Бійця "Грузинського легіону" Церцвадзе випустили із СІЗО за рішенням прокуратури, - адвокат
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написала його адвокат Ксенія Проконова.
"Гію Церцвадзе випускають із СІЗО. Рішення прокуратури. Це зняття тимчасового арешту. Про заборону на видачу будемо говорити після закінчення екстрадиційної перевірки. Дякую всім причетним!" - написала Проконова.
"Гію Церцвадзе випускають із СІЗО. Рішення прокуратури. Це зняття тимчасового арешту. Про заборону на видачу будемо говорити після закінчення екстрадиційної перевірки. Дякую всім причетним!" - написала Проконова.
Нагадаємо, громадянин Грузії Гія Церцвадзе був затриманий 15 січня 2017 року в аеропорту Жуляни. Його оголосила в міжнародний розшук Росія за звинуваченням в умисному вбивстві і замаху на вбивство, скоєних у 2003 році на території Сочі.
Згідно з рішенням Солом'янського районного суду Києва, затриманий перебуває під тимчасовим арештом на 40 діб. Сторона захисту оскаржила це рішення в Апеляційному суді Києва.Джерело: https://censor.net/ua/n425018
В Україні вже неодноразово порушували питання про необхідність впровадження спрощеної системи надання громадянства або права на проживання в Україні іноземцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності країни.
За даними правозахисника Харківської правозахисної групи Бориса Захарова, 11 російських добровольців, які воювали на боці України на Донбасі в складі добровольчих батальйонів, зараз під арештом в очікуванні екстрадиції в Росію.Джерело: https://censor.net/ua/n425018
Но вот следующий блок:
... По данным правозащитника Харьковской правозащитной группы Бориса Захарова,11 российских добровольцев, которые воевали на стороне Украины на Донбассе в составе добровольческих батальонов, сейчас под арестом в ожидании экстрадиции в Россию.Источник: https://censor.net/p425122
... отказываюсь понимать! Господин Ген.прокурор Ю.Луценко! Почему защитников Украины и участников АТО (гр.России) собираются экстрадировать в РФ? Почему не экстрадировать Ахметова, Новинского, Бойко, Левочкина и всю рыговско-блевотную банду, которая нам мешает мирно жить в их горячо любимую раисю? Нехай валят туда! Кто за? Присоединяйтесь! Пора уже принять закон о лишении гражданства Украины человека, за то что он не признает страну и не любит ее. Сгоряча написал, но правду. Звыняйте!
Юрик, нормальные и вменяемые своих не арестовывают и даже не задерживают по требованию врагов !