7348 відвідувачів онлайн
16 153 11

Польські митники повідомили про перший випадок контрабанди в новому "Інтерсіті+" Київ-Перемишль

У двох українок конфіскували 156 пачок сигарет без акцизних знаків.

У новому поїзді "Інтерсіті+" сполученням Київ-Перемишль зафіксований перший випадок контрабанди. Про це повідомляється на сайті Митної служби Польщі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на lb.ua.
28 грудня під час митного контролю в Медиці польські митники виявили у двох пасажирок сигарети без польських акцизних знаків.

35-річна і 41-річна українка сховали цигарки у верхньому одязі і коробці з-під фруктового соку. Всього митники конфіскували 156 пачок сигарет.
Стосовно порушниць відкрили кримінальне провадження. Їм також можуть анулювати документи про малий прикордонний рух, на підставі яких вони в'їжджали до Польщі.
Нагадаємо, 23 грудня новий поїзд сполученням Київ - Львів - Перемишль здійснив свій перший рейс.
"Укрзалізниця" також планує запустити потяг сполученням Мукачеве - Будапешт.
Топ коментарі
+16
РЖД поздравляет россиян с новым годом. Они наверное что-то знают...

Польские таможенники сообщили о первом случае контрабанды в новом "Интерсити+" Киев-Перемышль - Цензор.НЕТ 8320
показати весь коментар
30.12.2016 13:57 Відповісти
+4
Ну а шо делать, если там они дороже в разы - кто ж этим не воспользуется? ))

Вопрос в том, почему у нас сигареты дешевле, а машины дороже, чем в Польше, когда должно быть наоборот???
показати весь коментар
30.12.2016 13:58 Відповісти
+2
А че там Насрирофф по поводу Львовской таможни дело или проверочку замутит?????
или єтому любитєлю лондонской недвижимости тока одесская таможня муляет????
показати весь коментар
30.12.2016 13:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
шо Насирова споймали? Главное наши то "НЕ ЗАМЕТИЛИ!!!")))) ну бывает))
показати весь коментар
30.12.2016 13:56 Відповісти
показати весь коментар
30.12.2016 13:58 Відповісти
резво ожеребились контрабандисты
показати весь коментар
30.12.2016 13:58 Відповісти
Вот из-за таких рагульш и не видеть безвизового режима, как своих ушей.
показати весь коментар
30.12.2016 14:02 Відповісти
в чем связь ?
показати весь коментар
30.12.2016 14:28 Відповісти
С крещением, Интерсити !
показати весь коментар
30.12.2016 14:28 Відповісти
А европейские граждане таскают хотя бы какую контрабанду в Украину или нет, кто знает?
показати весь коментар
30.12.2016 14:39 Відповісти
Таскают, но не сигареты. А вообще нормальная ситуация, пока есть высокие таможенные пошлины и высокие внутренние налоги, всегда будет контрабанда.
показати весь коментар
30.12.2016 15:11 Відповісти
"Им также могут аннулировать документы о малом пограничном движении, на основании которых они въезжали в Польшу." - Могут? Господа таможенники, вы забываетесь. Не могут, а должны.
показати весь коментар
30.12.2016 15:54 Відповісти