5586 відвідувачів онлайн
2 750 0

40 населених пунктів у чотирьох областях знеструмлено через негоду

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій (ДСНС), у Закарпатській області без електроенергії залишилися 12 н. п., у Львівській - 17 н. п., у Волинській - 9 н. п., у Кіровоградській - 2 н. п.
До відновлення енергопостачання залучено бригади обленерго.

Читайте також: Через погодні умови знеструмлено 55 населених пунктів у двох областях, - ДСНС

Завантаження...