10982 відвідувача онлайн
3 349 11

В 11 районах Одеської області заборонено рух на автодорогах

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на обласне управління ДСНС, заборонено рух на дорогах державного та місцевого значення Арцизького, Болградського, Біляївського, Білгород-Дністровського, Кілійського, Лиманського, Ізмаїльського, Овідіопольського, Ренійського, Саратського і Татарбунарського районів.

Відкрито для руху дороги М-05 (Київ - Одеса), М-05-01 (об'їзд Одеси) і М-14 (Одеса - Мелітополь - Новоазовськ).
Топ коментарі
+2
А природа шепчет - "Налей и выпей".
показати весь коментар
11.01.2017 10:45 Відповісти
+1
Проклятье видать.
За мэра-коллаборанта и банюгу с росиянским паспортом.
Вот, к примеру, пустил "смотрящего по Украине" "вора в законе" вчера к нам в город из заграницы: http://dumskaya.net/news/v-odessu-vernulsya-byvshiy-kriminalnyy-korol-ukr-067192/ ССЫЛКА
показати весь коментар
11.01.2017 10:42 Відповісти
+1
Вэб-камера перед мэрией (там, как ты понимаешь, не так заснежено должно быть, как в остальном городе):
http://webcam.scs.com.ua/europe/ukraine/odessa/dumskaya-ploschad/ ССЫЛКА
А вот вэбка на пляже Ланжерон для сравнения:
http://webcam.scs.com.ua/europe/ukraine/odessa/delfinariy/ ССЫЛКА
показати весь коментар
11.01.2017 10:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ща такой снег фигачит, что, если не прекратится = и сама Одесса будет полностью парализована.
От слова свсем.
показати весь коментар
11.01.2017 10:33 Відповісти
Так шо ш на вас свалилось?! То полюс холода, теперь- вот...
показати весь коментар
11.01.2017 10:38 Відповісти
Проклятье видать.
За мэра-коллаборанта и банюгу с росиянским паспортом.
Вот, к примеру, пустил "смотрящего по Украине" "вора в законе" вчера к нам в город из заграницы: http://dumskaya.net/news/v-odessu-vernulsya-byvshiy-kriminalnyy-korol-ukr-067192/ ССЫЛКА
показати весь коментар
11.01.2017 10:42 Відповісти
От это да! Лихо его короновали! В 19 годочков. Понадобился, видать Трухану, зачем-то.
показати весь коментар
11.01.2017 10:48 Відповісти
блин, мне туда завтра ехать
показати весь коментар
11.01.2017 10:40 Відповісти
А природа шепчет - "Налей и выпей".
показати весь коментар
11.01.2017 10:45 Відповісти
Вэб-камера перед мэрией (там, как ты понимаешь, не так заснежено должно быть, как в остальном городе):
http://webcam.scs.com.ua/europe/ukraine/odessa/dumskaya-ploschad/ ССЫЛКА
А вот вэбка на пляже Ланжерон для сравнения:
http://webcam.scs.com.ua/europe/ukraine/odessa/delfinariy/ ССЫЛКА
показати весь коментар
11.01.2017 10:45 Відповісти
жуть
показати весь коментар
11.01.2017 10:47 Відповісти
"В 11 районах Одесской области запрещено движение на автодорогах" - "Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, ..." - тех кто не чистит дороги, к ответу за нарушение Конституции.
показати весь коментар
11.01.2017 11:34 Відповісти
снег закончился.. начался дождь
показати весь коментар
11.01.2017 11:47 Відповісти
Від ЖЄК-ів - до 11.01, як кажуть - "і муха не спарювалась". Вулички і проходи між багатоповерхівками прочищали самі мешканці будинків. (Два дні тому "Швидка" не могла проїхати до під"їзду - людину несли на ношах через замети). Т.з. "мнс-рятувальники" - то шобла лайдаків і дегенератів. Чесне слово - дуже жирно утримувати державним коштом цю армію генералів, полковників та ін.з космічними зарплатами і такими же державними пенсіями: ЦІ НЕ РОБЛЯТЬ Н І Ч О Г О. Просто прийдуть, сядуть, і по черзі "смикають" усіх, щоб "подавали інформацію щогодини". По-простому - путаються під ногами і заважають. Мобілізувати всіх - і на фронт, дві дивізії не менше набереться...
показати весь коментар
11.01.2017 12:04 Відповісти