Водій вантажівки фонду Ахметова намагався провезти радіостанції для бойовиків, - прокуратура
Співробітники прокуратури спільно з спецпідрозділом "Фантом" ДФС і співробітниками СБУ 20 січня на КПВВ "Новотроїцьке" затримали жителя Донецька, який намагався перевезти на тимчасово окуповану територію радіостанції для бойовиків.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба прокуратури Донеччини."У палетниках причепів транспортних засобів марки "DAF", які рухалися в колоні гуманітарного штабу "Допоможемо", виявили заборонені для перевезення предмети. А саме: радіостанції та складові до них.
Як встановили правоохоронці, водій автомобіля, 36-річний мешканець м. Донецька намагався перевезти вказані радіостанції до тимчасово окупованої території Донеччини, щоб у подальшому передати представникам терористичної організації "ДНР".
Його дії кваліфіковано за ч.1 ст. 258-3 КК України (сприяння терористичній організації).
Суд підтримав клопотання прокуратури Донецької області та заарештував вказаного громадянина строком на 60 діб. Наразі він перебуває у СІЗО.
Досудове розслідування, яке проводять слідчі УСБУ в Донецькій області, триває".
Дамбасячую рыжую ******** будут по этому поводу трусить??? Или все на водилу спихнут???