10813 відвідувачів онлайн

Бійка зі стріляниною в столичному Гідропарку: трьох чоловіків госпіталізовано, - Нацполіція

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ НП у м. Києві.
За даними відомства, близько 22 години до чергової частини Дніпровського управління поліції надійшло повідомлення про те, що на території Гідропарку невідомий влаштував стрілянину. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група районного управління, а також групи швидкого реагування.
Зазначено, що після прибуття на місце правоохоронці встановили особи двох громадян - 37-річних жителів міст Києва і Броварів, які під час бійки в кафе застосували зброю. Як наслідок, троє чоловіків, двоє киян і житель Чернігівщини, зазнали поранень голови, грудної клітини й інших частин тіла. Після надання першої допомоги постраждалих госпіталізували. Їхньому життю нічого не загрожує.
Також повідомляють, що під час огляду місця події поліцейські виявили предмет, схожий на пристрій для відстрілу гумовими кулями ПМ-РФ, і 10 гільз. Їх вилучили і направили на експертні дослідження, а зловмисників затримали за ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.
Слідчим відділом Дніпровського управління поліції відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, кримінальне провадження розслідують за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Чоловікам загрожує до семи років позбавлення волі.
Топ коментарі
+8
Опознать пистолет полицейские могут...более того они его опознали и даже назвали марку...ПМ-РФ...
А вот написать в протоколе...о том что это был именно этот пистолет и то что он стреляет резиновыми пулями...они не могут...до того момента пока не будет заключения экспертизы.....
показати весь коментар
20.01.2017 14:54 Відповісти
+6
Пока нет ЗАКЛЮЧЕНИЯ ЭКСПЕРТА - там предмет ПОХОЖИЙ на пистолет. Юридически так положено!
показати весь коментар
20.01.2017 14:56 Відповісти
+5
Гидропер - ещё тот гадюшник..
показати весь коментар
20.01.2017 14:50 Відповісти

Завантаження...