Синоптики попереджають киян про ожеледицю на дорогах, - КМДА
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.
"Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА закликає водіїв бути уважними та обережними на дорогах міста. Пішоходам рекомендують рухатися на тротуарах з обережністю, переходити дорогу лише у встановлених для цього місцях і бути обачними", - йдеться в повідомленні.
Разом із тим, комунальники нагадують про прохання не паркувати особисті авто на узбіччях доріг, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки.
"Машини, що заважають розчищати дороги міста від снігу, буде евакуйовано", - зазначили у відомстві.