9624 відвідувача онлайн
5 048 50

2017-го в Україні планується створити 271 місцеву пожежну команду, - МВС

У рамках реформи Державної служби з надзвичайних ситуацій у 2017 році планується створити 271 місцеву пожежну команду.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ.


У відомстві зазначили, продовж 2016 року на території країни запрацювало 76 місцевих пожежних команд, з яких 13 - саме в об'єднаних територіальних громадах. У населених пунктах утворено 253 добровільні пожежні дружини (з яких 75- в об'єднаних територіальних громадах) та 22 добровільні пожежні команди (з яких 7 - в об'єднаних територіальних громадах).

Також читайте: 20 із 64 претендентів не допущені до конкурсу на посаду керівника Нацполіції, ще у 7 запитали додаткові дані, - член конкурсної комісії Захаров

Крім того, на території 5 областей - Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Львівської та Тернопільської - продовжується реалізація пілотних проектів щодо організації заходів цивільного захисту населення. Минулого року на території цих областей утворено 9 місцевих та 98 добровільних пожежно-рятувальних підрозділів. Таким чином у цих регіонах вже функціонує 114 місцевих та 360 добровільних пожежно-рятувальних підрозділів.

У повідомленні йдеться, що у 2017 році в Україні планується утворити 271 місцеву пожежну команду та надалі розвивати рух добровольців для гарантування безпеки громадян.

Також читайте: Після купання в ополонці на Львівщині помер 52-річний чоловік
Топ коментарі
+3
Це має якесь відношення до пожежників???))))
показати весь коментар
21.01.2017 16:04 Відповісти
+3
Це що пожежники ???)))
показати весь коментар
21.01.2017 16:16 Відповісти
+3
P.S.
Писающему мальчику памятник поставили- пожар вовремя
потушил....
показати весь коментар
21.01.2017 16:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це має якесь відношення до пожежників???))))
показати весь коментар
21.01.2017 16:04 Відповісти
Держава не може забезпечити пожежних необхідним захистом та інструментами, пожежні машини роблять тільки тому що Ляшко вибив собі контракт на Пожмашину за те що Радикальна партія проголосувала за грабіжницький бюджет 2016. А пожежного одягу пожежні не мають, ******** інструментів пожежні не мають! Всі ці пожежні частини раніше існувала, але потім мафія перестала їх фінансувати і скоротила, щоб більше грошей красти в Києві. Потрібно навести порядок з забезпеченням пожежних засобами захисту та необхідними інструментами та формою, треба ЗАКОНОМ зобовязати уряд та місцеві ради забезпечувати пожежні команди мінімальним переліком обладнання та захисту!!!!!
показати весь коментар
21.01.2017 16:20 Відповісти
Во всех нормальных странах существуют добровольные пожарные команды в том числе и в США.
показати весь коментар
21.01.2017 17:09 Відповісти
Ми мабуть єдина країна де пожежні ходять в куртках виробництва СРСР, бо Україна за 25 років жодного разу не закуповувала професійний одяг для пожежних!
показати весь коментар
21.01.2017 17:25 Відповісти
https://youtu.be/eZeYZAAHB2s ОТКРОВЕНИЯ ПОЖАРНЫХ. ЛОХВИЦА. Ч1
показати весь коментар
21.01.2017 17:32 Відповісти
https://youtu.be/k5tMO7pXHtk Почему сгорела нефтебаза БРСМ Ч1
показати весь коментар
21.01.2017 17:41 Відповісти
Нууу брате, за таким настрієм ти слона не продасиш (с)
показати весь коментар
21.01.2017 17:23 Відповісти
На жаль влада тільки краде, і Верховна Рада тільки краде, про народ ніхто не думає! Владу крадіїв потрібно змінювати НЕГАЙНО!
показати весь коментар
21.01.2017 17:26 Відповісти
Мае! Воно пожежу тушить в БПП.
показати весь коментар
21.01.2017 16:24 Відповісти
Не подобається мені цей лохотрон з імітацією політичної боротьби,яка породила вселякіх ботів. Ми єдиний народ, громадяни однієї держави,з нас і з нашої держави, корумповані політикі-гельмінти ссуть,висмоктуют життєві соки,імітуючи несамовиту політичну боротьбу )))
показати весь коментар
21.01.2017 16:33 Відповісти
Пошел в оппу придурок!
показати весь коментар
21.01.2017 16:06 Відповісти
Як завжди-"Планов громадье" )))))
показати весь коментар
21.01.2017 16:03 Відповісти
При чем тут МВД? Или эти "местные" пожарные команды будут помогать полицаям шины на майданах тушить и растаскивать?
показати весь коментар
21.01.2017 16:03 Відповісти
Ці команди працюют під протекторатом ГСНС МВС України ))))
показати весь коментар
21.01.2017 16:05 Відповісти
Собрание пожарников обьявило. Сегодня пока Рыба (после фнала по домино).
показати весь коментар
21.01.2017 16:05 Відповісти
Тeм врeмeneм Гадя nа Майдаne выступаeт акция "xутиn-стоп"
показати весь коментар
21.01.2017 16:06 Відповісти
Пожарные уже нужны?
показати весь коментар
21.01.2017 16:29 Відповісти
Якщо Гадя то це до медиків,тобто псіхіаторів ))))
показати весь коментар
21.01.2017 16:35 Відповісти
А кто эти команды будет обеспечивать специальной техникой? Чем они пожары будут тушить?
Пирогами, и блинами,
И сушеными грибами. (с) ?.
показати весь коментар
21.01.2017 16:09 Відповісти
Забезпечення це проблема місцевих громад, щось на кшталт забезпечення ЗСУ волонтерами )))) Як кажут:-На чужому горбу та в рай заїхати )))
показати весь коментар
21.01.2017 16:15 Відповісти
Це що пожежники ???)))
показати весь коментар
21.01.2017 16:16 Відповісти
Поджигатели!
показати весь коментар
21.01.2017 16:25 Відповісти
Добровольная пожарная команда это добровольные дежурства я так понял на дому( денег не платят). Когда пожар, то окажется что один на даче, другой на свадьбе, третий дома но телефон вне зоны и т.д.... хорошо если я ошибся.
показати весь коментар
21.01.2017 16:15 Відповісти
Тихону: Да, где-то так. Но это прежде всего в глубинке, на селе, так сказать. Дело, кстати, нужное и не совсем новое.
показати весь коментар
21.01.2017 16:17 Відповісти
Тема дійсно стара,але на скількі зручна для піару,ну справжній Клондайк ))))
показати весь коментар
21.01.2017 16:21 Відповісти
Но делать все равно надо! Сколько тем летом пожаров было! Поля, леса, вырубки, обочины! Довелось немного повидать - страшно, если честно.
показати весь коментар
21.01.2017 16:24 Відповісти
Згоден!! Але краще мовчки робити ,ніж голосливо анонсувати майбутні звершення і нічого не робити))0 Цілими днями то зробимо. це зробимо,того затримали,там попередили-а підсумок=0,0)))))
показати весь коментар
21.01.2017 16:39 Відповісти
В совковыя времьона куда Я толька взносы не платил...
Даже корочки сохранились , с вклеиными марками- дабравольно принудительно, с курсантской стипендии 6-9 рублёф..Копейки, правда, но
"обществ" было ДОКУЯ!!
показати весь коментар
21.01.2017 16:21 Відповісти
" Мама дай 10 коп. на ДОСААФ,Красний Крест, Охрану архитектури і т. ін.
показати весь коментар
21.01.2017 16:24 Відповісти
Та да... Я в "пожарники" пайду-пусть Меня научат!!
показати весь коментар
21.01.2017 16:15 Відповісти
ты по возрасту не пройдешь))
показати весь коментар
21.01.2017 16:19 Відповісти
А что тебе?
показати весь коментар
21.01.2017 16:26 Відповісти
Та таки да, о ВОЖДЬ!...
показати весь коментар
21.01.2017 16:39 Відповісти
но ведь найдутся такие ,которые и по возрасту и по здоровью подойдут))
показати весь коментар
21.01.2017 16:40 Відповісти
Тому він і Великий Змій ))))
показати весь коментар
21.01.2017 16:41 Відповісти
Та нєєєє....Вужика давить...лівою рукою...))))))
показати весь коментар
21.01.2017 16:53 Відповісти
P.S.
Писающему мальчику памятник поставили- пожар вовремя
потушил....
показати весь коментар
21.01.2017 16:41 Відповісти
((( интересный вариант мотивации - не разу не слышал))
показати весь коментар
21.01.2017 16:43 Відповісти
Это тебе не мокасинами похлёбку хлебать!!)))))))
показати весь коментар
21.01.2017 16:49 Відповісти
ты это ) цаповские поговорки к индейцам не приплетай - обидно ,понимаешь ли))
показати весь коментар
21.01.2017 16:53 Відповісти
Тюююю на ТЕБЕ, О ВОЖДЬ !!! Перехожу на УКРАЇНСЬКУ МОВУ!!!
ТИ, О ШАНОВНИЙ:

Если у индейца в волосах перо - это хороший воин. Если два пера - очень хороший воин. Если у индейца три пера - он был в фактории. В борделе.


)))))
показати весь коментар
21.01.2017 17:01 Відповісти
ну это же другое дело))
показати весь коментар
21.01.2017 17:05 Відповісти
[Писающий мальчик - Википедия] хорошо, посмотри! https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B8%D1%81%D0%B0%D1%8E%D1%89%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%87%D0%B8%D0%BA, [Фонтан «Писающий мальчик», Брюссель. Отели рядом, фото, видео, как добраться - Туристер.Ру] хорошо, посмотри! http://www.tourister.ru/world/europe/belgium/city/brussels/fountains/9447, [UC Browser] хорошо, посмотри! http://nakopeike.ru/pisayushhiy-malchik-2/

))))))))
показати весь коментар
21.01.2017 17:15 Відповісти
парней наших сейчас в биатлоне (эстафета)поддерживаем.а по поводу пожарников-это распил бюджета!!!!!!козлы кароче
показати весь коментар
21.01.2017 16:16 Відповісти
841
показати весь коментар
21.01.2017 16:36 Відповісти
заканчивай тута шифровки писать)))
показати весь коментар
21.01.2017 16:41 Відповісти
Стопудово Алекс-Юстасу)))
показати весь коментар
21.01.2017 16:45 Відповісти
броди удод