5551 відвідувач онлайн
14 199 114

У Росії з'явилася книга для дошкільнят "Пригоди маленького танка"

Російська корпорація "Уралвагонзавод" видала для дітей книгу про потенціал російської танкобудівної галузі й експортний потенціал російської зброї.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.
Автором "Пригод маленького танка" стала дитяча письменниця Світлана Лаврова, "яка змогла у доступній і цікавій формі розповісти дошкільнятам про грізні бойові машини".
Відкриваючи книгу, діти і батьки потрапляють у Бронетанковий музей "Уралвагонзаводу" разом із хлопчиком Данилом і його маленьким іграшковим танком. "Танчик випадково залишається на ніч в ангарі і знайомиться з легендарними "дідусями" Т-34-76 і Т-34-85, а також із більш сучасними машинами Т-54, Т-72, ​​БРЕМ і Т-90. Танки розповідають про себе, своїй історії і пригоди. Величезний Т-90 повідав малюкові про свої подорожі Індією, як він побував у жаркій пустелі Тар і непролазних джунглях", - йдеться в прес-релізі.
На "Уралвагонзаводі" вважають, що цей проект дозволить прищепити почуття патріотизму і гордості за країну, а також зародити у дітей інтерес до інженерної діяльності.
Топ коментарі
+62
Админ, прости!..

********!!!
показати весь коментар
26.01.2017 12:30 Відповісти
+41
У-у-у-у-у...надо срочно издавать вторую часть книги. "Приключения молодого бурята в степях Украины" - и обязательно с фотографиями главного героя до и после путешествия.
показати весь коментар
26.01.2017 12:33 Відповісти
+36
фашизм и русизм ... приучают с детсва к мысли , что сдохнуть за кооператив Озеро - это почётная обязанность каждого русского раба
В России появилась книга для дошкольников "Приключения маленького танка" - Цензор.НЕТ 7363
показати весь коментар
26.01.2017 12:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
В России появилась книга для дошкольников "Приключения маленького танка" - Цензор.НЕТ 6829
показати весь коментар
26.01.2017 14:01 Відповісти
Интересно, Т-34 рассказал танчику как он наматывал человеческие кишки на гусеницы во время войны?
показати весь коментар
26.01.2017 14:28 Відповісти
В России появилась книга для дошкольников "Приключения маленького танка" - Цензор.НЕТ 3667
показати весь коментар
26.01.2017 14:32 Відповісти
"Паровозик Облачко" резко превратился в "Танчик Безбашенчик" пипец идиоты совковые...
показати весь коментар
26.01.2017 14:49 Відповісти
следующая сказка-приключения маленького бука...
показати весь коментар
26.01.2017 14:58 Відповісти
C какого куя Т-54 примазали к кацапскому гавнотанку Т-72? И, рассказывается ли в книге, где была сконструирована 34-ка и кто на увз занимался ее дальнейшей модернизацией?
показати весь коментар
26.01.2017 15:18 Відповісти
Ты шооо?!
В том учебнике "альтернативной" истории, по которым х@йлопланктон сейчас живёт, "т34" со всеми чертежами приснился Менделееву, по заданию "партии" и личной просьбе и.о.сифа свет-виссарионовича!
А пока они модернизировали, из оставшихся ненужных запчастей атомную бомбу спаяли, но её потом "каварный пинтагон" у них на фломастер выменял и кинул нею в японцеф...
показати весь коментар
27.01.2017 03:10 Відповісти
В Украине выпустят книгу приключения маленького *****
показати весь коментар
26.01.2017 15:31 Відповісти
Коли Т-90 розказував про Індію, то напевно жалівся на жару, бо більше 20 хвилин двигун цього чуда кацапського такнопрому там працювати не може
показати весь коментар
26.01.2017 15:44 Відповісти
"тапкопромъ"...)))
показати весь коментар
27.01.2017 03:15 Відповісти
Дно...Днище!
показати весь коментар
26.01.2017 16:23 Відповісти
Ага, щасс!
Я так же думал два года назад, когда вот это увидел...
В России появилась книга для дошкольников "Приключения маленького танка" - Цензор.НЕТ 240

А они по ходу ток разгон набирают...
показати весь коментар
27.01.2017 03:14 Відповісти
Діткам треба розповідати ось такі казочки про танк:

Йшла полем Червона Шапочка, а назустріч їй їхав танк.
- Сірий вовчику, а чому у тебе хвіст на лобі?
- Це не хвіст... - сказав танк і густо почервонів.
показати весь коментар
27.01.2017 06:31 Відповісти
Автором "Приключений маленького танка" стала детская писательница Светлана Лаврова, "которая смогла в доступной и увлекательной форме рассказать дошколятам о грозных боевых машинах"
СОВПАДЕНИЕ ??? НЕ ДУМАЮ!!!
Источник:https://censor.net/n425017
показати весь коментар
13.02.2017 20:12 Відповісти
Сторінка 2 з 2