? Она самое худшее зло, что у нас есть. (Это я не считаю Петра ЛЕКСЕЕВИЧА).
показати весь коментар
23.12.2016 20:11 Відповісти


Парубий подписал закон о бюджете на 2017 год - Цензор.НЕТ 2695'Отчёт Шувалова или как работает правительство
https://www.youtube.com/watch?v=PTYMRlIsD-Y
показати весь коментар
23.12.2016 20:15 Відповісти
Урраааааа! Вот теперь заживём-то!
показати весь коментар
23.12.2016 20:25 Відповісти
Парубий подписал закон о бюджете на 2017 год - Цензор.НЕТ 2579
показати весь коментар
23.12.2016 20:25 Відповісти
Парубий он такой! Подпишет что надо. ОНО и не мечтало шпикером стать, а тут такая ЧЕСТЬ.
показати весь коментар
23.12.2016 20:26 Відповісти
Дурна у нас демократия. Я того Парубия шо выбирал главным? нет. Кто-то его выбирал?? тоже нет. А ведь он решает , что голосовать будут.
Половина ВРУ их выбирали? (по спискам партий). Кто они? где они??
У меня нет пулемета Максима, нет икон, нет отпуска нигде, нет даже "Форта".
Есть знание: и Мандела и Ганди , политикой гр. неповиновения изменили строй. Я перестал платить.
показати весь коментар
23.12.2016 20:27 Відповісти
Бюджет - математическое подтверждение твоих подозрений....
показати весь коментар
23.12.2016 20:28 Відповісти
Парубий: Я бачу що ще не всі зайшли! Останній раз голосуем. Більше не будем і так вже 20 раз! Нема голосів! Тоді ми попізже проголсуем ще! Блін дурдом!!!
показати весь коментар
23.12.2016 20:32 Відповісти
Парубій це деградант найновішого пошибу.
показати весь коментар
23.12.2016 20:48 Відповісти
Та ні! Він простий і щирий. Просто щастя привалило!
показати весь коментар
23.12.2016 20:59 Відповісти