14406 відвідувачів онлайн

У полоні бойовиків залишається 110 заручників, 3100 осіб звільнено, - Тандіт

На сьогодні знайдено і звільнено з полону бойовиків майже 3100 осіб, залишилося 110 заручників і 490 зниклих безвісти.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт.
"Публікація списків не дає нам змоги прискорити процес звільнення або пошуку безвісти зниклих ... Є офіційні структури, які безпосередньо займаються цим процесом. Звільнено і знайдено вже майже 3100 осіб. Залишилося 110 заручників і 490 безвісти зниклих хлопців. І ми будемо шукати цих хлопців, поки не знайдемо найостаннішого. Для нас це наша місія, наш обов'язок", - зазначив він.
При цьому Тандіт додав, що якщо у когось є можливість допомагати звільняти заручників, потрібно це робити, однак важливо при цьому не заважати спецслужбам.
Раніше народний депутат Надія Савченко опублікувала у Фейсбуці списки полонених в ОРДЛО і на території РФ, а також зниклих безвісти. Пізніше вона заявила, що опубліковані нею списки повинні бути доповнені, вони не є поки коректними, оскільки інформацію збирали упродовж дев'яти місяців і на зараз вона частково застаріла.
Топ коментарі
+4
Немного правды от волонтеров
Зато какая красивая картинка была у президента - "передаёт технику в АТО", как порохоботы кричали перемога и какой президент молодец...

В плену у боевиков остается 110 заложников, 3100 человек освобождены, - Тандит - Цензор.НЕТ 9193
показати весь коментар
24.01.2017 08:16 Відповісти
+3
http://www.dialog.ua/news/109068_1485207277 Сирийский диктатор Асад госпитализирован с нервным параличом: после переговоров в Астане. У "большого друга" Путина не открывается левый глаз

В плену у боевиков остается 110 заложников, 3100 человек освобождены, - Тандит - Цензор.НЕТ 2446
показати весь коментар
24.01.2017 08:20 Відповісти
+3
Главное, чтоб анальный сфинктер открывался. Там уже "ломик Каддафи" на подходе...
показати весь коментар
24.01.2017 08:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тандит хватит тындеть, когда вы последний раз обменяли и сам не вспомнишь(((
показати весь коментар
24.01.2017 07:58 Відповісти
Як погли потрапити в полон 3200 осіб? Це ж фактично бригада! Чи не має Генштаб понести за це відповідальність?
показати весь коментар
24.01.2017 08:50 Відповісти
Почему ахметова не берут в заложники ? Это же он все начал.Обменятть на захарченко ))
показати весь коментар
24.01.2017 08:02 Відповісти
Щасти. І бережіть себе від дурнів у "помічниках" у цій нелегкій справі.
показати весь коментар
24.01.2017 08:07 Відповісти
Немного правды от волонтеров
Зато какая красивая картинка была у президента - "передаёт технику в АТО", как порохоботы кричали перемога и какой президент молодец...

В плену у боевиков остается 110 заложников, 3100 человек освобождены, - Тандит - Цензор.НЕТ 9193
показати весь коментар
24.01.2017 08:16 Відповісти
Ну ичто? Єто Порошенко собирал железяки?? Єто вы, такие же ублюдки как и кацапы собирали технику, посылая ее на вооружение своим сыновьям ,детям и внукам...Это Порошенко не дает тосол? Это все вы-вопящие козлы-паникеры...
показати весь коментар
24.01.2017 08:40 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2017 08:25 Відповісти
Та в курсе , Германское командование в официальных данных указывает цифру в 5 млн 270 тыс. человек. По данным Генштаба Вооружённых Сил Российской Федерации, потери пленными составили 4 млн 559 тыс. человекhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5_%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%B2%D0%BE_%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D1%8F_%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%9E%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D1%8B#cite_note-.D0.BD.D0.BD.D0.B8-6 [6] .
показати весь коментар
24.01.2017 08:39 Відповісти
Он другое имел в виду - 145 млн. кацапских баранов уже Трампу в плен сдались, хотя тот только из телевизора малёк припугнул.
показати весь коментар
24.01.2017 08:48 Відповісти
Яке відношення має ФСБУ до цих 3100 звільнених?
Як завжди примазалися до чужих успіхів ублюдки ссучені!
показати весь коментар
24.01.2017 09:42 Відповісти
слышал что на пасху всех отдадут
Надежда вроде договорилась