10235 відвідувачів онлайн
1 241 23

Спецмісія ОБСЄ зафіксувала 98 вибухів на Донбасі 17 січня

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) зафіксувала 81 вибух у Донецькій області та 18 - у Луганській 17 січня.

Про це йдеться у звіті місії, оприлюдненому 18 січня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"СММ зафіксувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області, включаючи 81 вибух порівняно з попереднім звітним періодом (16 січня), коли було зафіксовано 362 вибухи", - йдеться у звіті.
У Луганській області місія зафіксувала 18 вибухів 17 січня.
Місія продовжила контролювати процес розведення сил і засобів у Станиці Луганській, Золотому і Петровському, свободу пересування місії було обмежено на всіх 3 ділянках.
Місія також уточнила повідомлення ЗМІ про те, що 16 січня невідомі кидали пляшки із запальною сумішшю в будівлю храму в Києві.
Згідно зі звітом, на вул. Щусєва спостерігачі бачили сліди горіння на дерев'яному фасаді будівлі церкви і на вікні.
Поблизу лежала розбита пляшка і клаптики обгорілої тканини зі стійко вираженим запахом бензину.
За словами жінки, яка працює в церкві, рано вранці 16 січня, приблизно о 04:00, люди в масках закидали будівлю церкви пляшками із запальною сумішшю.
Топ коментарі
+5
Спецмиссия ОБСЕ зафиксировала 98 взрывов на Донбассе 17 января - Цензор.НЕТ 8019
показати весь коментар
19.01.2017 07:41 Відповісти
+4
Парад уродов
Спецмиссия ОБСЕ зафиксировала 98 взрывов на Донбассе 17 января - Цензор.НЕТ 9412
показати весь коментар
19.01.2017 07:45 Відповісти
+4
Сашко прошу припиnи))) Давай кращe Пьeтe лозуnг вигадаэмо...nаприклад "Пeтя -прeзік,Пeтя-клас,Пeтя-думаeт о nас")))пойдeт?
показати весь коментар
19.01.2017 08:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Миссия также уточнила сообщения СМИ о том, что 16 января неизвестные бросали бутылки с зажигательной смесью в здание храма в Киеве.Источник:https://censor.net/n423935

Они и в Киеве мониторят?
показати весь коментар
19.01.2017 07:37 Відповісти
Не только , они есть даже в западных областях .
показати весь коментар
19.01.2017 08:15 Відповісти
Спецмиссия ОБСЕ зафиксировала 98 взрывов на Донбассе 17 января - Цензор.НЕТ 44
показати весь коментар
19.01.2017 07:41 Відповісти
Спецмиссия ОБСЕ зафиксировала 98 взрывов на Донбассе 17 января - Цензор.НЕТ 8019
показати весь коментар
19.01.2017 07:41 Відповісти
И что с этой информацией делать?
В Гаагу?
Или пока устное предупреждение?
показати весь коментар
19.01.2017 07:45 Відповісти
Парад уродов
Спецмиссия ОБСЕ зафиксировала 98 взрывов на Донбассе 17 января - Цензор.НЕТ 9412
показати весь коментар
19.01.2017 07:45 Відповісти
Эта куnсткамeра отвeчаeт за оборооспособость Украиnы...жeсть-жeстяnка...
показати весь коментар
19.01.2017 07:49 Відповісти
Гадю вже ніхто і ніщо не відмаже-навіть не намагайся.
показати весь коментар
19.01.2017 07:49 Відповісти
Спецмиссия ОБСЕ зафиксировала 98 взрывов на Донбассе 17 января - при чем здесь сявченко?
показати весь коментар
19.01.2017 07:51 Відповісти
От і я про це.
показати весь коментар
19.01.2017 07:58 Відповісти
Гадя одиn из пeрсоnажeй этого парада уродов. Свято сьогодnі,ne випрошуй грубощів,облизуй потиxenьку Пьeтю і ne чіпай людeй,всі зnають,що ти пороxобот,тож працюй тиxenько...
показати весь коментар
19.01.2017 07:57 Відповісти
Тобі командувати кортить? То у ВСУ чекають на офіцерів запасу.
показати весь коментар
19.01.2017 07:59 Відповісти
Я ж тeбe просив ne чіпай мene, лижи Пeтра-брexливого, копійчиnу заробиш
показати весь коментар
19.01.2017 08:01 Відповісти
А я тебе і не чіпав.
показати весь коментар
19.01.2017 08:02 Відповісти
Іди з Богом пороxоботищe...
показати весь коментар
19.01.2017 08:04 Відповісти
Ще й Бога приплів... Зовсім ти поганий.
показати весь коментар
19.01.2017 08:06 Відповісти
Звичайno, аджe "xороші" в nас тільки Пьeтя та його камаnда...А я погаnий)))
показати весь коментар
19.01.2017 08:11 Відповісти
Хороші в нас люди, не політики. Та навіть не всі люди хороші.
показати весь коментар
19.01.2017 08:12 Відповісти
Сашко прошу припиnи))) Давай кращe Пьeтe лозуnг вигадаэмо...nаприклад "Пeтя -прeзік,Пeтя-клас,Пeтя-думаeт о nас")))пойдeт?
показати весь коментар
19.01.2017 08:18 Відповісти
Вигадуй-мене вигадки не цікавлять. Лише факти.
показати весь коментар
19.01.2017 08:19 Відповісти
показати весь коментар
19.01.2017 08:21 Відповісти
81 + 18 = 99, не?
показати весь коментар
19.01.2017 10:34 Відповісти