5085 відвідувачів онлайн

"Я не коментую питання моєї безпеки і членів моєї сім'ї", - Геращенко

Народний депутат Антон Геращенко відмовився коментувати, чи подбає він про особисту безпеку і безпеку своєї сім'ї в майбутньому у зв'язку з недавнім викриттям замаху на його життя.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".
"За порадою експерта СБУ, я не коментую питання моєї безпеки і членів моєї сім'ї. Прошу до цього поставитися з розумінням. Крім того, Грицак (голова СБУ, - ред.) публічно на питання журналістів, на питання про подальшу загрозу депутату Геращенко, сказав, що він не може гарантувати, що таких погроз не буде надалі.
Моя робота спрямована на безпеку України, на продовження роботи проекту "Миротворець", - сказав депутат.
Говорячи про суд над зловмисниками, яких підозрюють у замаху на нього, Геращенко наголосив, що виступає за відкритий процес, підстав робити його закритим, на переконання парламентаря, немає. "Зважаючи на величезну кількість доказової бази, 3-4 місяці і ця справа буде в суді, і всі ЗМІ зможуть це висвітлювати", - зазначив нардеп.
На минулих вихідних Служба безпеки України відзвітувала про запобігання замаху на радника голови МВС, народного депутата Антона Геращенка. Замах нібито було замовлено уродженцем РФ, який жив у Харківській області, а зараз виїхав у РФ. Виконавцями називають двох раніше судимих ​​чоловіків, які повинні були підірвати автомобіль нардепа.
Зловмисників нібито затримали з уже готовим вибуховим пристроєм і заарештували без права застави. Проти них порушено справу за ст. 112 (замах на життя державного діяча) Кримінального кодексу України.
Сам Геращенко заявив, що замах на нього і вбивство журналіста Павла Шеремета влітку минулого року готували з єдиного диверсійно-терористичного центру на території РФ.
Топ коментарі
+33
не прошло и двух недель после блеяния о том, что пашинский таскал с собой наградной ствол потому, что была информация о готовящемся на него покушении, как бравые чекисты поймали покушавшихся на антонину. Еще один супер боец голодного фронта, устрашивший врагов до того, что на них покушения организовывают. Чисто клоуны, мля - ну кто вам поверит? Ваш антирейтинг уже ничем не перебить. Да диверсанты вас беречь должны денно и нощно, потому, что без вас Украине вреда будет в разы меньше.
показати весь коментар
24.01.2017 01:46 Відповісти
+14
такі херащенки є загрозою для народу України , ане для фсб
показати весь коментар
24.01.2017 02:22 Відповісти
+10
Стандартный броник толстуну не налезе.. Антона бы на нуль да в атаку... Амбразуру закрывать..
показати весь коментар
24.01.2017 02:52 Відповісти

Завантаження...