10913 відвідувачів онлайн
16 195 11

Польські митники повідомили про перший випадок контрабанди в новому "Інтерсіті+" Київ-Перемишль

У новому поїзді "Інтерсіті+" сполученням Київ-Перемишль зафіксований перший випадок контрабанди. Про це повідомляється на сайті Митної служби Польщі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на lb.ua.
28 грудня під час митного контролю в Медиці польські митники виявили у двох пасажирок сигарети без польських акцизних знаків.

35-річна і 41-річна українка сховали цигарки у верхньому одязі і коробці з-під фруктового соку. Всього митники конфіскували 156 пачок сигарет.
Стосовно порушниць відкрили кримінальне провадження. Їм також можуть анулювати документи про малий прикордонний рух, на підставі яких вони в'їжджали до Польщі.
Нагадаємо, 23 грудня новий поїзд сполученням Київ - Львів - Перемишль здійснив свій перший рейс.
"Укрзалізниця" також планує запустити потяг сполученням Мукачеве - Будапешт.
Топ коментарі
+16
РЖД поздравляет россиян с новым годом. Они наверное что-то знают...

Польские таможенники сообщили о первом случае контрабанды в новом "Интерсити+" Киев-Перемышль - Цензор.НЕТ 8320
показати весь коментар
30.12.2016 13:57 Відповісти
+4
Ну а шо делать, если там они дороже в разы - кто ж этим не воспользуется? ))

Вопрос в том, почему у нас сигареты дешевле, а машины дороже, чем в Польше, когда должно быть наоборот???
показати весь коментар
30.12.2016 13:58 Відповісти
+2
А че там Насрирофф по поводу Львовской таможни дело или проверочку замутит?????
или єтому любитєлю лондонской недвижимости тока одесская таможня муляет????
показати весь коментар
30.12.2016 13:58 Відповісти

Завантаження...