9991 відвідувач онлайн
4 127 16

Бойовики обстріляли з 82-міліметрових мінометів Широкине і Водяне, - прес-центр штабу АТО

Станом на 18.00 1 січня російсько-терористичні війська здійснили 22 обстріли наших позицій: 13 із них на маріупольському напрямку, 6 - на донецькому і 3 - на луганському.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі штабу АТО.

На маріупольському напрямку з 82-міліметрових мінометів окупанти вели вогонь по Широкиному і Водяному. З гранатометів і стрілецької зброї - по Водяному, Павлополю, Лебединському, Мар'їнці, Новотроїцькому.

Також читайте: Перед самим Новим роком окупанти почали мінометний обстріл на Світлодарській дузі, - спікер АТО. КАРТА

На донецькому - з тих же видів озброєння стріляли по Луганському, Авдіївці, Троїцькому і Зайцевому.

На луганському напрямку окупанти для ведення вогню по наших позиціях неодноразово використовували гранатомети поблизу Станиці Луганської, а стрілецьку зброю - біля Сизого.
Всього зафіксовано 22 обстріли - 13 з них на маріупольському напрямку, 6 - на донецькому і 3 - на луганському.
Топ коментарі
+3
Боевики обстреляли из 82-мм минометов Широкино и Водяное. За день трое наших бойцов получили ранения, - пресс-центр штаба АТО - Цензор.НЕТ 4471
показати весь коментар
01.01.2017 19:02 Відповісти
+2
..."Пашинский без всякого предупреждения направил пистолет в грудь моему мужу"
http://antikor.com.ua/articles/144514-pashinskij_bez_vsjakogo_preduprehdenija_napravil_pistolet_v_grudj_moemu_muhu

отака куйня малята...
показати весь коментар
01.01.2017 19:23 Відповісти
+1
бояра скінчилась
показати весь коментар
01.01.2017 18:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
бояра скінчилась
показати весь коментар
01.01.2017 18:23 Відповісти
Предсказуемая новость.
показати весь коментар
01.01.2017 18:26 Відповісти
Боевики обстреляли из 82-мм минометов Широкино и Водяное. За день трое наших бойцов получили ранения, - пресс-центр штаба АТО - Цензор.НЕТ 4471
показати весь коментар
01.01.2017 19:02 Відповісти
А ведь правда всех подозрительных придется с благополучных стран выселять на родину. Чтобы терактов не было. После терактов обычно говорят, что этот человек был на заметке у органов.
показати весь коментар
01.01.2017 19:21 Відповісти
..."Пашинский без всякого предупреждения направил пистолет в грудь моему мужу"
http://antikor.com.ua/articles/144514-pashinskij_bez_vsjakogo_preduprehdenija_napravil_pistolet_v_grudj_moemu_muhu

отака куйня малята...
показати весь коментар
01.01.2017 19:23 Відповісти
думаю правильно він зробив, бухе бидло треба вчити.
показати весь коментар
01.01.2017 19:28 Відповісти
За за чо получаем за за то что наши гибнут.
показати весь коментар
01.01.2017 19:25 Відповісти
И че сидим? Кого ждем?
показати весь коментар
01.01.2017 19:30 Відповісти
Посмотрел по ТВ выступление "ОЕ". Понял одно: "Ніяка підлюча маскальська тварюка нічого не поробить моій ГАРНІЙ УКРАЇНІ".
показати весь коментар
01.01.2017 19:29 Відповісти
песенки? ну-ну...
показати весь коментар
01.01.2017 20:40 Відповісти
Пиши "Океан Ельзи" - а то прийшлось розшифровувати через гуглю....
показати весь коментар
01.01.2017 23:28 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=-AV1DLoLnDE Океан Ельзи - Майже весна (любительское)
показати весь коментар
01.01.2017 23:31 Відповісти
А Трубецкой написал гимн Майдана...
І шо - якась наволоч намагається здолати цей люд?


Боевики обстреляли из 82-мм минометов Широкино и Водяное. За день трое наших бойцов получили ранения, - пресс-центр штаба АТО - Цензор.НЕТ 4913
показати весь коментар
01.01.2017 23:36 Відповісти