5500 відвідувачів онлайн
66 069 218

Застереження екс-президента Качинського про Росію збуваються, - міністр оборони Польщі Мацеревич

Екс-президент Польщі Лех Качинський ще в 2008 році попереджав, що після Грузії російська агресія може поширитися на Україну, а потім і на країни Балтії та Польщу.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це під час офіційної церемонії зустрічі американських військ на полігоні Жагань на заході РП заявив міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич.
 
"Лех Качинський застерігав: якщо ми зараз не будемо протидіяти цій агресії, то пізніше настане черга України, потім - країн Балтії, а пізніше, можливо, і моєї країни, мого народу і всієї Європи. На жаль, не потрібно було довго чекати, щоб ці слова здійснилися... у 2010 році загинув президент Качинський і значна частина польської еліти, пізніше сталася агресія в Україні, кібератаки і політичні атаки на балтійські країни", - заявив Мацеревич.
 
Він підкреслив, що саме тому сьогодні необхідні американські війська в цій частині Європи та Польщі.
 
"Ви нині тут, щоб захищати свободу, захищати мир в усій Європі та світі, і ми за це вам вдячні", - констатував глава міноборони Польщі.
 
У церемонії на полігоні Жагань взяли участь глава польського уряду Беата Шидло, а також представники командування американських військ у Європі.
 
Нагадаємо, в рамках першої ротації командування бронетанкової бригади США, а також підлеглі батальйони дислокуватимуться на військових об'єктах у населених пунктах Жагань, Свентошув, Сквежина і Болеславець. Загалом до складу бригадної бойової групи входитимуть 3,5 тис. військовослужбовців, понад 400 одиниць гусеничної та понад 900 одиниць колісної техніки, зокрема 87 танків, 18 самохідних гаубиць калібру 155 міліметрів, 400 автомобілів "Хамві" і 400 БМП "Бредлі" . Американські бригади перебуватимуть у Польщі, а також і в інших країнах регіону на ротаційній основі в рамках операції Atlantic Resolve ( "Атлантичне рішення").
Топ коментарі
+46
Нам бы такого патриота как Лех Качинский. Он прав и угроза нападения россии на страны Балтии и Польшу актуальна.
показати весь коментар
14.01.2017 19:17 Відповісти
+35
И мы доживём до таких патриотов, как Качинский и Грибаускайте. Если ума хватит. До них тоже были президенты, которыми народ был недоволен. А мы, считайте, сейчас только начинаем формироваться как держава, с трудом выползая их более чем 70-летнего колониального рабства. Главное не дать Пороху возможности стать презом во второй раз.
показати весь коментар
14.01.2017 19:27 Відповісти
+34
Поляки не кричали НАТО НЕТ і **********.
показати весь коментар
14.01.2017 19:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Господа! Вот Россия в Крыму,конфисковала всю собственность Украины,за исключением......правильно!!!! Собственности липецкой плаксы.
Взамен,когда Украина,устами Турчинова,только заикнулась,что Россия нарвется на адекватный ответ,начала устами Лаврова угрожать Украине.
И......украинское правительство настолько струсило,что не только не конфисковало,но и до сих пор,защищает российские банки. В ущерб украинским.
В любой другой стране,после публикации записей Рожковой,она была бы арестована сразу же.
Но это в нормальных странах. Украина нормальна?!
Если да,то где иски по нефтянным платформам? Нет-нет,не гоношитесь. Конкретно!
Их нету!!!! Про электроэнергию в Крым будем? А про тепло лугандонским ублюдкам?
Тем самым,которые сегодня,убили очередного украинского солдата.
А теперь вам всем вопрос,так чем Порошенко,лучше того же....Гриценко,за которого вы отказались голосовать,по причине того,что он не толерантненТак кто там у Путлера отсасывает?
показати весь коментар
14.01.2017 20:28 Відповісти
За шоколадного барыгу голосовать нужно быть или склеротиком, забывшим "любых друзив" и министра януковича некоего потрошенко... либо дауном.
показати весь коментар
14.01.2017 20:35 Відповісти
Страшные вещи....У Хутина и у некоторых наших Наполеонов- Барыги считают и это так :" ВОЙНА ДОЛЖНА КОРМИТЬ СЕБЯ САМА...и это ужасно!"
показати весь коментар
14.01.2017 22:02 Відповісти
Предостережения экс-президента Качиньского о России сбываются, - министр обороны Польши Мацеревич - Цензор.НЕТ 3028
показати весь коментар
14.01.2017 20:34 Відповісти
Це все тому,що в Польщі єдина рідна мова та єдиний патріотичний польський народ!
показати весь коментар
14.01.2017 20:37 Відповісти
Поляк сказав- єстем ПОЛЯК і Польска не згінєла, а коли українець встане та скаже- я УКРАЇНЕЦЬ, мені своє робить а ви всі йдіть на-уй!
показати весь коментар
14.01.2017 20:48 Відповісти
Принаймі в Польщі кацап на "паребрику" ніколи пашталякати не буде.
показати весь коментар
14.01.2017 20:56 Відповісти
а чого можна чекати після "вагонів повних москалів"?
показати весь коментар
14.01.2017 21:43 Відповісти
как мир быстро меняется-ещё каких-то 25 лет назад российские войска были в Германии и Польше...теперь там американские...парадокс-но справедливый,теперь ясно кто мировой лидер...а россияне где-то на задворках в Сирии самоутверждатся...)))
показати весь коментар
14.01.2017 21:34 Відповісти
В україні 2 задачі - навчитись обирати і випускати конкурентні товари!
показати весь коментар
14.01.2017 21:45 Відповісти
Як це ти умудрився хоча б комент почати великою літерою?
показати весь коментар
14.01.2017 21:57 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2017 05:42 Відповісти
А суть хоч зрозумів?
показати весь коментар
15.01.2017 07:47 Відповісти
Премьер-министр Сербии Александр Вучич попросил Москву надавить на власти в Косово которые заблокировали движение поезда в котором находятся в основном пропагандисты , освещающие запуск маршрута, и официальные лица, в данный момент более двух часов стоит в городке Рашка на сербской территории близ административной границы с Косово.
Снаружи состав оформлен в цвета сербского флага, на нем написаны названия сербских церквей, монастырей и средневековых городов в Косово. Также присутствует надпись "Косово - это Сербия" на 21 языке, включая албанский.
показати весь коментар
14.01.2017 23:00 Відповісти
КТО бы " сомневался"???...
показати весь коментар
15.01.2017 13:35 Відповісти
Сторінка 3 з 3