6071 відвідувач онлайн
5 914 27

МОЗ оголосило конкурс на заміщення 43 посад

Ознайомитися зі списком вакансій можна на сайті відомства.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Фейсбук МОЗ України, у відомстві оголошено конкурс для заміщення вакантних посад.

"Ми потребуємо нових, професійних кадрів для роботи у Міністерство охорони здоров'я України, які і словом, і ділом готові разом відроджувати українську медицину! - йдеться в повідоленні. - на сьогодні у міністерстві є 43 вакантні посади: від провідного спеціаліста до директора департаменту. Тож кожен з вас, хто готовий долучитись до великих змін в медицині, хто відчуває в собі сили для роботи на благо України і хто може запалити своєю енергією усіх працівників - запрошуємо в команду".

Читайте також: МОЗ спростовує звинувачення директора Центру серця Тодурова: "Майже всі тендери проведені"

Мінздоров'я просить подавати документи для участі в конкурсі до 13 січня.
Топ коментарі
+6
тодуров еще не высрался зрадой по этому поводу?
показати весь коментар
05.01.2017 13:41 Відповісти
+3
Що, переділ фармакологічного ринку... ?? Чи й справді реформи... ???
показати весь коментар
05.01.2017 13:47 Відповісти
+2
иди рекламируй свой блошек в другое место, ок?
показати весь коментар
05.01.2017 13:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тодуров еще не высрался зрадой по этому поводу?
показати весь коментар
05.01.2017 13:41 Відповісти
иди рекламируй свой блошек в другое место, ок?
показати весь коментар
05.01.2017 13:47 Відповісти
Татарстан недоволен налоговой политикой Кремля
показати весь коментар
05.01.2017 13:41 Відповісти
У ваты сейчас эйфория, мол рублик укрепляется. А в итоге один фонд они просрут в 2017 году, второй с такими темпами в 2018. Не понимают, что бюджетную дыру закрывают фондами, которые нажрали, когда нефть была по 120 баксов
показати весь коментар
05.01.2017 14:09 Відповісти
Вона - прошлое украинской политики, изгой и маргинал.
показати весь коментар
05.01.2017 13:42 Відповісти
А Він чим лучше?
показати весь коментар
05.01.2017 13:56 Відповісти
А хто така вона?
показати весь коментар
05.01.2017 13:58 Відповісти
Така **** як і він
показати весь коментар
05.01.2017 14:41 Відповісти
про кого мова?
показати весь коментар
05.01.2017 14:52 Відповісти
про тимошенко конечно
показати весь коментар
06.01.2017 00:18 Відповісти
а кроме раскрутки медведчуковского сайта ты что хотел сказать этим комментом?
показати весь коментар
05.01.2017 14:22 Відповісти
А Минздрав предупреждал : курение опасно для жизни . 43 сотрудника курили , теперь их места свободны .
показати весь коментар
05.01.2017 13:43 Відповісти
Вона распустилась
показати весь коментар
05.01.2017 13:44 Відповісти
Що, переділ фармакологічного ринку... ?? Чи й справді реформи... ???
показати весь коментар
05.01.2017 13:47 Відповісти
а реформы-это и есть передел .по другому не бывает.
показати весь коментар
05.01.2017 13:53 Відповісти
Реформы - это когда всё всем бесплатно,
а Вана на троне !
показати весь коментар
05.01.2017 14:23 Відповісти
http://transit.in.ua/tramp-pervym-delom-otmenit-reformy-zdravoohraneniia-v-ssha-pens ТРАМП ПЕРВЫМ ДЕЛОМ ОТМЕНИТ РЕФОРМУ ЗДРАВООХРАНЕНИЯ В США - ПЕНС
показати весь коментар
05.01.2017 13:55 Відповісти
Ровно в полночь бабло с тумбОчки пойдет со счета на счет...
показати весь коментар
05.01.2017 13:55 Відповісти
В Европе в аптеках продаются лекарства как традиционной медицины так и народной , можно купить любое лечебное растение , но требование к качеству высокое .
показати весь коментар
05.01.2017 13:56 Відповісти
льоню черновецького на анастезіолога візьміть...ви ж ******* прахвєсіоналів
показати весь коментар
05.01.2017 13:57 Відповісти
Ага, еще сказал что не под каким предлогом не будет переводить работников на 0.5 ставки.
показати весь коментар
05.01.2017 14:03 Відповісти
А кто из выдающихся икспердов этого форума подал документы на участие в конкурсе?
показати весь коментар
05.01.2017 14:24 Відповісти
Всего-то 43 человека ??? А ничего , что необходимо заменить всех без исключения главрачей ?!! Такого вопиющего обдирания пациентов , какое существует в украинских медужредениях - нет нигде в мире !!!
показати весь коментар
05.01.2017 15:12 Відповісти