9567 відвідувачів онлайн
29 365 115

Російський суд ухвалив знищити 40 примірників Біблії за "законом Ярової"

Світовий суд в російському Владивостоці ухвалив знищити чотири англомовні і 36 російськомовних примірників Біблії, на яких відсутнє маркування релігійної організації, яка поширювала літературу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляють Ведомости.
У Російській православній церкві рішення суду назвали "великим перегином".
"Грубо кажучи, за незаконну місіонерську діяльність - не терористичну і не екстремістську - організацію карають знищенням Біблії. Це великий перегин, що викликає стурбованість", - заявила голова юридичної служби Московської патріархії РПЦ Ксенія Чернега.
Вимогу маркувати релігійну літературу внесли до кодексу про адміністративні правопорушення РФ улітку 2016 року, як частину "антитерористичного" пакету законів, внесених до російського парламенту депутатом Іриною Яровою і сенатором Віктором Озеровим.
Топ коментарі
+50
Граждане Украины - самый культурный народ в Мире.
Их заветная мечта: посмотреть Лебединое озеро по всем федеральным телеканалам России!
показати весь коментар
28.12.2016 23:10 Відповісти
+40
Интересно - а с Кораном так расправиться ущербным слабо?
показати весь коментар
28.12.2016 23:03 Відповісти
+37
Российский суд постановил уничтожить 40 экземпляров Библии по "закону Яровой" - Цензор.НЕТ 5903
показати весь коментар
28.12.2016 23:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
У гебні лапи чешуться, Храм Христа-Спасителя ще раз підірвати не виходить, так хочь Біблію спалять...
показати весь коментар
29.12.2016 05:55 Відповісти
Российский суд постановил уничтожить 40 экземпляров Библии по "закону Яровой" - Цензор.НЕТ 1854
показати весь коментар
29.12.2016 11:54 Відповісти
Российский суд постановил уничтожить 40 экземпляров Библии по "закону Яровой" - Цензор.НЕТ 9469
показати весь коментар
29.12.2016 11:59 Відповісти
Российский суд постановил уничтожить 40 экземпляров Библии по "закону Яровой" - Цензор.НЕТ 9645
показати весь коментар
29.12.2016 12:00 Відповісти
Очередное кацапское гребаное днище. А они все про фашизм в Украине верещат, дебилы лишнехромосомные...
показати весь коментар
29.12.2016 06:23 Відповісти
как ето гундяй в открытую перевернутый крест еще на пузе не носит...?
показати весь коментар
29.12.2016 06:30 Відповісти
А что,кого-то это удивляет? Меня нет.
показати весь коментар
29.12.2016 07:31 Відповісти
Библия - самая террористическая книга, если разобраться, так что ее уничтожение на росиси полностью оправдано.Вы вот только представьте появятся там пророки, которые будут правду говорить, а не то что положено, или, не дай Бог, такой экстремист, как Христос, который начнет выгонять зажравшихся попов из храмов, не будет власть путлера признавать и людей баламутить всякими не воруй и прочим непотребством. Вообще мне кажется Христос на росиси и до суда бы не дожил, его бы сразу - ножичком в бок и по горлу.
показати весь коментар
29.12.2016 08:07 Відповісти
А заметил ли кто-нибудь масштабную реакцию РПЦ на катастрофу ТУ-154 в Сочи? На фоне информационной истерии с версиями крушения и "низкого качества сострадания украинцев" (тема шоу на 1-м тв канале) она практически не просматривается.

Похоже скрепа между кремлем и гундяем сильно разогнулась.
показати весь коментар
29.12.2016 08:11 Відповісти
А що це таке: "Світовий суд"? З таким перекладом, хлопці, ви далеко не заїдете...
показати весь коментар
29.12.2016 08:20 Відповісти
Цензор мировой в цьому випадку буде мировий , зміни переклад .
показати весь коментар
29.12.2016 08:38 Відповісти
Це називається святотатство!
показати весь коментар
29.12.2016 08:57 Відповісти
Орда всегда ненавидела книги, как и вся кую культуру вообще.
показати весь коментар
29.12.2016 09:26 Відповісти
Наши судьи ВСУ с их сверх сто тысячными зарплатами тоже не отстают!
Свежее декабрьское http://ubr.ua/market/real-estate/ukraincev-lishili-prav-na-stroiasheesia-jile-460183?utm_source=gravitec&utm_medium=push&utm_campaign=push решение ВСУ : теперь, выплачивая строителям 100% стоимости жилья, человек получает документ, который не обязывает застройщика ни к чему.
ВСУ разрешил застройщикам http://ubr.ua/market/real-estate/kak-proverit-zastroishika-pri-pokupke-kvartiry-v-novostroike-420258 перепродавать сколько угодно раз квартиры, которые он продал людям по договору купли-продажи имущественных прав. За первым покупателем не закрепляется никакого эксклюзивного права на жилье после заключения подобного договора. А строителю оставляется право заключать бесконечное количество договоров купли-продажи на одну и ту же квартиру. Таким образом, Верховный суд фактически легализовал схему вымогательства и мошенничества среди застройщиков.
показати весь коментар
29.12.2016 10:02 Відповісти
Сторінка 2 з 2