Адміністрація Президента найняла американських лобістів для просування інтересів України, - DW
Адміністрація Президента Петра Порошенка найняла компанію BGR Group, засновану колишнім головою комітету Республіканської партії США і губернатором штату Міссісіпі Хейлі Барбур, для лобіювання інтересів України.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє DW.
Це випливає з документів на сайті відділу реєстрації іноземних агентів (FARA) міністерства юстиції США. Всі фізичні особи та фірми, які виконують замовлення іноземних урядів, мають повідомляти про такі дії і оприлюднити дані про клієнтів і контракти. BGR Group подала відповідну інформацію в FARA 1 січня 2017 року. У наданій інформації вказана адреса клієнта: "Банкова, 11, Київ, Україна".
Мета діяльності компанії - "посилення зв'язків між США й Україною та заохочення американських приватних підприємців інвестувати в Україну". У кінці грудня Барбур і BGR Group домовилися з Україною про "розробку та імплементацію" стратегії в сферах розвитку бізнесу й урядових зв'язків. Йдеться, зокрема, і про "організацію зустрічей" з американськими посадовцями.
Як наголошується в наданій FARA інформації, Україна платитиме BGR Group щомісяця 50 000 доларів принаймні до кінця 2017 року.
Нагадаємо, українські політики побоюються можливого зближення США з Росією після приходу до влади в США Дональда Трампа, який неодноразово висловлював своє захоплення стилем управління російського президента Володимира Путіна.
Создав из своей партии Ковчег для врагов нашей страны, он заработал не только нечаянные миллионы, но и славу предателя интересов страны.
Это понимают и у нас и на Западе. Как и понимают все, что именно Порошенко стоит на пути реформ. Я думаю он бы ушел раньше, но просто до сих пор не успел переоформить на себя все те объекты приватизации, на которые давно положил глаз.