3460 відвідувачів онлайн

У полоні бойовиків залишається 110 заручників, 3100 осіб звільнено, - Тандіт

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт.
"Публікація списків не дає нам змоги прискорити процес звільнення або пошуку безвісти зниклих ... Є офіційні структури, які безпосередньо займаються цим процесом. Звільнено і знайдено вже майже 3100 осіб. Залишилося 110 заручників і 490 безвісти зниклих хлопців. І ми будемо шукати цих хлопців, поки не знайдемо найостаннішого. Для нас це наша місія, наш обов'язок", - зазначив він.
При цьому Тандіт додав, що якщо у когось є можливість допомагати звільняти заручників, потрібно це робити, однак важливо при цьому не заважати спецслужбам.
Раніше народний депутат Надія Савченко опублікувала у Фейсбуці списки полонених в ОРДЛО і на території РФ, а також зниклих безвісти. Пізніше вона заявила, що опубліковані нею списки повинні бути доповнені, вони не є поки коректними, оскільки інформацію збирали упродовж дев'яти місяців і на зараз вона частково застаріла.
Топ коментарі
+4
Немного правды от волонтеров
Зато какая красивая картинка была у президента - "передаёт технику в АТО", как порохоботы кричали перемога и какой президент молодец...

В плену у боевиков остается 110 заложников, 3100 человек освобождены, - Тандит - Цензор.НЕТ 9193
показати весь коментар
24.01.2017 08:16 Відповісти
+3
http://www.dialog.ua/news/109068_1485207277 Сирийский диктатор Асад госпитализирован с нервным параличом: после переговоров в Астане. У "большого друга" Путина не открывается левый глаз

[Зображення недоступне]
показати весь коментар
24.01.2017 08:20 Відповісти
+3
Главное, чтоб анальный сфинктер открывался. Там уже "ломик Каддафи" на подходе...
показати весь коментар
24.01.2017 08:25 Відповісти

Завантаження...