8479 відвідувачів онлайн
13 556 22

Без'язиков зажадав відводу суддів: "Вони необ'єктивні". ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Захист Без'язикова зажадав викликати в суд і допитати свідків обвинувачення і захисту - Косинського, Горковенка, Ланового, Куліша, Букія.

"Звинувачення базується тільки на свідченнях двох свідків - Горковенка і Косинського. У сторони захисту є підозри щодо їх достовірності. Горковенко після повернення з полону погрожував Без'язикову і його дружині. А в полоні повідомляв, що не хоче повертатися, і перейшов на бік бойовиків", - заявив адвокат Без'язикова Валерій Лаврінов. Нібито у своїх свідченнях цей свідок стверджував, що Іван Без'язиков працював на бойовиків, повідомляє кореспондент "Цензор.НЕТ".
"Його свідчення, які містяться в матеріалах справи, суперечливі, вони викликають у нас сумніви, допитаймо його в суді!" - сказав адвокат. Також сторона захисту клопоче про те, щоб подивитися відео, де відображений свідок Горковенко.
Ці клопотання підтримав і сам підозрюваний.

"Мені нічого не залишається, окрім як підтримати своїх захисників. Тому, що, я бачу, шляху немає іншого", - сказав Без'язиков у своєму слові, аргументувавши свої сумніви в достовірності показань свідків.

Прокурор висловився проти. "На мою думку, сторона захисту пропонує нам відразу перейти до допиту свідків - це стадія судового слідства, ми ж поки на стадії досудового розслідування і розглядаємо питання про запобіжний захід", - сказав прокурор Олег Пересада.

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков



Судді клопотання захисту відхилили. "Ці клопотання виходять за рамки дослідження на цій стадії розслідування. Нам пропонують вже проводити судове слідство, а ми досліджуємо існування ризиків і обґрунтованість підозри", - сказав один із трьох суддів у колегії.
Після цього адвокати та Іван Без'язиков заявили про відвід суддів. "Суд не об'єктивний, я змушений просити відводу!", - заявив Без'язиков. Люди, які прийшли його підтримати, стали аплодувати. "Гнати таких биків!" - вигукнув чоловік із залу. Судді йому зробили зауваження.

Вийшовши з нарадчої кімнати, судді повідомили: клопотання про відвід не задовольняють, бо підстав для нього не бачать.
Зараз в апеляційному суді Києва триває розгляд апеляційної скарги на рішення Шевченківського суду про обрання запобіжного заходу Івану Без'язикову у вигляді арешту.

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

Топ коментарі
+6
потому что ПР=БПП -одни уроды недорезаные
показати весь коментар
16.01.2017 16:59 Відповісти
+5
что за рожи у "судей"? это же форменные хряки, быки, бандюганы.
не лица, а хлебала просто. интеллект так и прет. позорище.
показати весь коментар
16.01.2017 17:03 Відповісти
+4
вот скатина,сливал инфу об украинских частях,солдатах что возможно привело к их гибели и теперь сидит улыбаеться...
показати весь коментар
16.01.2017 17:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да какой там на.куй КПК? Шоу должно продолжаться, не смотря на такие мелочи как Закон!
показати весь коментар
16.01.2017 16:47 Відповісти
вот тех трех мудаков у мантиях вместо со столом да в серую зону и обнести колючкой и на
ветру и морозе и главное высок так повесит Флаг Украины и ПС а там как мина ляжет быки нет это не быки это пиндоссы..
показати весь коментар
16.01.2017 17:07 Відповісти
Сталин говорил: у нас нет пленных, а есть только предатели. Но, ведь то были дикие времена.
показати весь коментар
16.01.2017 16:47 Відповісти
ТАК ПРРРУББИЙ НА ВЕСЬ ПАРЛАМЕНТ КРИЧАЛ ЧТО МЕДВЕДЧУК СЕПАРАТЮГА И ВСЕ ЗНАЮТ ОБ ЭТОМ НУ И ЧЕ ПОСАДИЛИ ?
показати весь коментар
16.01.2017 16:49 Відповісти
потому что ПР=БПП -одни уроды недорезаные
показати весь коментар
16.01.2017 16:59 Відповісти
; Уголовный кодекс Украины; /; Статья 111. ... Государственная измена, то есть деяние, умышленно совершенное ... наказывается лишением свободы на срокот десяти до пятнадцати лет

умышленно совершенное ?
показати весь коментар
16.01.2017 16:52 Відповісти
"Дядя Ваня" хочєт на свабоду ! Певно вже в депутати збирається .
показати весь коментар
16.01.2017 16:58 Відповісти
вот скатина,сливал инфу об украинских частях,солдатах что возможно привело к их гибели и теперь сидит улыбаеться...
показати весь коментар
16.01.2017 17:01 Відповісти
Ну и что Под патронатом гаранта Торгуют с сепарами угольком Возглавляет шайку Промышляющую этим Правая рука гаранта Некий Кононенко У него тоже всегда рот до ушей А че уму кровью рыгать Что ли Пущуй лохи в окопах ей рыгают
показати весь коментар
16.01.2017 17:18 Відповісти
Умысел самое слабое звено всегда в доказательстстве НО ГЛАВНОЕ ЧТО ЧТО БОЛЬШИНСТВУ ГНИД В СУДЕЙСКИХ МАНТИЯХ ЛЮДИ НЕ ДОВЕРЯЮТ,а этим теперь будут пользоваться и настоящие преступники
показати весь коментар
16.01.2017 17:01 Відповісти
после Гади никаких спешных выводов.Определенно какая то лажа.Думаю впереди будет скандалище.А обвинять человека по чьем бы там ни было оговору....Неееееееее.Сколько у нас таких "громких разоблачений было? Помнится был такой Краснов( из ПС),ПОПРАВЬТЕ ЕСЛИ ОШИБАЮСЬ. Рассвистели тогда на весь мир и....тихо замяли.Так что будем посмотреть.
показати весь коментар
16.01.2017 17:02 Відповісти
Краснов зрадник і СБУ це підтвердила вже після його звільнення але суду не вистачило матеріалів для його засудження.
показати весь коментар
16.01.2017 17:13 Відповісти
Він правду каже.
показати весь коментар
16.01.2017 17:03 Відповісти
как вариант можно отвести судей и вернуться к старой доброй внесудебной расправе.
показати весь коментар
16.01.2017 17:03 Відповісти
что за рожи у "судей"? это же форменные хряки, быки, бандюганы.
не лица, а хлебала просто. интеллект так и прет. позорище.
показати весь коментар
16.01.2017 17:03 Відповісти
У цього "Люсьєна - дяді Вані" є надія бо зрадника Краснова випустили хоча й там були записи його телефонних розмов з рашистськими кураторами . "Записи - фальшиві ,а свідки брешуть" ,ось його тактика захисту.
показати весь коментар
16.01.2017 17:11 Відповісти
Перш ніж щось ляпнути своєю мордякою , пропускай слова через мозок....якщо він у тебе є
показати весь коментар
18.01.2017 17:22 Відповісти
Спочатку скористайся своєю порадою сама ,а вже потім лізь з розмовами.
показати весь коментар
18.01.2017 17:28 Відповісти
А ти скажи Краснову в лице,що він зрадник ,Без"язикову теж.Сам то ким прикидуєшся?
показати весь коментар
08.02.2017 13:23 Відповісти
На пожизненное гниДу продажную
показати весь коментар
16.01.2017 17:12 Відповісти
Я бы , на месте Безъязыкова , заявил отвод защите, бо она слабая... отвод судьям по основанию "необъективны" - это очень слабо.
показати весь коментар
16.01.2017 19:53 Відповісти