10251 відвідувач онлайн
11 428 54

ОГХК: запущено силовий сценарій знищення компанії за прикладом ОПЗ

Шеститисячний трудовий колектив ПАТ "ОГХК" шокований діями і заявами НАБУ щодо менеджерів компанії і заявляє про неприпустимість повторення силового сценарію проти успішних державних підприємств, які є монополістами з виробництва титанової сировини.

"ОГХК" звертається до Президента України, Прем'єр-міністра, Кабінету Міністрів, Фонду державного майна, Генеральної прокуратури із закликом не допустити знищення підприємств "ОГХК".
Про це йдеться в заяві трудових колективів філій "Вільногірський гірничо-металургійний комбінат" і "Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат", які входять до ПАТ "ОГХК", у зв'язку з затриманням НАБУ трьох менеджерів компанії.
"У цьому році Кабміном заплановано залучення відомих міжнародних інвесторів на головні титанові активи України. Президент погодив список підприємств на приватизацію, до якого увійшло і ПАТ "ОГХК". Найбільші світові компанії в титановому секторі уважно стежать за ситуацією навколо "ОГХК" і раніше виявляли свій інтерес до інвестування в Україну. Проте, вже знайшлися гравці, які намагаються обвалити вартість компанії, зірвати приватизацію "ОГХК" і не допустити приходу міжнародних інвесторів. Очевидно - в інтересах певних олігархічних кіл. Крім того, в контролі над українською титановою сировиною через посередників дуже зацікавлена Росія.
Ми ще в грудні минулого року публічно попереджали про можливість силового сценарію і боротьбу навколо титанових активів країни з використанням правоохоронних структур. Сьогодні бачимо виконання політико-економічного замовлення з боку НАБУ і САП. Мета - зрив приватизації ПАТ "ОГХК" і повтор ситуації зі зривом приватизації ОПЗ, коли НАБУ обвалило вартість Одеського припортового заводу зі стартових 530 млн. дол. до нуля і майже зробило його банкрутом.
В обох випадках за діями НАБУ і САП проглядається «грузинський слід». 1-м заступником директора НАБУ є соратник Саакашвілі Гізо Углава. Це вже не перша спроба змістити керівника "ОГХК". Затриманий НАБУ в.о. голови правління "ОГХК" Руслан Журило раніше повідомляв, що колишній міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус пропонував на його місце представника грузинської національності. А сам Саакашвілі на посаді голови Одеської області вів активну піар-кампанію проти Журила.
Всі звинувачення НАБУ на адресу менеджерів нашої компанії є безпідставними і нічим не підтверджені. ПАТ "ОГХК" демонструє успішну роботу в інтересах держави. За останні 2 роки наша компанія показує впевнене зростання. Після того, як держава повернула собі контроль над комбінатами, чистий дохід "ОГХК" збільшився на 65% і досяг майже 2 млрд. грн. Надходження податків до місцевих і державного бюджетів в 2016 р в порівнянні з 2015 р зросли вдвічі.
Уся діяльність "ОГХК", в тому числі зовнішньоекономічна, вигідна державі і проводиться виключно в її інтересах. Вона прозора і постійно контролюється компетентними державними органами. Більш того, в 2016 році "ОГХК" успішно пройшла аудит однією з міжнародних аудиторських фірм, яка входить до світової "першої четвірки".
Держава планувала залучити в Україну західні інвестиції для розвитку титанових активів. Ми сподіваємося, що керівництво України попередить руйнування іміджу України, не допустить зупинки найбільших титанових підприємств країни і втрати наших робочих місць. Скандал навколо «ОГХК» призведе також до зриву виробництва і реалізації продукції. Оскільки філії "ОГХК" є місто утворюючими, на них працевлаштовано близько 6000 осіб, від дій НАБУ і САП постраждають місцеві бюджети, впадуть відрахування до державного бюджету України. Під загрозу поставлено майбутнє найбільших титанових підприємств України і тисяч наших сімей", - йдеться в заяві колективу "ОГХК".

Довідка

За підсумками січня-вересня 2016 р Державне підприємство "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" отримало чистий прибуток у розмірі 665, 9 млн грн, що в 2,8 рази перевищує рівень 2015 року (238 млн грн). Чистий дохід компанії в цей період збільшився на 65% - з 1,167 млрд грн до 1,923 млрд грн.

За підсумками 9 міс. 2016 р ДП "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" сплатило до бюджетів різних рівнів 477 млн грн різних податків і зборів, що майже вдвічі більше, ніж в попередньому періоді.

Працівникам компанії виплачено понад 225 млн грн заробітної плати. У ДП "ОГХК" працюють близько 6000 осіб.

У січні-вересні 2016 р ДП "ОГХК" реалізувало близько 430 тис. т продукції в порівнянні з 280 тис. т в аналогічному періоді 2015 р Продано 222 тис. т ільменіту, понад 42 тис.т рутилу і більше 21 тис. т циркону.
Топ коментарі
+10
от как то пованивает от таких призывов " от трудового коллектива"..
шо этому самому пятитысячному коллективу про мутки наверху ведомо?
Пришло шетерка, вякнула - менеджера посадят и зарплаты не будет..и понеслось...
показати весь коментар
26.01.2017 18:19 Відповісти
+9
Трудовые коллективы...
Устойчивый запах совка.
Всё это ворье - бывшие парторги и комсорги, и их личинки.
показати весь коментар
26.01.2017 18:22 Відповісти
+5
А "трудовые коллективы" не в курсе, как они с государственного предприятия стали Фирташевскими? Или я что-то путаю?
показати весь коментар
26.01.2017 18:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Меньше воруйте, а то барыгам при власти мало остается.
показати весь коментар
26.01.2017 18:15 Відповісти
трудовому коллективу вольногорского и иршанского гоков абсолютно похер на судьбу этих мудаков-менеджеров, которые два года обворовывают этот самый коллектив и государство.
в иршанске эти козлы уволили около 700 человек из примерно 1900 работающих, на вольногорском гоке пока не так много, примерно 400 из 4200 - профсоюз независимый помог, затягал ***** киевских по судам.
гоки принадлежат не фирташу, а государству. у фирташа аренда закончилась 1 сентября 2014 года.
эти горе мудаки-менеджеры наворовали в 15-м году от 400 до 600 млн.грн, и в этом как нам набу вещает 300млн.грн, я так понял.
но так как набу это фикция, а не организация(про хищения в огхк пишут уже 2 года, а реакции было ноль) видимо цель сего действа или передел, или пацанчики много украли и с петиными смотрящими не поделились.
показати весь коментар
26.01.2017 19:13 Відповісти
показати весь коментар
26.01.2017 18:19 Відповісти
Все у нас хорошо! Менеджеры у нас лучшие! Прибыля немеренные! Вот только с народом нашим менеджерам не повезло! Поэтому нверное страна в жо..е.
показати весь коментар
26.01.2017 19:14 Відповісти
Фирташа компания?
показати весь коментар
26.01.2017 18:20 Відповісти
Все что связано с титаном- все фирташ подгреб под себя. У фирташа щас плохо с деньгами. Остановил строительство трц Республика- самого крупного центра- нет денег.
показати весь коментар
26.01.2017 18:33 Відповісти
Не все.
Киевские титаноплавильные комбинаты никогда не были под Фирташем.
Но добычу титана он вроде как пытался под себя подмять...
показати весь коментар
26.01.2017 18:54 Відповісти
На ГОК-ах в Вольногорске и Ирше добывается и обогащается титановое сырьё- ильменит. Титан в виде губки производит Запорожский титано-магниевый комбинат, титановые слитки могут выплавляться где угодно, в т.ч. на киевских предприятиях НПЦ"Титан" ин-та Патона, ООО"Антарес", "Стратегия БМ" и в Запорожье на ЗТМК. Украина благодаря ЗТМК входит в узкий круг стран, имеющих полный цикл производства титана - это США, Япония, Россия, Казахстан и Китай. Остальные страны покупают титан в виде губки, либо титановых полуфабрикатов.
показати весь коментар
26.01.2017 20:56 Відповісти
Где-то так...вот только всем киевским предприятиям приходится так же покупать титановую губку за границей, Фирташ не продает...
показати весь коментар
27.01.2017 10:00 Відповісти
Трудовые коллективы...
Устойчивый запах совка.
Всё это ворье - бывшие парторги и комсорги, и их личинки.
показати весь коментар
26.01.2017 18:22 Відповісти
Придут профессионалы, как в одесский припортовый, и все будет ОК. К концу года можно приватизировать (хоть попытаться)
показати весь коментар
26.01.2017 18:47 Відповісти
Ну так с ОПЗ уже ж проходили это. Когда перед приватизацией выдвинули обвинение против руководства завода. а в итоге дело оказалось липовое и в суде рассыпалось. Но цель была достигнута, завод не ушел иностранцам и цена на него упала в три раза. Через год-два его выкупит кто-то из олигархов и все.
показати весь коментар
26.01.2017 18:23 Відповісти
Так а сколько денег потерял бюджет от срыва приватизации вам известно? 550 млн грн и в этом во интерес Саакашвили и Углавы.
показати весь коментар
26.01.2017 18:59 Відповісти
Сам пиарил этот процесс, в надежде, что завод достанется кому-то из его людей. Потом, когда оказалось, что план не сработает, решил сорвать
показати весь коментар
26.01.2017 21:22 Відповісти
А ніхто з іноземців заводом більше не зацікавиться, тому що Саакашвілі і Ко зіпсували йому репутацію як належить!
показати весь коментар
26.01.2017 19:23 Відповісти
А вы думаете, что после вот этих представлений от НАБУ в отношении ОГХК иностранные инвесторы прям один за другим к нам побегут? очень в этом сомневаюсь
показати весь коментар
26.01.2017 19:49 Відповісти
Не всем была выгодна приватизация. Просто обесценили завод. И в итоге не пошли иностранные инвестиции. Кому-то приглянулся этот завод.
показати весь коментар
26.01.2017 20:23 Відповісти
НАБУ только пиарится на каждом деле которое начинает! По Онищенко какие громкие заявления и обвинения делали, а на практике оказалось все просто - банальная пиар акция
показати весь коментар
26.01.2017 18:26 Відповісти
Да и коневод не менее громкие компроматы анонсировал, а на выхлопе ничего.
показати весь коментар
26.01.2017 18:33 Відповісти
НАБУ то все равно, а компания и ее сотрудники очень пострадают, если не проведут приватизацию запланированную. Им лишь бы попиарится и на выборы, похоже, хотят пройти в составе партии Саакашвили.
показати весь коментар
26.01.2017 18:36 Відповісти
так Сытник и Углава решили на последок хлопнуть дверью и устроить пиар акцию по очередной приватизации! опять шума наделают и только репутацию ОГХК испортят, точно так же как и ОПЗ
показати весь коментар
26.01.2017 19:24 Відповісти
Да, главное для них пиар. Сначала много кричат, а до конца дело не доводят. Действуют в интересах определенных людей.
показати весь коментар
26.01.2017 20:24 Відповісти
Якщо справа доходить до виборів, то зрозуміло, що піар для них на першому місці. Хоча люди тільки й живуть від виборів і до виборів...
показати весь коментар
26.01.2017 19:26 Відповісти
вот тебе мыша....
показати весь коментар
26.01.2017 18:38 Відповісти
А "трудовые коллективы" не в курсе, как они с государственного предприятия стали Фирташевскими? Или я что-то путаю?
показати весь коментар
26.01.2017 18:42 Відповісти
Чем выше напряженность-тем ближе к развязке.
Я в этом конфликте ничью сторону принимать не собираюсь-Фактов для понимания ситуации нет.
показати весь коментар
26.01.2017 18:49 Відповісти
Действительно сложно что-то понять. Ведь нет никаких фактов. Это так Лещенко тоже расследования проводил без единого доказательства.
показати весь коментар
26.01.2017 20:35 Відповісти
не воруй и не будет никто тебя закрывать.
показати весь коментар
26.01.2017 18:51 Відповісти
Фирташ развонялся. Смердит.
показати весь коментар
26.01.2017 18:52 Відповісти
Ангелина,эта пиар-акция привела к бегству мрази Онищенко,закрытию фирм-прокладок паразитирующих при "Укргазвидобуваннi"(миллионы гривен попали в бюджет государства,а не в карманы воров-барыг).Так пусть таких пиар-акций будет как можно больше.
показати весь коментар
26.01.2017 18:53 Відповісти
"После того, как государство вернуло себе контроль над комбинатами, чистый доход "ОГХК" увеличился на 65%"....значит надо все разбазарки вернуть государству!
показати весь коментар
26.01.2017 18:59 Відповісти
Титан широко применяется в производстве самолётов-истребителей и другой военной техники. Сложите два плюс два и вам будет понятно, кому выгодно лишить Украину титанового сырья.
показати весь коментар
26.01.2017 19:28 Відповісти
Наші можновладці он навіть не соромляться того, що співпрацюють з агресором. Тому й ця новина нічим не дивує...
показати весь коментар
26.01.2017 19:44 Відповісти
Ручний Ситник почав руйнацію заводу, для знецінення його активів та передачу його за безцінь олігархам. Все по накатаних схемах з Одеси
показати весь коментар
26.01.2017 19:28 Відповісти
Сытник уже давно работает с Углавой, вот и решили пропиарится на последок, прежде чем уйдут в большую политку к Саакашвили в партию
показати весь коментар
26.01.2017 19:55 Відповісти
Як слідкувало і очікувати в цих аферах замішані люди з кола Саакашвілі. Досвід вже напрацювався на ОПЗ, тепер вони взялись і за інший завод, а потім напевно ще за інші.
показати весь коментар
26.01.2017 19:32 Відповісти
Авжеж, з ОПЗ вирішили, тепер черга дійшла і до інших підприємств. І невідомо, скільки ще вони збираються "приватизувати".
показати весь коментар
26.01.2017 19:42 Відповісти
Это не приватизация, а прихватизация и НАБУ вместе с Сытником пиарятся на этом деле!
показати весь коментар
26.01.2017 20:21 Відповісти
На этом заводе такая прихватизация не закончится. И вначале будут громкие заявления о коррупции. Но доказательства мы, конечно, не увидим.
показати весь коментар
26.01.2017 20:31 Відповісти
все точно по такой же схеме как и с ОПЗ, то получается что у нас НАБУ для того что бы только пиарится на громких делах и вот зачем тогда с бюджета выделяються такие большие деньги на их содержание?
показати весь коментар
26.01.2017 20:39 Відповісти
А я і знав що це Саакашвілі довів до банкрутства ОПЗ!!!????? Сподіваюсь що ти просто наркоман який строчить пости в інеті під впливом синтетичних наркотиків, бо інакше в тебе ну дуже великі проблеми з головою.
показати весь коментар
26.01.2017 20:17 Відповісти
Правильно, даешь открытый доступ к уголовному делу, все должно быть в интернете. чтобы диванные Оналитики могли с умным видом надувать щеки.
показати весь коментар
26.01.2017 20:14 Відповісти
Говорить можно много. А какие доказательства? НАБУ последнее время постоянно шокирует своими действиями. Ведь в них нет логики.
показати весь коментар
26.01.2017 20:29 Відповісти
Млять, чистый совок - трудовой коллектив просит выдать на поруки ворье которое обворовывает предприятие и просит продать комбинаты "зарубежным инвесторам" из Кипра. Кто вообще верит в этот бред???
показати весь коментар
26.01.2017 20:12 Відповісти
Так а зачем, им заработные платы и ща пустой пиар платят, а данные, ими предоставленные, никотине проверит.
показати весь коментар
26.01.2017 22:10 Відповісти
Компания ОГХК обкрадала державу, порізала реальну зарплату роботяг на Іршанськом ГЗК,
2015 та півроку 2016 не продавала титан а співала мантру-- нема збуту. Шукала фірми прокладки,
а потім за пару місяців все вигрібла. Роботягам - болт
показати весь коментар
26.01.2017 21:05 Відповісти
Такі підприємства стратегічно важливі і повинні перебувати у власності держави!
показати весь коментар
27.01.2017 10:18 Відповісти