11075 відвідувачів онлайн
9 313 23

Порошенко підписав закон про Вищу раду правосуддя

Президент Петро Порошенко підписав закон, який передбачає створення Вищої ради правосуддя (ВСП).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку прес-центру судової влади в Facebook.
"Вища Рада Правосуддя. Закон підписаний Президентом України", - йдеться в повідомленні.
Інші подробиці в повідомленні не вказані.
ВСП створюється шляхом реорганізації Вищої ради юстиції. Зокрема, Вища рада правосуддя передбачається наділити повноваженнями звільняти суддів, вносити президенту подання про їх призначення, ухвалювати рішення про порушення суддею або прокурором вимог щодо несумісності, залучати їх до дисциплінарної відповідальності.

Також раду передбачається уповноважити позбавляти недоторканності суддів, підозрюваних в кримінальних злочинах. Згідно з проектом, Вища рада правосуддя також буде вирішувати питання переведення суддів, їх відряджень, а також затверджувати їх кількість у судах.
Крім того, раду передбачається уповноважити призначати і звільняти голову Державної судової адміністрації та його заступників. Відповідно до закону, рішення ради можуть бути оскаржені тільки у Верховному суді.
Топ коментарі
+7
Порошенко подписал закон о Высшем совете правосудия - Цензор.НЕТ 2020
показати весь коментар
29.12.2016 13:15 Відповісти
+7
А мені більше подобається, - підписав і вийшов у вікно з 9-го поверху...
показати весь коментар
29.12.2016 13:16 Відповісти
+7
Кто в совете? Кум , сват, брат и подельник?
показати весь коментар
29.12.2016 13:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Йулепедофильцы, заряжай.......зрада!!!
показати весь коментар
29.12.2016 13:06 Відповісти
Они уже тут и затерли тебя в мгновение ока ! Умеют же падлюки
показати весь коментар
29.12.2016 13:13 Відповісти
щуку в реку отпустили
показати весь коментар
29.12.2016 13:08 Відповісти
С понятием "правосудие" явный перебор.
показати весь коментар
29.12.2016 13:08 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2016 13:14 Відповісти
Порошенко подписал закон о Высшем совете правосудия - Цензор.НЕТ 2020
показати весь коментар
29.12.2016 13:15 Відповісти
молодой, еще совсем зеленый тут.
показати весь коментар
29.12.2016 13:17 Відповісти
?
показати весь коментар
29.12.2016 13:16 Відповісти
высший, верховный.
если вдруг народ заподозрит зраду, введем высочайший.
показати весь коментар
29.12.2016 13:16 Відповісти
А мені більше подобається, - підписав і вийшов у вікно з 9-го поверху...
показати весь коментар
29.12.2016 13:16 Відповісти
Валера , не бузи ! Ты на каком этаже находишься
показати весь коментар
29.12.2016 13:18 Відповісти
Четвертый. Уже выходил, не помогает.
показати весь коментар
29.12.2016 13:20 Відповісти
Чечетов в труні вентилятором крутиться...
Знав би- не літав(?) би..
показати весь коментар
29.12.2016 13:32 Відповісти
!!!
показати весь коментар
29.12.2016 13:22 Відповісти
Теперь верховные судьи откатов брать не будут, перестанут замки строить? Прекрасно!!! И всё в один миг.
показати весь коментар
29.12.2016 13:20 Відповісти
Сам высший совет будет состоять из безгрешных и непогрешимых ангелов ? Каков механизм расследования и привлечения к ответственности членов этого совета, в случае, если они нашкодили ?
показати весь коментар
29.12.2016 13:22 Відповісти
Кто в совете? Кум , сват, брат и подельник?
показати весь коментар
29.12.2016 13:22 Відповісти
Та да.... Я АТЕИСТ... Высший савет-совок, млляя...
Тада и Высшую Меру!
Тада не АТО а ВОЙНА!
Тада -закрити поребрик з парашкою!
Тада- ************!
ВАЩЕ ДАСТАЛИ....
ХРЯЧИЛО2.0 і деПУТАНИ в Зраді =90%%% зрадники!!
показати весь коментар
29.12.2016 13:26 Відповісти
Замість народу не має права ніхто нікому надавати владу і нікого позбавляти влади.
показати весь коментар
29.12.2016 13:43 Відповісти
а также милосердия, целомудрия, пыльцы девственности и пр.
показати весь коментар
29.12.2016 13:30 Відповісти
Бред сивой кобылы. Ни один высший или высочайший , ничего не изменят, если рыба воняет с головы!
показати весь коментар
29.12.2016 14:00 Відповісти
Всех судей на переплавку! Вот http://www.vidpovid.org.ua/%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%86%D1%96%D0%B2-%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2-%D0%BD%D0%B0-%D0%B6%D0%B8%D1%82%D0%BB%D0%BE-%D1%89%D0%BE-%D0%B1/ свежий маразм от ВСУ, который просто перевернет строительную сферу и дает красную дорогу мошенникам на кидок украинцев!
Президент молчит.
показати весь коментар
29.12.2016 18:37 Відповісти
а новым судьям нужно будет этот маразм отменять