5370 відвідувачів онлайн
35 069 43

У Києві зникли брати: діти пішли до стоматолога і не повернулися

Останнє відоме місце перебування хлопчиків - вулиця Шовковична.

Дніпровське районне управління поліції Києва розшукує двох зниклих безвісти маленьких дітей. Як передає Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Влад Антонов.
"Брати Ковальчук Ілля Володимирович, 10.12.2009 року народження, і Ковальчук Микита Володимирович, 04.05.2011 року народження, вирушили до стоматолога 18 січня об 11:50 і після цього додому не повернулися", - пише він.

дети

Читайте також: Суд відправив під домашній арешт донецького бізнесмена Щура, який зламав ніс поліцейському

Відвести дітей до стоматолога збиралася їхня мама, Ковальчук Ганна Олександрівна, яка перебуває на обліку психіатра і страждає періодичними психічними розладами.
Діти були одягнені в куртки і шапки, як на фото, Микита був у джинсах синього кольору і взутий у чорні черевики на "липучці". На Іллі були чорні шкільні штани і шкіряні черевики сірого кольору з зеленими вставками на шнурках.
Останнє відоме місце перебування хлопчиків - вулиця Шовковична.
Якщо вам відомо їхнє місце перебування або ви володієте іншою інформацією, зателефонуйте батькові дітей по телефону 063 211 28 44 (Володимир) або черговому по Дніпровському РУ поліції в Києві за телефоном 044 559-51-85 або 102
Топ коментарі
+14
если мама страдает периодическими психическими расстройствами,
то как бы за пацанятами все равнo должен кто то присматривать.
да и за мамой бы не помешало.
показати весь коментар
20.01.2017 14:07 Відповісти
+10
Вопросительный знак тут явно лишний.....
показати весь коментар
20.01.2017 14:05 Відповісти
+10
Ніхєра не зрозумів: "мама збиралася..." - то мама повела їх до стаматолога, чи вони самі пішли? Чи вони маму повели? Де мама? Чи татуся це вже не хвилює (з огляду на "состоит на учете")? Перефразовуючи кіногероя: "Хто так пише? Хто так пише?" (с)
показати весь коментар
20.01.2017 14:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тут горе а ты со своим путеном
показати весь коментар
20.01.2017 13:57 Відповісти
Так воно таке як і їх мама...
показати весь коментар
20.01.2017 13:59 Відповісти
https://censor.net/user/154632-пнх мразь Ольгинская
показати весь коментар
20.01.2017 14:24 Відповісти
ты дурак?
показати весь коментар
20.01.2017 14:00 Відповісти
Вопросительный знак тут явно лишний.....
показати весь коментар
20.01.2017 14:05 Відповісти
Нет, его тут нет, только ты, *******
показати весь коментар
20.01.2017 14:06 Відповісти
Это же каким же надо быть уродом, чтобы такое написать?
показати весь коментар
20.01.2017 14:30 Відповісти
а там (за поребриком) таких почти 146 миллионов. Но они учат как жить весь остальной мир.
показати весь коментар
20.01.2017 15:49 Відповісти
И что? Дети быстрее найдутся?
показати весь коментар
20.01.2017 14:32 Відповісти
"У Киеве пропали...". А заголовочок написав майстер слова! Я навіть це слово знаю, але в товаристві сказати не можу.
показати весь коментар
20.01.2017 13:57 Відповісти
кроме заголовочка ничего из новости не понял?
показати весь коментар
20.01.2017 14:03 Відповісти
чуя не спит ну совсем.
я так понимаю под этим ником смена за сменой - ванька за ванькой....
показати весь коментар
20.01.2017 14:11 Відповісти
М?
показати весь коментар
20.01.2017 16:30 Відповісти
забудь...
показати весь коментар
20.01.2017 16:31 Відповісти
ТА да, ноль проблем.
Я просто удивился, увидев имя Чуи - один из немногих тут настоящих_и_адекватных.
показати весь коментар
20.01.2017 16:42 Відповісти
не берусь судить.
сцепились....
бывает...
показати весь коментар
20.01.2017 16:50 Відповісти
Та всяко бывает ) Френдли файр тоже.
показати весь коментар
20.01.2017 16:51 Відповісти
та да ж....
главное что бы без жертв
показати весь коментар
20.01.2017 16:52 Відповісти
Поправився, молодець.
показати весь коментар
20.01.2017 13:57 Відповісти
Дай Бог чтоб быстрее нашлись, я в поход к зубному тоже пропадал.
показати весь коментар
20.01.2017 13:58 Відповісти
Может сели не на ту маршрутку ? А вообще - надо иметь при себе хоть какой- то простенький мобильник.
показати весь коментар
20.01.2017 13:59 Відповісти
в башке сразу слово - "саша"... надеюсь найдут мальцов.. может просто заблудились...
показати весь коментар
20.01.2017 13:59 Відповісти
что, сами ушли, такие маленькие?
показати весь коментар
20.01.2017 13:59 Відповісти
если мама страдает периодическими психическими расстройствами,
то как бы за пацанятами все равнo должен кто то присматривать.
да и за мамой бы не помешало.
показати весь коментар
20.01.2017 14:07 Відповісти
7 и 5 лет , какой стоматолог , там максимум молочный зуб , непонятно , надеюсь найдутся летки .
показати весь коментар
20.01.2017 14:16 Відповісти
Могли исправлять прикус, да и сами зубы могут расти криво, могли начать резаться коренные... да мало ли!
показати весь коментар
20.01.2017 14:34 Відповісти
Ніхєра не зрозумів: "мама збиралася..." - то мама повела їх до стаматолога, чи вони самі пішли? Чи вони маму повели? Де мама? Чи татуся це вже не хвилює (з огляду на "состоит на учете")? Перефразовуючи кіногероя: "Хто так пише? Хто так пише?" (с)
показати весь коментар
20.01.2017 14:24 Відповісти
Какой идиот отправляет детей в таком возрасте к врачу без сопровождения? Тем более, к стоматологу.
показати весь коментар
20.01.2017 14:30 Відповісти
ох помню ловили меня в детстве семеро, когда пытались посадить в кресло зубнику)
показати весь коментар
20.01.2017 16:03 Відповісти
Какое отношение к факту их пропажи имеет отношение тот факт что "Отвести детей к стоматологу собиралась их мама"?!
И почему не отвела, а дети пошли сами?! Я конечно понимаю, что мама страдает психическим расстройством....но все же!
показати весь коментар
20.01.2017 14:32 Відповісти
найдут куда они денутся
показати весь коментар
20.01.2017 14:54 Відповісти
У Єкатеринбурзі 7-річна дівчинка переплутала час, подумала, що вже ранок, і відправилася в школу.
показати весь коментар
20.01.2017 15:10 Відповісти
фильм ужасов"стоматолог"...?
показати весь коментар
20.01.2017 16:06 Відповісти
Что за бред? Как пятилетние мальчики могут САМИ пойти к стоматологу? В некоторых странах за такое родительских прав лишают, а не искать спиногрызов помогают.
показати весь коментар
20.01.2017 16:17 Відповісти
Все дети, просто мечтают сходить к стоматологу, это такая детская мечта...
показати весь коментар
20.01.2017 16:18 Відповісти
а мама вернулась?
показати весь коментар
20.01.2017 16:19 Відповісти
а у стоматолога то были?
вопрос, что курил аффтор?
показати весь коментар
20.01.2017 16:20 Відповісти
лишь бы настроить людей против врачей!!! причем тут стоматолог? может психопатка сама их замочила!
показати весь коментар
20.01.2017 18:29 Відповісти
В Киеве пропали братья: дети ушли к стоматологу и не вернулись - Цензор.НЕТ 6310