11007 відвідувачів онлайн

Ситуація на лінії розмежування істотно загострилася. Найспекотніше було в районі Новозванівки, - Луганська ОблВЦА

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Луганської ОблВЦА.
За даними відомства, найспекотніше було поблизу селища Новозванівка, в напрямку якого бойовики 10 разів відкривали вогонь з 82-мм мінометів, протитанкових та автоматичних гранатометів і великокаліберних кулеметів. 4 рази російсько-терористичні війська обстріляли з гранатометів і стрілецької зброї Троїцьке Попаснянського району і Станицю Луганську.
"Всього ж за добу ворог 21 раз відкривав вогонь по позиціях українських військовослужбовців", - сказано в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Серед шістьох воїнів, яких поранили на Різдво, важких немає. Зараз їм нічого не загрожує, - Матюхін

Унаслідок масованих обстрілів осколкові поранення отримали шість наших бійців, - про це повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Клименко.
"Ситуація на лінії розмежування істотно загострилася. Вчора двоє, а сьогодні шестеро наших хлопців зазнали поранень. Уперше за довгий час українські військовослужбовці змушені були відкрити вогонь. На жаль, дипломатичні домовленості нівелюються діями бойовиків, проте ми будемо рухатися тільки шляхом мирного врегулювання конфлікту", - заявив Клименко.
Як повідомлялося, на Різдво в зоні АТО "режим тиші" порушувався 72 рази, шістьох військовослужбовців було поранено.
Топ коментарі
+5
Ситуация на линии разграничения существенно обострилась. Горячее всего было в районе Новозвановки, - Луганская ОВГА - Цензор.НЕТ 6601
показати весь коментар
08.01.2017 11:51 Відповісти
+5
А шо-гениальний штаб,,,, мовчить ? Та нехай вже отправить туди пашиньського - а вин там усим сепарам поробить замечания !!!
показати весь коментар
08.01.2017 12:38 Відповісти
+4
В Донецке прозвучал взрыв.
Партизаны мочат вату.
http://economistua.com/v-donecke-prozvuchal-vzryv/
показати весь коментар
08.01.2017 11:43 Відповісти

Завантаження...