Конгресмени США пропонують створити комісію з розслідування російських кібератак
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW, конгресмени пропонують створити її за зразком комісії, яка розслідувала теракти у США 11 вересня 2001 року. Комісія складатиметься з 12 осіб, які при цьому не повинні входити в Конгрес. Для її формування демократи хочуть внести на розгляд "Акт про захист демократії".
Нагадаємо, раніше розвідка США представила частину доповіді про втручання російських хакерів у вибори президента США. На думку фахівців, кампанію замовив президент РФ Володимир Путін.
І да, Трамп займеться внутрішньою політикою, а за зовнішню, скоріше за все, відповідатимуть старожили-республіканці часів Рейгана, яких чомусь дуже багато в адміністрації Трампа.
...
Ольгинцы: мы - глас истины а не хаХеры.