4894 відвідувача онлайн
5 442 42

Парубій достроково закрив пленарне засідання Ради в середу 18 січня

Голова Верховної Ради Андрій Парубій на годину раніше закрив пленарне засідання парламенту в середу.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.
А. Парубій пояснив, що він закриває засідання, "у зв'язку з вичерпанням порядку денного".
Спікер парламенту переніс низку законопроектів, які стояли на порядку денному на середу, на інший день, оскільки в залі засідань недостатня кількість депутатів.
Згідно з порядком денним пленарних засідань, Рада по середах проводить засідання до 14:00.

Читайте також: Рада в першому читанні проголосувала за дозвіл недержавним організаціям створювати установи для бездомних
Топ коментарі
+6
Устали саколики! Пахали аж пар с под кумпола зрады идет. Вчера только целовались до обеда! Риги с БПП, ляшки с НФ.
показати весь коментар
18.01.2017 13:33 Відповісти
+5
Бездари пошли на отдых , мля....
показати весь коментар
18.01.2017 13:32 Відповісти
+5
Треба точно піднімати зарплату, бідолагам. А то вони пів дня в ВР, а потім хто куди: хто прибиральником в Макдональдс, хто касиром в Сільпо, хто на завод ахметова. Не доїдають, народні обранці.
От як підвищать собі зарплату ще втроє, от тоді почнуть приймати закони...
показати весь коментар
18.01.2017 13:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бездари пошли на отдых , мля....
показати весь коментар
18.01.2017 13:32 Відповісти
Расстроила,я решил приглашаешь
показати весь коментар
18.01.2017 13:39 Відповісти
Хочется обнять и согреть
показати весь коментар
18.01.2017 13:41 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2017 13:33 Відповісти
ВОНИ ЇМ ТРЕБА, ТІ ЗАКОНИ ???
показати весь коментар
18.01.2017 13:50 Відповісти
Правильно, нахрен работать...
показати весь коментар
18.01.2017 13:34 Відповісти
Пишли од снигу Ки!в прибирати !
показати весь коментар
18.01.2017 13:36 Відповісти
В Києві снігу уже немає !
показати весь коментар
18.01.2017 13:47 Відповісти
Не вышли еще с новогоднего кумара, бедолаги)
показати весь коментар
18.01.2017 13:36 Відповісти
Парубий досрочно закрыл пленарное заседание Рады в среду 18 января - Цензор.НЕТ 4119
показати весь коментар
18.01.2017 13:39 Відповісти
ВСЮ ТУ ШАХРАЙСЬКУ НАВОЛОЧ ДО СТІНКИ !!!
показати весь коментар
18.01.2017 13:51 Відповісти
Надо идти до ополонки и ждать. Если будет кто из них тонуть, то помочь.
показати весь коментар
18.01.2017 13:40 Відповісти
К примеру, бросить огнетушителем
показати весь коментар
18.01.2017 13:43 Відповісти
Электроудочкой.
показати весь коментар
18.01.2017 13:46 Відповісти
Парубий досрочно закрыл пленарное заседание Рады в среду 18 января - Цензор.НЕТ 5077
показати весь коментар
18.01.2017 13:40 Відповісти
Обиделись, что зарплату не подняли! Наверно палатки на Майдане будут ставить.
показати весь коментар
18.01.2017 13:41 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2017 13:51 Відповісти
такого клоуна на чолі вр не було за весь час незалежності
показати весь коментар
18.01.2017 13:42 Відповісти
Были и хуже! Там вообще паноптикум всю жизнь.
показати весь коментар
18.01.2017 14:14 Відповісти
Пятница начинается в среду./
показати весь коментар
18.01.2017 13:46 Відповісти
Ублюдки... Но надо признать, это мы за них голосовали, или сидели по домам когда другие голосовали за гречку...
показати весь коментар
18.01.2017 13:47 Відповісти
ЇХ ОХЕНДОВСЬКИЙ ОБИРАВ НА ЗАМОВЛЕННЯ ПЕТРА !!!
показати весь коментар
18.01.2017 13:54 Відповісти
Вы оба правы. Одни сидели дома и корчили из себя целок, а Охендовский за их счёт дорисовывал проценты.
показати весь коментар
18.01.2017 14:29 Відповісти
Когда явка 25 - 30 % из бабушек и дедушек. То Охендовскому не нужно ничего дорисовыавать, гречка делает чудеса. И не нужно не на кого пенять, сами виноваты. Вон последние выборы в Херсоне и Запорожье, победил "наш край", старые пузатые коммуняки 25 лет обворовывавшие страну, фореве!!! И кто вам доктор?
показати весь коментар
18.01.2017 14:46 Відповісти
Хочу рингтон в телефон- хруст ломающихся позвонков депутатов!
показати весь коментар
18.01.2017 13:48 Відповісти
Не так.
Нехай би це були щелепи, руки і ноги.
Ти собі лише уяви: дивиться депутаНа на смачнющі страви а скуштувати зась!!!
Бачить купу грошей, а вкрасти, чи хоча б помацати - муй !!!
Вивезли в інвалідному візку на пляж десь в Таїланді - а поплескатись або помацати якусь місцеву засмагаючу лялю - недосяжно!!!
І нехай так живе ще купу років...
показати весь коментар
18.01.2017 16:31 Відповісти
дармоеди
показати весь коментар
18.01.2017 13:53 Відповісти
Повестка дня плавно переместилась в буфет рады, ну и в коридорчик: скажите, пожалуйста, народные, как ваши каникулы - позитивны? С новыми силищами будете горой- за народ? Харе рассказывать: кто где загорал, и сколько в чемо Данчике.
показати весь коментар
18.01.2017 14:08 Відповісти
У "Парламент воюющей страны" исчерпалась повестка дня! Парубий, а какая повестка дня будет завтра, на Крещение?!
показати весь коментар
18.01.2017 14:20 Відповісти
И эти " пахари " ещё хотят повысить себе зарплату ?! Гнать в три шеи всех прогульщиков ,а тем кто работает можно и повысить
показати весь коментар
18.01.2017 14:27 Відповісти
и кто гнать их должен? Байден или Трамп, а может марсиан попросим?
показати весь коментар
18.01.2017 14:30 Відповісти
Не нужно ни на кого пенять, сами виноваты. Вон последние выборы в Херсоне и Запорожье, победил "наш край", старые пузатые коммуняки 25 лет обворовывавшие страну, фореве!!! И кто вам доктор?
показати весь коментар
18.01.2017 14:50 Відповісти
Розбіглися міряти по бутіках нові плавки і купальники для завтрішньої купелі! Це ж привод для паіару : потрясти салами перед камерами та похрестити пузо депутатське!
показати весь коментар
18.01.2017 15:27 Відповісти
Парубий досрочно закрыл пленарное заседание Рады в среду 18 января - Цензор.НЕТ 5437
показати весь коментар
18.01.2017 15:32 Відповісти
17-го трохи подивився депутаНське галасування.
І справді: галас, шльондрання по залі, перемовини між собою, походи чи то до туалету, чи до буфету (читай ресторану!), чи на перекур...
Неймовірний ідіотизм! І той (ср...) (серл...), перепрошую, Парубій буквально кожен пункт голосування проводить ПО ДВА РАЗИ !!!
Це ж як посада і гроші миттєво перетворюють хорошу людину в скотиняку !!!!!
показати весь коментар
18.01.2017 16:24 Відповісти