Глава Єврокомісії Юнкер висловив Путіну співчуття у зв'язку з катастрофою Ту-154
Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер висловив співчуття президенту Росії Володимиру Путіну у зв'язку з авіакатастрофою літака Ту-154 біля узбережжя Сочі.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода."З глибоким сумом дізнався про загибель стількох людей у сучасному літаку внаслідок аварії над Чорним морем. У цей день, мої думки з загиблими, їхніми родинами та близькими. Від мене особисто та від імені Європейської комісії хотів би висловити вам - і через вас усій нації - мої щирі співчуття", - йдеться в заяві Юнкера.
Нагадаємо, літак Ту-154 зник із радарів 25 грудня о 05:40 за московським часом незабаром після вильоту з Сочі. На його борту знаходилися військовослужбовці, представники засобів масової інформації, зокрема троє співробітників "Першого каналу" і телеканалу "Зірка", а також музиканти ансамблю імені Александрова, що летіли вітати з Новим роком авіагрупу ПКС Росії на авіабазі Хмеймім у Сирії (в цілому 84 пасажири і вісім членів екіпажу). За даними Міноборони РФ, уламки Ту-154 знайдено за 1,5 км від узбережжя в районі Сочі на глибині 50-70 метрів.
Что заметил: это впервые за 3 года русско-Украинской войны до ватанов по-настоящему начало доходить, что, что-то не так с их вяличием. Что-то нихера не уважают и не сочувствуют "соседи по карте" им, расейским убийцам, мирных детей и женщин. Их пердаки рвануло так, что в стороне никто не остался, Ходорковкий/Шендерович, это типа мы их либерастами считали - нихрена не поняли какую боль они, своими убийствами принесли Украине!((( Они просто в шоке, что укры такие на них всех злые и готовы рвать им горлянку за своих погибших сыновей, товарищей и свою землю! Ну, если не считать некоторых наших личностей таких как Топольская, Лещенко и им подобных тварей и мразей!
Помните того сирийского мальчика, который, умирая от ран, сказал, что всё расскажет богу? А ведь похоже, рассказал.