11123 відвідувача онлайн

Після розстрілу командиром відділення підлеглого значно почастішали випадки дезертирства в лавах бойовиків, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України в Facebook.
"9 січня ц.р. під час раптової перевірки комісією 1 АК підрозділів 11 окремого мотострілецького полку (МАКІЇВКА), з метою з'ясування обставин розстрілу командиром відділення підлеглого 8 січня ц.р., виявлено до 30 випадків самовільного залишення військової частини на додаток до тих, що офіційно рахувались. Командування полку з метою виправдання намагалось переконати членів комісії, що військовослужбовці самовільно залишили підрозділи після зазначеного інциденту", - сказано в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, за даними групи ІС, бойовики знищують власних дезертирів, намагаючись "списати" це на обстріли ЗСУ.
Топ коментарі
+16
У же скоро 3 месяца как Гиви выехал на Киев....Я начинаю переживать-валит снег а он на летней резине... После расстрела командиром отделения подчиненного значительно участились случаи дезертирства в рядах боевиков, - ГУР - Цензор.НЕТ 1459
показати весь коментар
10.01.2017 12:38 Відповісти
+3
https://censor.net/user/388950, Викентий, у вас в мокше ваще .ОПА не мытая.
показати весь коментар
10.01.2017 12:39 Відповісти
+2
Медаль тому командиру))
показати весь коментар
10.01.2017 12:21 Відповісти

Завантаження...