5591 відвідувач онлайн
3 310 17

Посол у Польщі Дещиця засудив осквернення пам'ятника загиблим полякам на Львівщині

Посол України в Польщі Андрій Дещиця засуджує знищення пам'ятника загиблим полякам у Львівській області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Твіттері.
Посол зазначив: "Я засуджую акт вандалізму в Гуті Пеняцькій. Це явна провокація. Ініційовано розслідування. Злочинці повинні бути покарані. Давайте не будемо провокувати".
Топ коментарі
+7
ФСБэшники начали активно памятники осквернять...
показати весь коментар
10.01.2017 13:34 Відповісти
+5
А на манеже ,,,,одни и теже ! Кацапская агентура !
показати весь коментар
10.01.2017 13:35 Відповісти
+5
СБУ найдіть ціх потвор,чи ви лише здатні кришувати і рейдерством займатись )))))
показати весь коментар
10.01.2017 13:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ФСБэшники начали активно памятники осквернять...
показати весь коментар
10.01.2017 13:34 Відповісти
А на манеже ,,,,одни и теже ! Кацапская агентура !
показати весь коментар
10.01.2017 13:35 Відповісти
Призрак Шатуна бродит по Европе....
показати весь коментар
10.01.2017 13:51 Відповісти
почему кацапские свиньи абсолютно все до невозможности тупые?
показати весь коментар
10.01.2017 14:18 Відповісти
СБУ найдіть ціх потвор,чи ви лише здатні кришувати і рейдерством займатись )))))
показати весь коментар
10.01.2017 13:36 Відповісти
так, лише на це й здатні
показати весь коментар
10.01.2017 13:52 Відповісти
Все це через безкарність,ще жодного сепара не засудили,сепари вже знову мери та сери )))))
показати весь коментар
10.01.2017 13:38 Відповісти
Да мы все осуждаем.Это же кацапы диверсии делают.То они нас якобы трогают,то мы их.( памятники) Нужно понимать это .Кому это выгодно лбами нас столкнуть.
показати весь коментар
10.01.2017 13:39 Відповісти
Що фсбшники не роблять, а вбити кілок між поляками та українцями, не виходить у них. Пуйло їм, лацюгам, скоротить фінансування?
показати весь коментар
10.01.2017 13:41 Відповісти
А кацапи завжди всюди обгажують, де можуть. ПаРаша є паРаша......
показати весь коментар
10.01.2017 13:54 Відповісти
Тут как раз про Украину речь идет .
показати весь коментар
10.01.2017 14:05 Відповісти
у нас конечно хватает своих идиотов среди правых радикалов, но что-то мне кажется, тут без кацапских свиней не обошлось
показати весь коментар
10.01.2017 14:01 Відповісти
Будь я правым украинским радикалом, изрыгающим желчь на поляков -- первым делом осквернял бы памятники, могилы АК и им помогавшим , которых хватает в тех краях, на крайняк другим польским военным. Ну ни как ни памятник мирным жителям погибшим от немецких фашистов. Да ещё так тупо с флагами и СС...
показати весь коментар
10.01.2017 16:16 Відповісти
Вот то-то и оно...
показати весь коментар
10.01.2017 17:51 Відповісти
Не будуть українці малювати SS на польських могилах. Згадайте - осквернення єврейської святині - спалення музею УПА - зруйнування польського пам'ятника. Тільки москалі можуть стояти за цим.
показати весь коментар
10.01.2017 14:08 Відповісти
Стільки років стояв і нікого з місцеих не дратував. Тим паче, що до знищення мешканців спричинилися німці. Але гебешним кацапам не спалося через той камінь.
показати весь коментар
10.01.2017 15:58 Відповісти