3837 відвідувачів онлайн
19 522 119

У Давосі відбувається традиційний сніданок Віктора Пінчука

На захід уже прибули Сергій Лещенко, Віталій Кличко, Наталія Кацер-Бучковська.

Українська делегація в Давосі сьогодні проведе зустріч із представниками Міжнародного валютного фонду (МВФ). Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє 112 Україна.
"Щодо планів української делегації, то сьогодні на порядку денному зустріч із делегацією МВФ. На вечір у Порошенка заплановано низку двосторонніх зустрічей, зокрема з прем'єр-міністром Грузії", - зазначив кореспондент.
Зараз, за ​​словами кореспондента, в Давосі відбувається сніданок Віктора Пінчука. "Сніданок почався, триватиме він до 9:30 за київським часом. Гостей дуже багато. Серед запрошених - колишній прем'єр Британії Кемерон і колишній міністр оборони США Роберт Гейтс. Ми бачили тут депутатів українського парламенту, зокрема, Сергія Лещенка і Наталю Кацер-Бучковську, також сюди прибув Віталій Кличко", - повідомив кореспондент.

Нагадаємо, за інформацією прес-служби Президента, сьогодні очільник держави Петро Порошенко виголосить промову під час сесії "Рух на Схід: посилення європейського сусідства", візьме участь у засіданні світових економічних лідерів "Чуйне і відповідальне лідерство в багатополярному світі" і дебатах "Новий договір для Європи".

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Порошенко провів зустріч із віце-президентами Єврокомісії Домбровскісом і Могеріні. ФОТО

Також під час роботи Форуму Президент України проведе низку двосторонніх зустрічей із головами держав та урядів, керівниками міжнародних організацій, а також із президентами провідних іноземних компаній і світовими інвесторами.
Топ коментарі
+18
Завтрак зрадников.
показати весь коментар
19.01.2017 09:32 Відповісти
+18
В Давосе проходит традиционный завтрак Виктора Пинчука - Цензор.НЕТ 6665
показати весь коментар
19.01.2017 09:33 Відповісти
+16
...і покидьків
показати весь коментар
19.01.2017 09:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
скількі тепловізирів можна купити на витрачені кошти, які ця гніда, паразитуюча на тілі України , і пропагандуюча її апітуляцію і розділ... пустила на вітер?
показати весь коментар
19.01.2017 10:08 Відповісти
Господь дарит жизнь человеку, младенцу голому,и уходить в мир иной человек должен таким же ГОЛЫМ....,Господь это придумал совсем не зря...
показати весь коментар
19.01.2017 10:10 Відповісти
А в это время в Днипре на трубном заводе проходит традиционный отсос туда уже прибыли 40 процентов оставшихся рабочих
показати весь коментар
19.01.2017 10:19 Відповісти
вы там это... реже мечите-то... в мацвабаде щас с хавчиком напряженка, верно пинь-чух!?
показати весь коментар
19.01.2017 10:19 Відповісти
Да забыл добавить спонсор отсоса все тот же Пинчюк
показати весь коментар
19.01.2017 10:20 Відповісти
наши люди на такси в булошную не ездиють..
показати весь коментар
19.01.2017 10:27 Відповісти
Гаврила завтракать собрался.Чмырей к себе он приглашал.
показати весь коментар
19.01.2017 10:27 Відповісти
Первый пошел...РАБссиянского хакера арестовали в испанской Барселоне по запросу ФБР...
показати весь коментар
19.01.2017 10:36 Відповісти
сніданок від пінчука-підарчука, на який сподобився один мер Києва - віталька-хуйова підалька.
А ви зрада, зрада. Розруха у головах. Як могли вибрати кличка мером? Воно тупе та ліниве. А забудови, а тітушки?
показати весь коментар
19.01.2017 10:36 Відповісти
Что б они подавились.
показати весь коментар
19.01.2017 10:39 Відповісти
проблема важковаговиків-боксерів і штангістів -вони постійно голодні..


тому не дивуйтесь Кличку...
показати весь коментар
19.01.2017 10:39 Відповісти
шоб оно там подавилось...
показати весь коментар
19.01.2017 11:18 Відповісти
ну с языка снял
показати весь коментар
19.01.2017 12:16 Відповісти
Не ОНО а всі ВОНИ.
показати весь коментар
19.01.2017 11:56 Відповісти
В Давосе проходит традиционный завтрак Виктора Пинчука - Цензор.НЕТ 8802