11118 відвідувачів онлайн
2 533 12

Генпрокурор має намір посилити департамент спецрозслідування ГПУ, - Єнін

Генеральний прокурор Юрій Луценко має намір посилити кадрами департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України, який очолює Сергій Горбатюк.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини", про це сказав заступник Генерального прокурора Євген Єнін.
"Я можу сказати, що Генеральний прокурор прийняв рішення задовольнити клопотання Сергія Вікторовича (Горбатюка) з приводу надання йому підсилення", - сказав він.
Єнін зазначив, що слідчі будуть відряджені з регіональних прокуратур.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У справі "законів 16 січня" про підозру повідомлено 14 особам, у т. ч. Калетнику та Януковичу, - Горбатюк


Топ коментарі
+4
Усиливайте до бесконечности , у нас во власти неподсудные сидят , со справками они, по эпилепсии
показати весь коментар
17.01.2017 19:55 Відповісти
+2
Генпрокурор намерен усилить департамент спецрасследований ГПУ, - Енин - Цензор.НЕТ 4805
показати весь коментар
17.01.2017 20:18 Відповісти
+1
Рыбак,где крупная рыба ? Или ты по принципу ,поймал-отпустил?
показати весь коментар
17.01.2017 19:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рыбак,где крупная рыба ? Или ты по принципу ,поймал-отпустил?
показати весь коментар
17.01.2017 19:53 Відповісти
Лаврова уже отпустило??
Генпрокурор намерен усилить департамент спецрасследований ГПУ, - Енин - Цензор.НЕТ 7829
показати весь коментар
17.01.2017 19:54 Відповісти
Усиливайте до бесконечности , у нас во власти неподсудные сидят , со справками они, по эпилепсии
показати весь коментар
17.01.2017 19:55 Відповісти
Генпрокурор намерен усилить департамент спецрасследований ГПУ, - Енин - Цензор.НЕТ 9238
показати весь коментар
17.01.2017 19:57 Відповісти
Генпрокурор намерен усилить департамент спецрасследований ГПУ, - Енин - Цензор.НЕТ 7871
показати весь коментар
17.01.2017 19:59 Відповісти
картавый, который давно уже рулит с помощью гидроусилителя, решил поделиться своим передовым опытом с горбатюком.
показати весь коментар
17.01.2017 20:04 Відповісти
Генпрокурор намерен усилить департамент спецрасследований ГПУ, - Енин - Цензор.НЕТ 4805
показати весь коментар
17.01.2017 20:18 Відповісти
Генпрокурор намерен усилить департамент спецрасследований ГПУ, - Енин - Цензор.НЕТ 6
Кадры... Порешат всех.
показати весь коментар
17.01.2017 21:07 Відповісти
Юра, где рыба?
показати весь коментар
17.01.2017 21:48 Відповісти
Шо там с брильянтовыми Когда сядут И займись эпилептиком Толстошеевым Мы все помним и вспомним
показати весь коментар
17.01.2017 22:52 Відповісти
Если коты мышей не ловят , то сколько их не увеличивай числом, однаков будет результат , только гавна больше!
показати весь коментар
17.01.2017 23:06 Відповісти