Японія надала Україні грант у 74 тис. дол. на розвиток гімнастики
Урочиста церемонія підписання грантової угоди відбулася у п'ятницю в Києві за участю посла Японії в Україні Шігекі Сумі. Від України угоду підписала віце-президент Федерації гімнастики Ірина Дерюгіна, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
Загалом, з березня 2014 року Японія надала Україні фінансову підтримку для стабілізації та стимулювання реформ в Україні на загальну суму $1,86 млрд.
Угодою передбачено придбання обладнання для жіночої та чоловічої спортивної гімнастики (набори для опорного стрибка, паралельних та різновисоких брусів, гімнастичний кінь), а також міні-автобуса для художньої гімнастики.
"В Японії добре знають потенціал українських спортсменів, зокрема, гімнастів, і досі пам'ятають про запеклу боротьбу за олімпійське "золото" Ріо-2016 між Кохеєм Утімурою та Олегом Верняєвим. Тому уряд Японії вирішив посприяти розвитку української гімнастики у період підготовки до наступної Олімпіади, яку 2020 року прийматиме Токіо", - наголосив дипломат.
Перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул висловив щирі слова вдячності уряду Японії та Надзвичайному та Повноважному Послу Японії в Україні пану Шігекі Сумі за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху та гімнастики зокрема.
"Дуже символічно, що рік Японії в Україні розпочинається такою яскравою подією. Ми з нетерпінням очікуємо 2020 року, коли в Токіо відкриються ХХХІІ Олімпійські Ігри. І завдяки вашій допомозі, я впевнений, українські спортсмени покажуть високу майстерність", - зазначив заступник Міністра.
Загалом, з березня 2014 року Японія надала Україні фінансову підтримку для стабілізації та стимулювання реформ в Україні на загальну суму $1,86 млрд.
Нищий - это не тот, у кого нет денег, а тот, кому их постоянно не хватает. (с)