9310 відвідувачів онлайн
20 069 50

Унаслідок стрілянини в центрі Києва іноземцю поранили обидві ноги, - Нацполіція

Увечері 4 січня в центрі Києва на бульварі Л. Українки чоловік стріляв у іноземця. Постраждалого госпіталізували з вогнепальним пораненням обох ніг.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють на сайті поліції Києва.
Нападник тричі вистрілив у 25-річного іноземця. Свідком події виявився перехожий, який відразу ж викликав поліцію. За його словами, іноземець і нападник спочатку розмовляли біля під'їзду будинку, проте несподівано чоловік зробив три постріли у свого співрозмовника.
Поліція зможе опитати потерпілого іноземця, коли отримає дозвіл від лікарів. Правоохоронці розшукують того, хто стріляв, встановлюють його особу.
Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею "Умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень" Кримінального кодексу.
Топ коментарі
+27
В результате стрельбы в центре Киева иностранец получил ранение обеих ног, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 2813
показати весь коментар
05.01.2017 15:14 Відповісти
+16
шо,опять пашинский?
показати весь коментар
05.01.2017 15:04 Відповісти
+12
Що за "іностранець"? Пишіть громадянство. Чи може кацап? Тоді не шкода.
показати весь коментар
05.01.2017 15:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
шо,опять пашинский?
показати весь коментар
05.01.2017 15:04 Відповісти
Нее, скорее пашинский- младший "испытывал" новое вооружение?
показати весь коментар
05.01.2017 15:06 Відповісти
Пашинский открыл Ящик Пандоры,начинают постреливать как в Турции,вот только шести обойм Пашинскому не хватит и 180 пуль не смогут успокоить его обидчиков???
показати весь коментар
05.01.2017 15:16 Відповісти
З язика зняв.... Слизняк набирає популярності... Скоро в ВЕРХОВНІ можна....
показати весь коментар
05.01.2017 15:07 Відповісти
иностранец- я так понял,кацапстанец? чего опять ссыкливо скрывают? СМИ как при януковоще
показати весь коментар
05.01.2017 15:14 Відповісти
В результате стрельбы в центре Киева иностранец получил ранение обеих ног, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 5070
показати весь коментар
05.01.2017 15:10 Відповісти
Он теперь из засады отстреливается))))
показати весь коментар
05.01.2017 15:41 Відповісти
Нє, просто хоплофіл-виживальник. Їх зараз багато таких розвелося. Ніяк не дочекаються легалізації короткоствола, щоб негайно вийти на вулицю і перемочити всіх кривдників.
показати весь коментар
05.01.2017 15:49 Відповісти
круче, "а вот если бы у обоих было оружие", они бы не разговаривая задуэлились.
показати весь коментар
05.01.2017 15:56 Відповісти
ну если Пашинского не ищут и не берут под арест то смысл искать этого стрелка?
показати весь коментар
05.01.2017 15:05 Відповісти
да,по ногам можно,как видим
показати весь коментар
05.01.2017 15:39 Відповісти
Паша опять шалит...вот же шутник...
показати весь коментар
05.01.2017 15:07 Відповісти
пашинский след шатун
показати весь коментар
05.01.2017 15:07 Відповісти
у него были слишком толстые губы (с)
показати весь коментар
05.01.2017 15:08 Відповісти
а точно в Киеве это было не в Чикаго времен бутлегерства?!
показати весь коментар
05.01.2017 15:08 Відповісти
В результате стрельбы в центре Киева иностранец получил ранение обеих ног, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 2810
показати весь коментар
05.01.2017 15:08 Відповісти
В результате стрельбы в центре Киева иностранец получил ранение обеих ног, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 2813
показати весь коментар
05.01.2017 15:14 Відповісти
Що за "іностранець"? Пишіть громадянство. Чи може кацап? Тоді не шкода.
показати весь коментар
05.01.2017 15:11 Відповісти
Та! Хто б тогда об этом писал?
показати весь коментар
05.01.2017 15:14 Відповісти
А кто иностранец, если кацап то стрелка наградить !
показати весь коментар
05.01.2017 15:14 Відповісти
ну , если иностранец из за попебрика - то все нормально
показати весь коментар
05.01.2017 15:14 Відповісти
Шо Апять ?

Авакув !Забери в Пашинского наградной !
показати весь коментар
05.01.2017 15:15 Відповісти
Наградной на экспертизе.
показати весь коментар
05.01.2017 15:17 Відповісти
Мало ли в Бразилии у Пашинского наград.
показати весь коментар
05.01.2017 15:20 Відповісти
Глок для Пашинского - детская Забава,такому и Стингер мало будет??
показати весь коментар
05.01.2017 15:23 Відповісти
и подари калаш. эта скотина все одно не уймется
показати весь коментар
05.01.2017 15:18 Відповісти
Хватит винтореза с майдана .
показати весь коментар
05.01.2017 15:22 Відповісти
а что п_здота затихла по поводу шепелявого шныря пашинского-если он альпы посещает .то .что -теперь все?делюгу похерили?жирный антоша -растолкуй -воно сядет?*** нарываетесь на бунт
показати весь коментар
05.01.2017 15:16 Відповісти
Во время войны с мордором выстрел в безоружного человека должен расцениватся как покушение на убийство, и не важно куда стрелял, от болевого шока можно тоже умереть.
показати весь коментар
05.01.2017 15:18 Відповісти
Граждане Украины!
Запомните!
Оглушенный чем либо пашинский! Намного опаснее всего Укроборонпрома!
показати весь коментар
05.01.2017 15:34 Відповісти
Если иностранец-кацап, то стрелка понять и простить)
показати весь коментар
05.01.2017 15:44 Відповісти
не унимается, ****** плешивая...
показати весь коментар
05.01.2017 15:48 Відповісти
Так это он сейчас нервы в Альпах с Ляшко вместе успокаивают шнапсом австрийским да с шимейл из элитного гейстрип-бара .
показати весь коментар
05.01.2017 16:03 Відповісти
Во идиоты-стреляют по дури чоль накурившы или колесик а может марафет в жилу...
показати весь коментар
05.01.2017 16:00 Відповісти
https://twitter.com/old_alex_boy
https://twitter.com/old_alex_boy В результате стрельбы в центре Киева иностранец получил ранение обеих ног, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 7556 В результате стрельбы в центре Киева иностранец получил ранение обеих ног, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 362Alex boy ‏@old_alex_boy https://twitter.com/old_alex_boy/status/817000009002532864 33 мин.33 минуты назад
И имена их не разглашаются. https://t.co/eWl71WCjNi http://zbroya.info/uk/blog/11746_georgii-uchaikin-v-********-40-50-tisiach-chinovnikiv-nagorodzheni-zaboronenoiu-zbroieiu/ … а ты ходи и дальше с бутылкой.
В результате стрельбы в центре Киева иностранец получил ранение обеих ног, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 1603
показати весь коментар
05.01.2017 16:02 Відповісти
А кто мне мешает волыну иметь при себе-эт ишо лучше шмальнуть в элитного козла в лабешник да пушку в болото или в мусор и пускай ищут тогдыа главное шоб отпечатков не оставлять.
показати весь коментар
05.01.2017 16:05 Відповісти
Ідеальних вбивств не буває. Захочуть знайти - знайдуть.
показати весь коментар
05.01.2017 16:55 Відповісти
Двое горячо беседовали возле подъезда киевского дома :
- Сейчас я буду бить тебя больно и ногами - пригрозил гость из засрашки своему собеседнику...
показати весь коментар
05.01.2017 16:08 Відповісти
В результате стрельбы в центре Киева иностранец получил ранение обеих ног, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 9904 Это Австрия...
показати весь коментар
05.01.2017 16:12 Відповісти
може іноземець теж перешкоджав проїзду транспорту та нецензурно висловлювався? На бул.Лесі Українки постійно затори перед Бесарабкою..не проїхати. Які підстави шукати стрілка? Пашінського ж ніхто не шукає. Яка між ними відміність?
показати весь коментар
05.01.2017 16:34 Відповісти
Нічого скоро лохи звикнуть до того що їх відстрілюють А вони без зброї Оюорончятись Нічим Геращенко і його патрон Їм скажуть; У нас іноземцям копита відстрілюють І нічого А ви лохи хочете щоб з вами цяцькались
показати весь коментар
05.01.2017 16:42 Відповісти
иностранец.. может иностранец махал триколором и что-то вонял про фожыздов?
показати весь коментар
05.01.2017 16:53 Відповісти
Ні. В руці у нього була пляшка з трояндою,якою пригощали пашинських?
показати весь коментар
05.01.2017 17:22 Відповісти
тоже вариант
показати весь коментар
05.01.2017 19:38 Відповісти
Шановні журналісти ЦН вчіть українську мову! В українській мові немає слова "унаслідок", а є "внаслідок"
показати весь коментар
05.01.2017 18:50 Відповісти
сегодня на смене Цензора и в модерации форума, трудятся на износ антисемиты, украинофобы и латентные сепары. Юра Бутусов не в курсе. Тому не удивляйся таким ляпам.
показати весь коментар
05.01.2017 23:30 Відповісти
Встретил я одного инозЭмця с триколором на штанах. Подошел. Убедился, что этот мудель сознательно носит сей символ рашизма в Украине, что он за рузький мир НА УкрАине и вломил от души, вспоминая о убиенных и покалеченных от подобных тварей.
После короткого, но содержательного разговора, сей представитель понял 3 вещи:
1) Вам, цапы, тут не рады.
2) За НА Украине, какую то гражданскую войну и угнетение рузького языка в Украине уже бьют.
3) С триколором лучше в Украине не ходить, в принципе лет 300!
показати весь коментар
06.01.2017 00:32 Відповісти