6251 відвідувач онлайн
9 333 18

Євробачення-2017: визначено порядок виступів національного відбору від України

Музичний продюсер Костянтин Меладзе разом із командою національного відбору "Євробачення-2017" провів жеребкування і визначив порядок виступів півфіналістів у конкурсі - відбудуться три півфінали, в кожному з яких виступлять по вісім виконавців.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Читайте також: Кошти, виділені на проведення Євробачення, повернуться Україні вже цього року подвійним чи потрійним прибутком, - Нищук

4 лютого свої композиції представлять С.К.А.Й, Рома Веремейчик і група LUMIERE, Monochromea, Laliko, Сальто Назад, MamaRika, TAYANNA і Арсен Мірзоян.

11 лютого виступлять LETAY, Міла Нітіч, ​​KUZNETSOV, AGHIAZMA, DETACH, ROZHDEN, Panivalkova і ILLARIA.

18 лютого запланована участь півфіналістів - групи Кузьми Скрябіна Singing pants, O.Torvald, Анастасії Прудиус, Віталія Козловського, KADNAY, MELOVIN, Green Grey і Vivienne Mort.


Ім'я артиста, який в травні представить Україну на "Євробаченні-2017", визначиться в фіналі національного відбору 25 лютого. Система голосування залишається незмінною: журі виставляють учасникам бали, глядачі голосують шляхом смс, після чого бали від суддів і глядачів підсумовуються.


Також читайте: "Ми проведемо Євробачення-2017 у Києві на найвищому рівні!"- Гройсман


Члени журі національного відбору - Костянтин Меладзе, Джамала, Андрій Данилко, ведучий - Сергій Притула.

Конкурс "Євробачення-2017"прийматиме Київ. Свою участь в конкурсі підтвердили 43 країн. Головною ареною пісенного конкурсу обрано Міжнародний виставковий центр. Півфінали відбудуться 9 і 11 травня, фінал - 13 травня.


Україна отримала право провести Євробачення-2017 завдяки перемозі української співачки кримськотатарського походження Джамали на попередньому конкурсі в Стокгольмі.
Топ коментарі
+5
Топовое видео от чоткого пацы.

РЕАКЦИЯ НА УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК В КРЫМУ

https://www.youtube.com/watch?v=HCgi38wUg4Q
показати весь коментар
21.01.2017 19:35 Відповісти
+4
Слава Україні!
показати весь коментар
21.01.2017 19:52 Відповісти
+3
Звідки гроші на попередньому відборі?
Аби ляпнути...
показати весь коментар
21.01.2017 19:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ROZHDEN - Показалось что Рошен)
показати весь коментар
21.01.2017 19:30 Відповісти
Головне питання-чи обійдеться без скандалу та політики.
показати весь коментар
21.01.2017 19:30 Відповісти
конечно нет: какой-нибудь любий друзь не удержится слямзить миллиончик
показати весь коментар
21.01.2017 19:49 Відповісти
Звідки гроші на попередньому відборі?
Аби ляпнути...
показати весь коментар
21.01.2017 19:51 Відповісти
Не мешай....зрада должна быть ВЕЗДЕ....даже в шуме дождя....
показати весь коментар
21.01.2017 19:53 Відповісти
Кому должна?
показати весь коментар
21.01.2017 19:56 Відповісти
Топовое видео от чоткого пацы.

РЕАКЦИЯ НА УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК В КРЫМУ

https://www.youtube.com/watch?v=HCgi38wUg4Q
показати весь коментар
21.01.2017 19:35 Відповісти
Слава Україні!
показати весь коментар
21.01.2017 19:52 Відповісти
класс на 4-35...
показати весь коментар
21.01.2017 20:01 Відповісти
http://30seconds.com.ua/2017/01/05/%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B5%D0%BC%D1%83-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0/
«Киевэнерго» рекомендуют включить в тариф свои затраты на подготовку к Евровидению-2017.
В правительстве придумали, как облегчить для госбюджета подготовку к Евровидению-2017. Вице-премьер-министр Украины Владимир Кистион рекомендовал Национальной комиссии по госрегулированию в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ) вместе с КГГА и ПАО "Киевэнерго" включить в тариф на электроэнергию расходы по подготовке Международного выставочного центра к "Евровидению-2017". Об этом говорится в протоколе специального совещания Владимира Кистиона с КГГА и ПАО "Киевэнерго" относительно решения проблемных вопросов по энергообеспечению места проведения песенного конкурса "Евровидение-2017" от 29.12.2016 года.
показати весь коментар
21.01.2017 19:56 Відповісти
Вів'єн Морт це те що треба!!! Ще як вийде босоніж...
показати весь коментар
21.01.2017 20:06 Відповісти
Я не розумію,як з назвою Singing pants, "пающіе труси" можна представляти країну на такому престижному пісенному конкурсі(при всій моїй повазі до пам"яті Кузьми).
показати весь коментар
21.01.2017 20:14 Відповісти
Окрім С.К.А.Й. - хто всі ці люди?
показати весь коментар
21.01.2017 21:09 Відповісти
Козловский вроде известен своей попсой... но каких то сильных деятелей не видно...ну не можем же мы опять победить)))
показати весь коментар
21.01.2017 21:35 Відповісти
С.К.А.Й., O.Torvald, Green Grey і Арсен Мірзоян! Чудово! Вже є за кого вболівати і за кого голосувати! Треба ще пісні послухати.
показати весь коментар
21.01.2017 22:03 Відповісти
Где совесть у наших избранников в Стране война а они давай им евровидение. Как Вам не стыдно господа депутаты перед погибшими нашими ВОИНАМИ!!!!!!!
показати весь коментар
21.01.2017 22:31 Відповісти