8314 відвідувачів онлайн
5 909 77

Гуманітарна ситуація залишається важкою, - Папа Римський Франциск зробив заяву щодо ситуації на Донбасі

Понтифік висловив побажання якнайшвидше вирішити складну гуманітарну ситуацію в регіоні.

Папа Римський Франциск побажав під час традиційної на початку року зустрічі з дипломатичним корпусом, акредитованим при Святому Престолі, якомога швидше вирішити складну гуманітарну ситуацію на Донбасі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Ватикану".
"Складаю побажання, щоб в Україні рішуче прямували вперед у пошуку реальних вирішень для повного здійснення зобов'язань, взятих на себе сторонами, і, насамперед, щоб була запевнена швидка відповідь на гуманітарну ситуацію, яка досі залишається важкою", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У зоні АТО проводилися неправомірні соцвиплати 800 лжепереселенцям, - СБУ

Як уточнюється, під час аудієнції, що відбулася 9 січня 2017 р., Глава Католицької Церкви, в контексті 100-річчя завершення першої світової війни, ділився думками про мир і безпеку, підкреслюючи, що "в атмосфері загальних побоювань за теперішнє й невпевненості та тривоги за майбутнє, в якій ми занурені", вважає важливим звернутися із словом надії, яке вкаже перспективу подальшого шляху".
Топ коментарі
+18
та ты шо! да у нас коллаборанты как сыр в масле катаются за счет остального населения! еще и права качают!
показати весь коментар
09.01.2017 15:24 Відповісти
+11
Предлагаю показать Папе Римскому фильм про зайчиков .
показати весь коментар
09.01.2017 15:26 Відповісти
+9
ЗСУ - НАША ГОРДІСТЬ! ‏@UaForces@UaForces Це на той випадок, коли тупа русня і далі буде горлати про те що вони візьмуть #Київ так легко, як і #Алеппо... https://mobile.twitter.com/UaForces/status/818372523180101632/photo/1 Гуманитарная ситуация остается тяжелой, - Папа Римский Франциск сделал заявление по ситуации на Донбассе - Цензор.НЕТ 6602
показати весь коментар
09.01.2017 15:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
та ты шо! да у нас коллаборанты как сыр в масле катаются за счет остального населения! еще и права качают!
показати весь коментар
09.01.2017 15:24 Відповісти
nu gde zje vsio dobro lozjitj, vedj ranjsje sjto? lehko, vzjali i pokormili vsiu Ukrainu, a teperj kuda dobro devatj, vot Ono cjto polucjajetsa, tak sjto neuveren sjto ******** nado pomogatj, nu jesli toljko cjto to uvezti ot nih, sjtob pokormitj golodajusjcjuju Ukrainu.
Vot tak vot.
показати весь коментар
09.01.2017 15:30 Відповісти
Треба евакуйовувати місцеве населення з зони бойових дій і розселяти мешканців Донбасу по Україні, по депресивним районним центрам, переносячи туди підприємства з Донбасу. Евакуйовувати в депресивні села по Україні, щоб наповнювати села, з яких повтікали люди у міста. А держава та міжнародні організації мають надавати свою допомогу не терористам, а переселенцям на новому місці поселення і цим піднімати Україну з руїн. Не можна направляти фінансову допомогу в АТО, де вона розкрадається мафією регіоналів, так війна ніколи не закінчиться, бо на війні всі заробляють і терористи і владна мафія! Навіщо відбудовувати села та міста у прифронтовій смузі, якщо терористи будуть все знищувати артиобстрілами? Краще направляти ці гроші в центральну Україну та допомагати за ці гроші розбудовувати українську інфраструктуру яка знаходиться у вкрай занедбаному стані!
показати весь коментар
09.01.2017 16:36 Відповісти
К Вашим бы идеям да еще волшебную палочку, цены бы Вам не было!))
показати весь коментар
09.01.2017 17:13 Відповісти
Чарівна палочка не потрібна, якщо приймаються правильні рішення, тоді сама ситуація допомагає реалізувати задумане. Треба дати всім міжнародним організаціям можливість допомагати біженцям в середині України, розбудовуючи Україну!
показати весь коментар
09.01.2017 18:03 Відповісти
Если переселенцы не нужны своей украинской власти - то какие международные организации будут сильно за них переживать.
И как Вы видите процесс "розселяти мешканців Донбасу по Україні, по депресивним районним центрам, переносячи туди підприємства з Донбасу." Это что - курицу из сарая в сарай перенести? Это только у товарища Сталина получалось!))
показати весь коментар
09.01.2017 20:06 Відповісти
Надо же... а кремль говорит что там все процветают... что Америка и Европа позавидует.
показати весь коментар
09.01.2017 15:24 Відповісти
Надо же Папе отрабатывать ворованные миллиарды путина, размещенные в Банке Ватикана, именно усилиями самого Папы!!!
показати весь коментар
09.01.2017 17:01 Відповісти
плотницькому?
показати весь коментар
09.01.2017 15:38 Відповісти
те,що плотницький попрошайка і гроші у росії бере для себе,я знаю давно
показати весь коментар
09.01.2017 15:49 Відповісти
але пєцья плотві набагато більше дає.
Украина возобновила поставку воды на оккупированные территории Луганской области
http://strana.in.ua/news/46275-ukraina-vozobnovila-postavku-vody-na-okkupirovannye-territorii-luganskoy-oblasti.html
показати весь коментар
09.01.2017 16:01 Відповісти
а чьё это издание "страна ин уа" ?
показати весь коментар
09.01.2017 16:11 Відповісти
перевір, гугл тобі на допомогу, порохососе.
показати весь коментар
09.01.2017 17:08 Відповісти
та я і без гугла знаю, що то москальські воші його видають.

я навіть знаю, хто ту гидоту читає
показати весь коментар
09.01.2017 17:55 Відповісти
плять, ну ти й порохососня упорота - ця новина на всіх українських сайтах новин висить.
показати весь коментар
10.01.2017 04:49 Відповісти
так питання не в новині самій по собі.
про цю новину, дійсно, написали всі українські сайти.

питання в тому, звідки ти інформацію береш.

а ти показав, звідки.
показати весь коментар
10.01.2017 09:57 Відповісти
Если вы хотите, что бы вас понимали, можете писать нормальным языком? На каком контрабасе от наживается?
показати весь коментар
09.01.2017 16:01 Відповісти
Если вы хотите, что бы вас понимали...


он не для понимающих пишет )

работа...
показати весь коментар
09.01.2017 16:13 Відповісти
слово"Война" он сказать не смог?
показати весь коментар
09.01.2017 15:25 Відповісти
Предлагаю показать Папе Римскому фильм про зайчиков .
показати весь коментар
09.01.2017 15:26 Відповісти
Гуманитарная ситуация остается тяжелой, - Папа Римский Франциск сделал заявление по ситуации на Донбассе - Цензор.НЕТ 5563
показати весь коментар
09.01.2017 15:34 Відповісти
Kakja slozjnaja, oni zje vsui Ukrainu kormili, ja ponimaju, teperj Ukraina nedojedajed, a ******** zjirejet, znacjit, nado sjto im otobratj, nado spasatj ot obzjirenije ljudinu.
показати весь коментар
09.01.2017 15:27 Відповісти
Наша задача вообще-то её ещё усугубить. Кажется Папа и ПАПа тоже, - оба не въехали в тему.
показати весь коментар
09.01.2017 15:28 Відповісти
"Выражаю пожелание, чтобы в Украине решительно устремлялись вперед в поиске реальных решений для полного осуществления обязательств" Источник: https://censor.net/n422591

То есть вы поняли, да? В Украине, а Россия тут вообще не причем.
показати весь коментар
09.01.2017 15:28 Відповісти
Всё, что с нами происходит виноваты мы сами и наши предки, жаловаться на жизнь - это жаловаться на самих себя. нужно нести ответственность за собственную жизнь как это делают свободные люди, а не перекладывать её на других как принято у рабов и холопов. ХРИСТИАНСТВО - РЕЛИГИЯ РАБОВ на службе господ-феодалов!
показати весь коментар
09.01.2017 15:28 Відповісти
Расскажи это протестантам Рустик .
показати весь коментар
09.01.2017 15:30 Відповісти
да кому угодно скажу, любая религия, которая требует строгого ПОДЧИНЕНИЯ и подавляет СВОБОДНЫЙ ВЫБОР и ВОЛЮ ЛИЧНОСТИ является РЕЛИГИЕЙ ДЛЯ РАБОВ на службе ГОСПОД УЗУРПАТОРОВ! Иудаизм и ислам не исключения в этом ряду.
показати весь коментар
09.01.2017 15:32 Відповісти
Так и говори что ты агностик , в Украине пока не пройдет такое .
показати весь коментар
09.01.2017 15:33 Відповісти
При чём здесь вообще идея, когда мы говорим об ПОЛИТИЧЕСКОЙ ИДЕОЛОГИИ, об ИНСТИТУТАХ (власти), которые узурпировали себе право трактовать, что-либо и принуждать других следовать ахинеи собственного бреда?
показати весь коментар
09.01.2017 15:41 Відповісти
У нас церковь отделена от государства и ее влияние довольно ограничено .
показати весь коментар
09.01.2017 15:43 Відповісти
да читал я эту конституцию, там также написано, что "президентом" не может быть человек, который извлекает выгоду от своего положения. Кто написал эту бумажку под названием "конституция"? НАРОД или кучка бывших советских бюрократов слизала её красивый текст из других "рулонов туалетной бумаги"? Пойдёте ли вы с оружием в руках рискуя собственной жизнью защищать всё, что там написано? Так как шоколадный феодал до сих пор сидит на банковской, а не на дне Днепра со вспоротым брюхом кормит рыбок, то я вам ответственно заявляю, что "КОНСТИТУЦИЯ УКРАИНЫ" такая же декларативная и декоративная бумажка как и большинство "конституций" других стран, как туалетная бумага "будапешсткого меморандума", чтоб вам было понятней о чём это я пишу!
показати весь коментар
09.01.2017 15:52 Відповісти
на заборе тоже "написано" однако реально там этого нет. написать можно что угодно, важно только КТО это будет воплощать в РЕАЛЬНОСТЬ!
показати весь коментар
09.01.2017 15:59 Відповісти
Ну вот, взял и назвал Рустика незнайкой , он скорее атеист.
показати весь коментар
09.01.2017 15:43 Відповісти
Может и атеист , но агностиков все таки больше .
показати весь коментар
09.01.2017 15:45 Відповісти
Это да.
показати весь коментар
09.01.2017 15:46 Відповісти
верующие говорят: бог есть
атеисты говорят: бога нет
агностики говорят: никто не знает, есть бог или нет
игностики говорят: для того, чтобы сказать, есть бог или нет, надо определиться, что есть бог ?

А Рустик просто пациент, начитавшийся всяких роднодятлов
показати весь коментар
09.01.2017 16:18 Відповісти
я не атеист - атеизм такая же религия, как и все остальные. я ЗНАЮ, а не верю, а то что я знаю у многих просто фантазии не хватит такое выдумать.
показати весь коментар
09.01.2017 16:03 Відповісти
атеїзм - це не релігія, атеїзм - це язичництво, причому найдремучіше.
показати весь коментар
09.01.2017 16:05 Відповісти
Всё, что основано на ВЕРЕ, а не ЗНАНИИ и глубоком ПОНИМАНИИ СУТИ, всё это является РЕЛИГИЕЙ. Атеизм - это одна из самых примитивных РЕЛИГИЙ (отрицания, религия невежества и незнания, религия тугодумов с костным мышлением). Даже современная теоретическая физика тоже РЕЛИГИЯ, так как основа на ПОСТУЛАТАХ (аксиомах без доказательств) - "СВЯЩЕННЫХ КОРОВ науки", а именно в этих аксиомах и содержатся главные, очень существенные грубые заблуждения, из которых потом и появляются такие ненаучные понятия как "темная материя" или "тёмная энергия", то есть всё "тёмное" в человеческом костном мышлении и сознании, чего оно никак не может и главное не хочет воспринимать, а только "темнит"!
показати весь коментар
09.01.2017 16:21 Відповісти
Завидую Вам , мне бы таке щастя.
показати весь коментар
09.01.2017 16:07 Відповісти
есть много способов искусственного снижения интеллекта.
оно тебе надо?
показати весь коментар
09.01.2017 16:19 Відповісти
Упаси Бог ! И так iq невелик...
показати весь коментар
09.01.2017 16:24 Відповісти
Этом мир так устроен, что если Вы действительно что-то хотите узнать или даже получить (вполне материальное), то это возможно. Вы сами себе строите границы возможного и допустимого, и никто не виноват, если большинство замуровало себя в глухие и толстые стены очень ограниченного пространства, став узниками собственного невежества и страха.
показати весь коментар
09.01.2017 16:30 Відповісти
шось ті "раби" в момент рознесли язичників по кочкам у світовому масштабі, а от занепад західної цивілізації чудесним чином збігся з її ж(цивілізації) атеїзацією.
показати весь коментар
09.01.2017 16:03 Відповісти
Те, что приезжают на неоккупированные территории за деньгами, которые забирают из бюджета Украины, в очновном, довольны. Еще и других агитируют за *****...
показати весь коментар
09.01.2017 15:30 Відповісти
https://www.facebook.com/oleksib Олексій Бучинський (facebook)

Коли настають різдвяні свята, маленькі колядники несуть людям радісну звістку. Сьогодні львівський сміттєвий мер "приніс" нам на Рівненщину чергові три фури свого сміття!
Схема від "самонемічного" наступна:
1. З бюджету м.Львів виділяється 27 тис. грн за одну фуру за маршрутом Львів-Дніпро (сміттєвий полігон).
2. Перевізник за погодженням з львівською владою їде лише до Рівненщини і домовляється скинути сміття тут або просто скидає стихійно . Вартість такої оборудки - до 7 тис. грн.
3. Різниця - 20 тис. грн бюджетних коштів в рівних частках ділиться між недобросовісним перевізником і "львівським сміттєвим бароном"!
Сьогодні свободівці, зокрема депутат Рівненської обласної Ради https://www.facebook.com/da.filosof Володимир Муляр зупинили чергову вигрузку непотрібу з м.Лева на території Рівненщини - три фури зупинено, на місці інциденту працює Поліція...
показати весь коментар
09.01.2017 15:31 Відповісти
Гуманитарная ситуация остается тяжелой, - Папа Римский Франциск сделал заявление по ситуации на Донбассе - Цензор.НЕТ 4547
показати весь коментар
09.01.2017 15:32 Відповісти
і з банкової.
показати весь коментар
09.01.2017 16:04 Відповісти
Хто йому таке сказав? Республіки процвітають, економіка росте інфляція 0, немає безробіття і все супер. Спрацювало кричати Путіна памагі!!! Памог!
показати весь коментар
09.01.2017 15:33 Відповісти
ЗСУ - НАША ГОРДІСТЬ! ‏@UaForces@UaForces Це на той випадок, коли тупа русня і далі буде горлати про те що вони візьмуть #Київ так легко, як і #Алеппо... https://mobile.twitter.com/UaForces/status/818372523180101632/photo/1 Гуманитарная ситуация остается тяжелой, - Папа Римский Франциск сделал заявление по ситуации на Донбассе - Цензор.НЕТ 6602
показати весь коментар
09.01.2017 15:35 Відповісти
І жодного патроного заводу , в якого хвалька це взяв ?
показати весь коментар
09.01.2017 15:39 Відповісти
а хто вам скаже є завод чи ні може ще адрес написати
показати весь коментар
09.01.2017 18:41 Відповісти
якщо в лугандоні пєнси і далі отримуватимуть дві пенсії,
якщо підерація буде безкоштовно поставляти в лугандон орків, зброю, **********, паливо
якщо Україна безкоштовно поставлятиме в лугандон газ, світло, воду
ТО ЦЯ ВІЙНА НІКОЛИ НЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ МЛЯТЬ...
показати весь коментар
09.01.2017 15:40 Відповісти
Недоработал поньтифик. Надо еще больше глубочайшей озабоченности и самых искренних переживаний и тогда дело точно сдвинется с мертвой точки. Да, и еще, закройте пжалста макдо на территории святого престола, а то мы тоже станем глубоко взволнованными
показати весь коментар
09.01.2017 15:40 Відповісти
Гуманитарная ситуация остается тяжелой, - Папа Римский Франциск сделал заявление по ситуации на Донбассе - Цензор.НЕТ 7466 Гуманитарная ситуация остается тяжелой, - Папа Римский Франциск сделал заявление по ситуации на Донбассе - Цензор.НЕТ 9585
показати весь коментар
09.01.2017 15:42 Відповісти
Донбассу, не гуманитарная помощь нужна, нужно жесткое, консолидированное решение сильных мира против России
показати весь коментар
09.01.2017 15:57 Відповісти
Для лугандона нужна хлорка .
показати весь коментар
09.01.2017 16:21 Відповісти
А для Украины что нужно?
показати весь коментар
09.01.2017 16:58 Відповісти
Гуманитарная ситуация остается тяжелой, - Папа Римский Франциск сделал заявление по ситуации на Донбассе - Цензор.НЕТ 3994
показати весь коментар
09.01.2017 16:01 Відповісти
Люди только с колен поднялись, а им уже гумонетарку подавай. И потом я слышал у них теперь изобилие, ведь Украину и ЕС уже не кормят, продуктов завались, даже выбрасывают)))
показати весь коментар
09.01.2017 16:05 Відповісти
римский гейропеец, целуй ниже.
Гуманитарная ситуация остается тяжелой, - Папа Римский Франциск сделал заявление по ситуации на Донбассе - Цензор.НЕТ 5493
показати весь коментар
09.01.2017 16:26 Відповісти
Нет там никакой гуманитарной ситуации, а должна быть уже давно.
показати весь коментар
09.01.2017 16:37 Відповісти
так росія возить вже гуманітарку
показати весь коментар
09.01.2017 18:47 Відповісти
і нам припадає
показати весь коментар
09.01.2017 18:52 Відповісти
Лучше бы Понтифик пожелал ***** убрать свою банду с вооружением с нашей земли. И ситуация устаканится быстро.
показати весь коментар
09.01.2017 17:07 Відповісти
Папа не влазит в политику. И уж тем более не будет за нас вписываться. И никто не будет вместо нас.
показати весь коментар
09.01.2017 17:33 Відповісти
"Выражаю пожелание, чтобы в Украине решительно устремлялись вперед в поиске реальных решений для полного осуществления обязательств, взятых на себя сторонами, и, прежде всего, чтобы был быстрый ответ на гуманитарную ситуацию, которая до сих пор остается тяжелой", - Папа Франциск.
Эта тирада вызывает много вопросов к понтифику:
1) куда "вперед устремляться" Украине для исправления "гуманитарной ситуации"?
2) кто испортил эту "ситуацию"?
3) какие "стороны" (поименно) и какие "взятые на себя обязательства" должны выполнять?
4) кто должен дать "быстрый ответ"?
Источник: https://censor.net/n422591
5) у кого с кем конфликт в Украине?
Список вопросов можно продолжить...
показати весь коментар
09.01.2017 17:41 Відповісти
Хорошо что Папа вспомнил об Украине. Но ещё лучше было бы исли бы он призвал Путина
вывести свои войска и своих нанятых террористов из Крыма и Донбасса. По его приказу убиты
десятки тысяч людей. Но это обстоятельство почему то не получило отклика в душе Папы. Его
обтекаемые речи ни к чему хорошему не приводят. Одна болтовня.
показати весь коментар
09.01.2017 18:18 Відповісти
Всех люблю на свете я ...