7924 відвідувача онлайн

Японія надала Україні грант у 74 тис. дол. на розвиток гімнастики

Урочиста церемонія підписання грантової угоди відбулася у п'ятницю в Києві за участю посла Японії в Україні Шігекі Сумі. Від України угоду підписала віце-президент Федерації гімнастики Ірина Дерюгіна, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Угодою передбачено придбання обладнання для жіночої та чоловічої спортивної гімнастики (набори для опорного стрибка, паралельних та різновисоких брусів, гімнастичний кінь), а також міні-автобуса для художньої гімнастики.
"В Японії добре знають потенціал українських спортсменів, зокрема, гімнастів, і досі пам'ятають про запеклу боротьбу за олімпійське "золото" Ріо-2016 між Кохеєм Утімурою та Олегом Верняєвим. Тому уряд Японії вирішив посприяти розвитку української гімнастики у період підготовки до наступної Олімпіади, яку 2020 року прийматиме Токіо", - наголосив дипломат.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Японія надасть Україні обладнання для Суспільного мовлення, - Мінінформполітики

Перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул висловив щирі слова вдячності уряду Японії та Надзвичайному та Повноважному Послу Японії в Україні пану Шігекі Сумі за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху та гімнастики зокрема.
"Дуже символічно, що рік Японії в Україні розпочинається такою яскравою подією. Ми з нетерпінням очікуємо 2020 року, коли в Токіо відкриються ХХХІІ Олімпійські Ігри. І завдяки вашій допомозі, я впевнений, українські спортсмени покажуть високу майстерність", - зазначив заступник Міністра.

Також читайте: Японія передала Центральному клінічному госпіталю Держприкордонслужби сучасне медобладнання на 22,5 млн грн. ФОТОрепортаж

Загалом, з березня 2014 року Японія надала Україні фінансову підтримку для стабілізації та стимулювання реформ в Україні на загальну суму $1,86 млрд.
Топ коментарі
+9
Да, совсем уже страх потеряли. Японцы будут развивать гимнастику. Да это жлобство больше на новогодние праздники прогуляло. Остальные комменты как говорится излишни........
показати весь коментар
20.01.2017 18:57 Відповісти
+7
Даже если бы 740 тыс. дали, все равно бы их не хватило.
Нищий - это не тот, у кого нет денег, а тот, кому их постоянно не хватает. (с)
показати весь коментар
20.01.2017 19:01 Відповісти
+6
Отличная новость, Япония будет развивать гимнастику в Украине, там ещё шашки некому спонсировать, может их под патронат острова Борнео передать?
показати весь коментар
20.01.2017 18:56 Відповісти

Завантаження...