10193 відвідувача онлайн
5 989 28

Омелян наполягає на поверненні контролю над "Укрзалізницею": передання в управління Мінекономрозвитку не залишить шансу на реформу

Міністр інфраструктури Володимир Омелян наполягає на перегляді рішення Кабінету Міністрів про виведення "Укрзалізниці" з підпорядкування міністерства і передання компанії в управління Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, Омелян уточнив, що дане рішення було прийнято на екстреному засіданні Кабміну з порушенням усіх формальних вимог регламенту проведення таких засідань. При цьому він зазначив, що голосував за це рішення за умови направлення відповідного документа на попереднє узгодження Мінінфраструктури.
"Коли ми отримали всі документи - до речі, в Мінекономрозвитку їх теж не було; цікаве питання: хто готував цей документ? - То ми пропрацювали документи й надали свої заперечення в одноденний термін... Я сподіваюся, що уряд розгляне це питання додатково і прийме зважене рішення. Адже насправді ідеологи цього передання переслідували єдину мету - приховати від громадськості відповіді на питання про реальний стан справ на "Укрзалізниці", - сказав Омелян, додавши, що передання "Укрзалізниці" в управління Мінекономрозвитку "лише посилить кризу в компанії і не залишить шансу на її реформу".
Він зазначив, що на даний момент це рішення про передання компанії в управління Мінекономрозвитку поки що не підписано прем'єр-міністром України, але в разі його підписання Мінінфраструктури має намір відстоювати свою позицію щодо незаконності передання "Укрзалізниці" в судовому порядку.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Бальчун - Омеляну: "Я приїхав в Україну працювати заради реформи однієї з найбільших залізниць світу, а не для дискусій у принизливому тоні"

"Якщо це розпорядження буде підписано, то це порушення закону, яке передбачає відповідальність. У будь-якому випадку, ми будемо публічно інформувати громадськість про те, що відбувається на "Укрзалізниці", будемо також готуватися до судового позову і доводити в суді свою правоту", - повідомив Омелян.
Він підкреслив, що передання "Укрзалізниці" в управління Мінекономрозвитку доцільне лише після виконання низки умов, зокрема створення незалежної наглядової ради компанії, очищення компанії від корупції та створення нової моделі вертикально-холдингового управління.
"Насправді, це можна було зробити ще торік, якщо б у когось було бажання... І реформувати, і передати Мінекономрозвитку. Тут питання політичного бажання і волі", - додав міністр.

Також читайте: Бальчун вітає передання "Укрзалізниці" під управління Кабміну

Як повідомлялося раніше, міністр інфраструктури Володимир Омелян розкритикував роботу голови "Укрзалізниці" Бальчуна, нагадавши про те, що в ході роботи номінаційного комітету, коли відбирали його кандидатуру, він був проти неї.
Нагадаємо, Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні затвердив новий статут ПАТ "Укрзалізниця", згідно з яким Міністерство інфраструктури втрачає право бути органом управління компанії.
Топ коментарі
+20
Это его корова и он её доит пожалейте сироту!!
показати весь коментар
24.01.2017 20:44 Відповісти
+20
Тримай, Омелян !
Омелян настаивает на возвращении контроля над "Укрзализныцей": Передача в управление Минэкономразвития не оставит шанса на реформу - Цензор.НЕТ 8863
показати весь коментар
24.01.2017 20:48 Відповісти
+20
Омелян на Гройсмана батон крошит? А не проще ли Омеляна из Кабмина убрать? Вся та прибыль, которую показала "Укрзалізниця" при Балчуне, ранее оседала в карманах, оставляя госмонополию глубоко убыточной.
показати весь коментар
24.01.2017 20:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это его корова и он её доит пожалейте сироту!!
показати весь коментар
24.01.2017 20:44 Відповісти
Чем бы дитя не тешилось... отдали-забрали-отдали-забрали.
Работают, короче, не покладая рук в седьмом поту.
показати весь коментар
24.01.2017 20:46 Відповісти
Та отдайте вы тому Омеляну цацку.
Только с условием: если не будет этой реформы, если компания не будет в плюсе, нехай своей воровитой башкой отвечает.
показати весь коментар
24.01.2017 20:46 Відповісти
реформаторы готовы убивать друг друга,лишь бы успешно провести реформу для любимого народа....
показати весь коментар
24.01.2017 20:47 Відповісти
Тримай, Омелян !
Омелян настаивает на возвращении контроля над "Укрзализныцей": Передача в управление Минэкономразвития не оставит шанса на реформу - Цензор.НЕТ 8863
показати весь коментар
24.01.2017 20:48 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2017 21:31 Відповісти
Омелян на Гройсмана батон крошит? А не проще ли Омеляна из Кабмина убрать? Вся та прибыль, которую показала "Укрзалізниця" при Балчуне, ранее оседала в карманах, оставляя госмонополию глубоко убыточной.
показати весь коментар
24.01.2017 20:49 Відповісти
Эх корыто уплыло у рехформатора))))Грося верни мальчику кормушку)))
показати весь коментар
24.01.2017 20:49 Відповісти
Судя по мычанию Омеляна, он в министры от Яценюка подавался только ради того, чтоб иметь гешефт с ж/д.
показати весь коментар
24.01.2017 20:52 Відповісти
Чужой против хищника.
показати весь коментар
24.01.2017 20:54 Відповісти
Маю надію, що Омелян до Печерького суду з позовом піде...
показати весь коментар
24.01.2017 20:57 Відповісти
Проще Омеляна выгнать
показати весь коментар
24.01.2017 21:00 Відповісти
Во поперло омелька. Видно серйозні відкати закінчилися.
показати весь коментар
24.01.2017 21:23 Відповісти
Ох,как омелянчик палится красиво.Вскрылся,паскуда на всю катушку. А как? Денежки за усаживание нужной жопы в кресло получены,а тут такой облом. Своя жопа уже в опасности. Подгорает. Как эпична эта истерика очередного коррупционера.
показати весь коментар
24.01.2017 21:29 Відповісти
кстати, неплохо бы более тщательнейшим образом проверить декларацию Омеляна.
показати весь коментар
24.01.2017 21:32 Відповісти
Бальчун вывел УЗ из убытков, а что сделал этот Омелян? Кроме истерии с переименовыванием аэропортов и мор портов.
показати весь коментар
24.01.2017 21:54 Відповісти
Впервые в УЗ прибыль, повышают тарифы для олигархов, покупают новые вагоны- все это очень не нравится Омеляну тк проходит мимо кассы НФ(или откуда там это чмо?)
показати весь коментар
24.01.2017 21:56 Відповісти
Омельян опять хочет залезть в карман украинцам,его место в тюрьме
показати весь коментар
24.01.2017 21:57 Відповісти
Охреневшее создание - он будет в суде доказывать . . .
Чувак, во-первых, ты голосовал "за" !!!
Во-вторых, Вы типа команда - если весь Кабмин проголосовал "за", а ты возражаешь (даже пост-фактум, хотя после драки кулаками не машут - см. п.1), то не судись, а вали в отставку по причине несогласия с решением команды. И уже из оппозиции требуй, доказывай . . .

Когда в этой стране научатся вести себя ответственно ?
Я понимаю, экстренное заседание - плохо, это не пожарный вопрос. Не проработано, не согласовано, без профильного министра его же женили - да, это плохо и неправильно. Но судиться со своей же командой - дебилизм. Вали в отставку, если не согласен, а не блокируй изнутри работу правительства.
Бред какой-то.

Ещё раз повторю - я не оправдываю Кабмин за такое решение и за способ его принятия за спиной у профильного министра. Это, безусловно, неправильно. Но тем более, если тебя не уважают там, то скажи "Ребята, вы мудаки, нам не по-пути. Раз я не могу Вас снять с должности, то тогда я ухожу".
показати весь коментар
24.01.2017 22:08 Відповісти
Пора вже цього Омеляна у відставку відправити..
показати весь коментар
24.01.2017 22:22 Відповісти
Омелян продирался сквозь тернии, расталкивая упитанные тушки конкурентов к этому жирному куску, башляя на право и на лево, истекая слюной от предвкушения победы и выйдя уже на финишную прямую, а тут БАЦ и облом.
показати весь коментар
24.01.2017 22:48 Відповісти
Реформа, которая нужна Укрзализныци, это сокращение управленческого аппарата минимум в три раза.Там столько дармоедов развелось .И каждый, что-бы показать свою полезность, придумывает какое-нибудь распоряжение, приказ, инструкцию.Целые делегации "проверяющих" управленцев шарятся по помещениям ж.д.работников и проверяют пыль на подоконниках, задавая кучу дурацких вопросов, никак не влияющих на безопасность движения.
Там столько мусора(в Укрзализныце), что выгребать и выгребать.
Работа идёт по инструкциям, придуманным при паровозах.
показати весь коментар
24.01.2017 22:57 Відповісти
В точку. Тільки скорочення там не поможе. Вони відроджуються як гідра. Там тільки випалювати напалмом.
показати весь коментар
24.01.2017 23:45 Відповісти
тягают корыто друг до друга, никак не поделят
показати весь коментар
24.01.2017 23:00 Відповісти
Кормушку отобрали.
показати весь коментар
24.01.2017 23:00 Відповісти
цікавий матеріал:

http://expres.ua/digest/2017/01/19/223758-poyizd-ne-yide-bo-moroz-sotni-pasazhyriv-kilka-godyn-zastryagly-sered Поїзд не їде, бо мороз: Сотнi пасажирiв на кiлька годин застрягли серед заснiжених полiв

"Поїзд зупинився неподалiк Львова, -- розповiдає Iрина, пасажирка "Iнтерсiтi". -- Сидiли в ньому близько двох годин, без електрики та навiть опалення! Змерзли". Жiнка додає, що температура у вагонi опустилася до -10. Погрiтися не було можливостi, провiдники теж не надавали допомоги. "Ноги, руки позамерзали, -- каже вона. -- Починаєш говорити, а з рота -- пара". Оце так комфорт та швидкiсть ******** поїздiв!
А поки поломку ремонтували, черговий кожнi пiвгодини повiдомляв змерзлим пасажирам, що поїзд от-от рушить. "Iдемо вимагати повернення коштiв! Ми замерзли, запiзнилися до готелю, де нам тепер ночувати?" -- каже чоловiк, що їхав до Львова на вiдпочинок. Однак повернути кошти не так просто. З розгнiваних пасажирiв у холi вокзалу вiдразу ж утворюється довга черга. Як правильно заповнювати бланк, працiвники "Укрзалiзницi" не пояснюють. А потiм, отримуючи листок за листом, вiдхиляють скарги у зв'язку з недотриманням норм запису.
показати весь коментар
24.01.2017 23:19 Відповісти
Порохориги можуть УЗ і в наскрізь ригівське міненерго передати, аби красти було зручніше