5171 відвідувач онлайн
21 200 37

Поранений боєць АТО помер у лікарні ім. Мечникова в Дніпрі

У Дніпровській лікарні ім. Мечникова помер один з поранених військовослужбовців, яких напередодні доставили до медичного закладу із зони проведення антитерористичної операції.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна".

"У лікарні ім. Мечникова помер боєць, якого доставили в Дніпро напередодні. 34-річного військового привезли в стані коми з численними осколковими пораненнями голови. Лікарі зробили все можливе, проте врятувати його не вдалося. Інші троє бійців, доставлених із зони АТО в перші дні нового року, зараз у реанімації", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Донори в Дніпрі здали 250 літрів крові для поранених бійців АТО

Як зазначив головний лікар лікарні Сергій Риженко, поранення у бійців складні, але вони йдуть одужують.
Топ коментарі
+87
Царство Небесное Герою Украины! Искренние соболезнования его побратимам, родным и близким.
показати весь коментар
03.01.2017 17:56 Відповісти
+49
Вічная пам'ять Героям !
показати весь коментар
03.01.2017 17:58 Відповісти
+44
Вічна пам"ять Герою.
Раненный боец АТО умер в больнице им. Мечникова в Днепре - Цензор.НЕТ 4294
показати весь коментар
03.01.2017 18:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Царство Небесное Герою Украины! Искренние соболезнования его побратимам, родным и близким.
показати весь коментар
03.01.2017 17:56 Відповісти
https://twitter.com/KatolikianM/status/816201728240611328
показати весь коментар
03.01.2017 18:33 Відповісти
Каждого погибшего нашего Героя очень жаль. Но особое чувство благодарности к приехавшим из других стран Героям, которые воюют и погибли за нашу Неньку Україну.
показати весь коментар
03.01.2017 18:49 Відповісти
Раненный боец АТО умер в больнице им. Мечникова в Днепре - Цензор.НЕТ 5975
показати весь коментар
03.01.2017 20:25 Відповісти
Вічная пам'ять Героям !
показати весь коментар
03.01.2017 17:58 Відповісти
Зачем это здесь? Что с вами?
показати весь коментар
03.01.2017 18:00 Відповісти
Вічна пам"ять Герою.
Раненный боец АТО умер в больнице им. Мечникова в Днепре - Цензор.НЕТ 4294
показати весь коментар
03.01.2017 18:02 Відповісти
Вот и Новый год со скорбью начинается...
показати весь коментар
03.01.2017 18:02 Відповісти
А ведь наверняка не последний... Вечнаю память парню. И вечное проклятие сатане Путину.
показати весь коментар
03.01.2017 18:09 Відповісти
Низький уклін тобі,український солдате...
Царство Небесне...Вічна пам"ять та шана...
Співчуття рідним та побратимам.
показати весь коментар
03.01.2017 18:08 Відповісти
Говорят он чеченец. Погиб в Украине за украинцев, чеченцев, грузин, молдован... За всех тех, на кого напала орда всруцкого мира.
показати весь коментар
03.01.2017 21:53 Відповісти
Идет жестокая война, а не АТО. Зато депутатики и прочие чинуши отдыхают на экзотических островах. Сочувствие родным этого бойца, покойся с миром, царствие небесное Воину.
показати весь коментар
03.01.2017 18:09 Відповісти
Раненный боец АТО умер в больнице им. Мечникова в Днепре - Цензор.НЕТ 3651
показати весь коментар
03.01.2017 18:10 Відповісти
Вечна слава павшим Героям Украины!!!
показати весь коментар
03.01.2017 18:11 Відповісти
Спросил по нормальному.
Может кто-то имеет какую-то точную информацию.

Но вместо ответа какой-то конспирологический-антишоколадный бред.

ПыСы.Если ты не в курсе, то ещё два раненных есть, которые могут рассказать как было.Вот если ( не дай Бог) и они не выживут, тогда я поверю в твой конспирологический бред.
показати весь коментар
03.01.2017 18:30 Відповісти
...Світла пам`ять та низький уклін тобі Герой України...!!!

...Раненный боец АТО умер в больнице им. Мечникова в Днепре - Цензор.НЕТ 9078
показати весь коментар
03.01.2017 18:20 Відповісти
дуже тяжко,коли свiт залишають нашi рiднi та близькi люди.... Слава Героям Украiни!!!
показати весь коментар
03.01.2017 18:23 Відповісти
Герої не вмирають.
Пам'ять в серцях народу,буде жити вiчно
показати весь коментар
03.01.2017 18:29 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=BB2Ad04mukI
....................((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
показати весь коментар
03.01.2017 18:33 Відповісти
Герои будут жить в наших сердцах пока живет Украина!
показати весь коментар
03.01.2017 18:57 Відповісти
пора наносить ракетные-артиллерийские удары по складам боевиков.Где *** высокоточное оружие?к 2030году будет?
показати весь коментар
03.01.2017 19:04 Відповісти
ти шо !!! не можна-бо Європа буде дуже озабочена!!
показати весь коментар
09.01.2017 22:45 Відповісти
Вічна память герою на городсті України! Кращі сини Батьківщини гинутьт, а любмпени біженці Донбасу всі сидять по містам України і ніхто не йде рідну домівку відвойовувати.
показати весь коментар
03.01.2017 19:06 Відповісти
Вічна пам'ять загиблому захисникові України. Співчуття родині і побратимам. Ви нас усіх захищаєте, дорогі наші хлопці, ми знаємо, цінуємо, молимося за ваші життя.
показати весь коментар
03.01.2017 19:22 Відповісти
Вічна пам"ять герою!
показати весь коментар
03.01.2017 19:47 Відповісти
ЭТО УБИЙЦА !
Раненный боец АТО умер в больнице им. Мечникова в Днепре - Цензор.НЕТ 8960
показати весь коментар
03.01.2017 20:27 Відповісти
За что ты погиб ,солдат? Ради чьих интересов? И кому это было нужно ,чтобы ты погиб?
показати весь коментар
03.01.2017 21:54 Відповісти
Спрашивайте на российских форумах зачем они сюда идут и за что гинут.
показати весь коментар
03.01.2017 21:56 Відповісти
Для украинца таких вопросов не существует. А кацапесдола сразу видно, только свой грязный хлебальник откроет...