Після розстрілу командиром відділення підлеглого значно почастішали випадки дезертирства в лавах бойовиків, - ГУР
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України в Facebook.
"9 січня ц.р. під час раптової перевірки комісією 1 АК підрозділів 11 окремого мотострілецького полку (МАКІЇВКА), з метою з'ясування обставин розстрілу командиром відділення підлеглого 8 січня ц.р., виявлено до 30 випадків самовільного залишення військової частини на додаток до тих, що офіційно рахувались. Командування полку з метою виправдання намагалось переконати членів комісії, що військовослужбовці самовільно залишили підрозділи після зазначеного інциденту", - сказано в повідомленні.
Як повідомлялося раніше, за даними групи ІС, бойовики знищують власних дезертирів, намагаючись "списати" це на обстріли ЗСУ.
Топ коментарі
+16 ПравдаЛюбка
показати весь коментар
10.01.2017 12:38 Відповісти Посилання +3 Валерий Проценко
показати весь коментар
10.01.2017 12:39 Відповісти Посилання +2 dekiller
показати весь коментар
10.01.2017 12:21 Відповісти Посилання