9475 відвідувачів онлайн
8 526 24

Нацрада з телерадіомовлення анулювала ліцензію телеканалу UBR

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 12 січня анулювала ліцензію на супутникове мовлення телеканалу UBR, який раніше оголосив про припинення мовлення з 1 січня 2017 року.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише Інтерфакс-Україна.

Компанія зобов'язана повернути ліцензію на мовлення протягом 10 днів з дати ухвалення цього рішення.

Канал UBR ("Український бізнес ресурс") входить у медіахолдинг "Вести Україна", який пов'язують із міністром доходів і зборів часів президента Віктора Януковича, Олександром Клименком, який утік.

Також читайте: "Рішення, яке ми сьогодні прийняли - це просте запитання до російського телеканалу: "Чий Крим?", - Костинський про заборону каналу "Дождь" в Україні

Згідно з інформацією на його сайті, власником 99% ТОВ "ЄС Продакшен Груп" на кінець 2015 року була ТОВ "АйДжі Медіа Україна", яке в свою чергу на 100% належало Media Holding Vesti Ukraine Ltd (Кіпр). Власником 80% кіпрської компанії був житель Авдіївки Денис Мозковий, а ще 20% через компанію Nederman Limited контролювала Тетяна Александрова з Донецька.

"ЄС Продакшен Груп" в 2015 році збільшила виторг на 62,7% - до 29,36 млн грн, а її чистий прибуток скоротився в 4.4 рази - до 0,56 млн грн.
Топ коментарі
+12
А когда у интера ?
показати весь коментар
13.01.2017 12:07 Відповісти
+4
ЮБР был неплохим каналом.
показати весь коментар
13.01.2017 12:11 Відповісти
+4
Когда Newsone рабиновича закроют?

Нацсовет по телерадиовещанию аннулировал лицензию телеканала UBR - Цензор.НЕТ 6684
показати весь коментар
13.01.2017 12:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А когда у интера ?
показати весь коментар
13.01.2017 12:07 Відповісти
нікагда!
показати весь коментар
13.01.2017 12:09 Відповісти
Анижидети! За што?!!
показати весь коментар
13.01.2017 12:09 Відповісти
возможно в 2023 году или когда сша засадят шефа
показати весь коментар
13.01.2017 13:22 Відповісти
А куда китайцам деваться, для них штаты - огромнейший рынок.
Немножко щечки надули за Тайвань, и усе...
А кацапия осталась одна, як гiмно на цiдилкi.
показати весь коментар
13.01.2017 12:46 Відповісти
Скоро только 5-ый канал один останется,хайль Пеця

Нацсовет по телерадиовещанию аннулировал лицензию телеканала UBR - Цензор.НЕТ 8222
показати весь коментар
13.01.2017 12:10 Відповісти
ЮБР был неплохим каналом.
показати весь коментар
13.01.2017 12:11 Відповісти
24 є крашим
показати весь коментар
13.01.2017 12:33 Відповісти
А пиксель ще краще, там мультики крутят. У ЮБР совсем другая тематика, чем на 24.
показати весь коментар
13.01.2017 14:27 Відповісти
там теж новини були, хіба ні ?
показати весь коментар
13.01.2017 14:28 Відповісти
Причем здесь новини. Новины на всех каналах есть. UBR канал бизнес направленности, а 24 чисто новостной, хотя там уже и новостей не осталось, целый день крутят шарманку про кремль.
показати весь коментар
13.01.2017 14:33 Відповісти
я що на юбіар не включав там новини були або відео з камер відеореєстраторів авто (аварії)
показати весь коментар
13.01.2017 14:41 Відповісти
Когда Newsone рабиновича закроют?

Нацсовет по телерадиовещанию аннулировал лицензию телеканала UBR - Цензор.НЕТ 6684
показати весь коментар
13.01.2017 12:19 Відповісти
Не з нашим щастям. З Мураєвим Євгеном Евгением уже конструктив.
показати весь коментар
13.01.2017 12:48 Відповісти
Госкино вроде запретило сериал "Кулагин и партнеры",но не для фирташевского НТН,идет спокойно
показати весь коментар
13.01.2017 12:28 Відповісти
Ну, не знаю. Я частенько переключался с UBR, на http://24tv.ua/ru/ 24 , Эспрессо и Евроньюс. Ничего антиукраинского на канале UBR не было замечено.
показати весь коментар
13.01.2017 13:02 Відповісти
Чем им UBR не угодил? Оставьте один 5 анал и будет счастье.
показати весь коментар
13.01.2017 14:29 Відповісти
В смысле, 5+5?