НАБУ повідомило про підозру ще двом посадовим особам у справі ОГХК
Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) 25 січня повідомили про підозру двом посадовим особам ВАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК).
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАБУ."Начальника відділу продажів і маркетингу ОГХК та екс-заступника директора ОГХК підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою) і ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.
Клопотання про обрання запобіжного заходу затриманим подадуть до суду найближчим часом.
Нагадаємо, в. о. глави правління ОГХК і ще двох екс-керівників підрозділів компанії затримали 25 січня в Києві. За версією слідства, вони причетні до заподіяння збитків ДП на суму понад 300 млн грн.
Нагадаємо, фактичну діяльність ДП "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" почало із серпня 2014 року, коли уряд України вирішив передати йому в управління майнові комплекси Вільногірського гірничо-металургійного (ВГМК) та Іршанського гірничо-збагачувального комбінатів (ІГЗК).
ДП "ОГХК" 8 грудня 2016 року було перетворено в ПАТ "ОГХК". У серпні 2016 року Кабмін зарахував ОГХК до переліку компаній, що підлягають приватизації в 2017 році.Джерело: https://censor.net/ua/n424927
Топ коментарі
+1 Олег Хардин
показати весь коментар
26.01.2017 16:05 Відповісти Посилання