9813 відвідувачів онлайн
8 367 73

РНБО розглянула державне оборонне замовлення на 2017 рік

Рада національної безпеки під головуванням Президента Петра Порошенка розглядає державне оборонне замовлення на 2017 рік.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі глави держави.

У повідомленні зазначається: "На початку засідання Глава держави наголосив, що при формуванні замовлення цього року мають бути враховані всі недоліки, що мали місце у 2016-му".

"Державне оборонне замовлення на 2017 рік ми маємо сформувати з твердим урахуванням тих недоліків, які мало оборонне замовлення 2016 року. Перш за все наголошую на тому, що 81% державного оборонного замовлення - це є загальний фонд держбюджету. І ми твердо переконані в тому, що на сьогоднішній день цей 81% буде гарантовано профінансовано", - підкреслив Петро Порошенко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Днями відбудеться засідання РНБО з питань оборонного замовлення на 2017 рік", - Порошенко

"У грошовому вимірі - близько 9 млрд грн. - це кошти загального фонду держбюджету в 2017 році, при чому фінансування має розпочатися вже зараз", - додав Глава держави.
Президент також повідомив, що на виконання його доручення формування державного оборонного замовлення здійснюватиметься як мінімум на три роки. "Щоб мати можливість втілювати в життя найновітніші розробки українського оборонно-промислового комплексу та українських конструкторів, які мають добре реноме, авторитет і у військах, і на міжнародному ринку", - підкреслив Петро Порошенко.

Також читайте: РНБО підтримала проект держпрограми розвитку ЗСУ до 2020 року

Глава держави назвав цілком слушною пропозицію щодо закупівлі зразків озброєння та військової техніки в кількості, яка забезпечує так зване "оптове переозброєння" окремих підрозділів.
За словами Президента, велику дискусію при формуванні державного оборонного замовлення викликало питання відносно того, що саме треба закуповувати. "У нас стає вибір: або один "Оплот", або десять глибоко модернізованих і капітально відремонтованих Т-64 або Т-80. При чому "Оплот" будується щонайшвидше за 18 місяців, а цикл глибокої модернізації Т-80 складає 2,5 місяці. Таким чином, у нас постає питання або танкова рота в повному складі, або один танк", - сказав він. - І поки у нас є ресурс терміново треба провести глибоку модернізацію зазначених танків, нам необхідно в першу чергу забезпечити танкові підрозділи в повному обсязі стовідсотковою комплектацією глибоко модернізованими, капітально відремонтованими машинами за надзвичайно короткий термін".

Читайте також: Порошенко ввів у дію рішення РНБО про посилення захисту об'єктів критичної інфраструктури
Топ коментарі
+6
Это ребята не просто заказ ,это Эльдорадо !!!!
показати весь коментар
27.01.2017 18:56 Відповісти
+5
Ну канєшно, там в них труба з каналізаційним люком(міномет Молот) - 500тис грн , при сібєстоїмості 26тис грн . Підйом бєшенний . Пеціна Ленінська кузня наштампує мульйон таких . Вигідніше чим конхфети в тисячу разів .
показати весь коментар
27.01.2017 19:02 Відповісти
+5
Згоден з тобою в тому що Юля списана торба . В неї був шанс змінитись (тоді коли сиділа) , але пішла другим путьом.
показати весь коментар
27.01.2017 19:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это ребята не просто заказ ,это Эльдорадо !!!!
показати весь коментар
27.01.2017 18:56 Відповісти
Обыкновенный госзаказ.
показати весь коментар
27.01.2017 19:00 Відповісти
Необыкновенный госзаказ,сказочный он кое-кого сделает богатым очень !
показати весь коментар
27.01.2017 19:03 Відповісти
Кого ?
показати весь коментар
27.01.2017 19:05 Відповісти
Того кто уже сказочно богат .
показати весь коментар
27.01.2017 19:07 Відповісти
КОГО ?????? Имя !
показати весь коментар
27.01.2017 19:10 Відповісти
Имя слишком известно , что бы его называть
Жорж Милославский Петро Порошенко .
показати весь коментар
27.01.2017 19:17 Відповісти
В Украине?
показати весь коментар
27.01.2017 19:21 Відповісти
Да
показати весь коментар
27.01.2017 19:23 Відповісти
А де ?:
показати весь коментар
27.01.2017 19:27 Відповісти
Порошенко обіцяв в 2014 році десятки танків Т-64БМ Булат замість переданих Тайланду танків БМ Оплот! За три роки не зробили жодного танку Т-64БМ Булат. Тому той хто вірить порошенку той повний дебіл! Всю нову зброю вивезуть з України по так путін наказав, а гроші вкрадуть.
показати весь коментар
28.01.2017 00:01 Відповісти
За три роки провели сотні тисяч ремонтів бронетехніки, далі ремонтувати вже немає сенсу, треба робити нове!
показати весь коментар
28.01.2017 00:02 Відповісти
Вскрытие воровской власти покажет кого,ибо нет ничего тайного становящегося явным ! Но полагаю,что Порошено,Гройсман,Турчинов,Полторак в этой схеме первые,названия других крупных рыб узнаем чуть позже !
показати весь коментар
27.01.2017 19:08 Відповісти
ну да он у главы комитета ВР по обороне известного стелка по гражданам, Пашинского пишут журналюги, самый шикарный личный автопарк в Украине.
показати весь коментар
27.01.2017 19:16 Відповісти
Ну канєшно, там в них труба з каналізаційним люком(міномет Молот) - 500тис грн , при сібєстоїмості 26тис грн . Підйом бєшенний . Пеціна Ленінська кузня наштампує мульйон таких . Вигідніше чим конхфети в тисячу разів .
показати весь коментар
27.01.2017 19:02 Відповісти
Первый в мире миномёт из чистого золота !!!
показати весь коментар
27.01.2017 19:04 Відповісти
Несомненно что покруче батона Яныка , и лопаты Пшонки
показати весь коментар
27.01.2017 19:09 Відповісти
https://censor.net/user/270723. "(міномет Молот) - 500тис грн , при сібєстоїмості 26тис грн ." Откуда данные что себестоимость 26 тыс. грн? С потолка придумали?
показати весь коментар
27.01.2017 19:08 Відповісти
Да всё нормально. Там экономически обоснованная цена. Как и на украинский газ, и на ротердамский уголёк.
показати весь коментар
27.01.2017 19:11 Відповісти
26 тысяч это с лихвой , со всеми расходами . Посчитайте сколько стоит труба с таким диаметром и толщиной , +платформа , пару деталей , и покраска .
показати весь коментар
27.01.2017 19:11 Відповісти
сразу видно шо специалист...скока лет оборонке отдал?
показати весь коментар
27.01.2017 19:30 Відповісти
Это ты спроси у тех кто устанавливает цены и качает деньги с госбюджета .
показати весь коментар
28.01.2017 13:03 Відповісти
зачем?ты и так всё ясно обосновал:берёшь трубу+платформу и ещё пару деталей...
показати весь коментар
28.01.2017 14:26 Відповісти
Мне не тяжело .Я тебе покажу варианты которые не требуют производственных мощностей и работают , от практически дармовых до минимального вложения .
СНБО рассмотрел государственный оборонный заказ на 2017 год - Цензор.НЕТ 3012
СНБО рассмотрел государственный оборонный заказ на 2017 год - Цензор.НЕТ 2816
СНБО рассмотрел государственный оборонный заказ на 2017 год - Цензор.НЕТ 3846 СНБО рассмотрел государственный оборонный заказ на 2017 год - Цензор.НЕТ 9906СНБО рассмотрел государственный оборонный заказ на 2017 год - Цензор.НЕТ 522
показати весь коментар
28.01.2017 14:39 Відповісти
Информация к размышлению: опорную плиту миномёта по идее надо производить штамповкой. Штампы которые делаю я - стоят порядка 3 - 5 000$, но они раз в 10 меньше. Такой думаю будет стоить тысяч от 15. Если конструкция технологичная - штампованных деталей там должно быть много. Значит много и штампов. Если конструкция НЕ технологичная - значит там огромный обьём механообработки. Я фрезеровщик, фрезерную работу на один этот миномёт мне бы пришлось делать минимум месяц. В месяц мне платят на ваши гривны - более 10 000. А там много видов работ кроме фрезеровки.

Сомневаюсь что у него себестоимость 26 000 (если конечно его собирают не из металлолома). Но и 500 000 - запредельная цена.
показати весь коментар
27.01.2017 19:31 Відповісти
Это производство с уже имеющимся оборудованием , а не экспериментальная лаборатория по изготовлению штампов и одним фрезерным станком . Там отложенный процесс .
показати весь коментар
28.01.2017 13:00 Відповісти
Посмотрите выше , я показал рабочие варианты при минимальном вложении.
показати весь коментар
28.01.2017 14:40 Відповісти
https://censor.net/user/270723. На фото Израильский миномет Mortero Soltam M-65 de 120 mm стоимостью 16 000 долларов а также его модификация Soltam A-7 стоимостью 19 600 долларов Скажите почему их такова цена за такие же "трубы и пару деталей"? Украинский "Молот" приблизительно той же ценовой категории в 17 000 долларов и даже дешевле.
СНБО рассмотрел государственный оборонный заказ на 2017 год - Цензор.НЕТ 2202 СНБО рассмотрел государственный оборонный заказ на 2017 год - Цензор.НЕТ 2183

Soltam M-66. Soltam-Mortar-160mm-beyt-hatotchan стоимостью 25 000 долларов

СНБО рассмотрел государственный оборонный заказ на 2017 год - Цензор.НЕТ 9917
показати весь коментар
27.01.2017 20:33 Відповісти
А вот миномёт Молот . У которого баснословная цена , при минимуме материала .
Все эти цены которые установлены для военной продукции ,всего лишь набивание кошельков тех ,кому принадлежит этот бизнес .
Во всём мире война для таких дельцов - Эльдорадо.
СНБО рассмотрел государственный оборонный заказ на 2017 год - Цензор.НЕТ 3142
показати весь коментар
28.01.2017 12:53 Відповісти
чЛенинская кузня наклепает торпедных катеров
показати весь коментар
27.01.2017 18:59 Відповісти
http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2F360.biz.ua%2F%3Fp%3D3062&h=ATPP_BClxPy5d0wHqmNcIxH6Zuw73E8OeITwWkLLYyjuXr6oxHAglJ4UYD-R7uK-KBmRLYAozkYxZ6abfQxvjHGVjn6FTiNBBgtjva56p10H3hQhimrO5xGi1Lmc028iKv8vH8Q&enc=AZPbn_iXk8yDYV_Q46IE9b5xvqO8EPyAdfiSVveFgpMzWd1SyPGrKiTpp_wURADEDOuAAsDe1uSyGT63tOyIlt9E3hmzXqBfs-Xp4P5Nr0WtLAc3hkrDryRKkCVIagGgwFVCnkVjXmkGuJ0L0I8h40rtjcfSBMxmq7ziP5ECY-fJBrrQNr7ynri4rmzGgBomoCcZsq7sYlYBZkN9FTHEJ2eW&s=1 Режим Порошенко дасть «собакам» на 17% (!!!) більше грошей на захист режиму, ніж всієї армії на захист України. Шокуюча правда… | Новости 360

360.BIZ.UA
показати весь коментар
27.01.2017 19:00 Відповісти
СНБО рассмотрел государственный оборонный заказ на 2017 год - Цензор.НЕТ 181
показати весь коментар
27.01.2017 19:02 Відповісти
І не тільки .
показати весь коментар
27.01.2017 19:04 Відповісти
Всё гораздо хуже, артиллерийских бронекатеров.
показати весь коментар
27.01.2017 19:29 Відповісти
а подводные лодки в степях Украины будут?
показати весь коментар
27.01.2017 19:32 Відповісти
Не успеет, 30 янв летит к меркель, па телехфону весь бред не передашь.
показати весь коментар
27.01.2017 19:00 Відповісти
......................СНБО рассмотрел государственный оборонный заказ на 2017 год - Цензор.НЕТ 3178...................................................
показати весь коментар
27.01.2017 19:03 Відповісти
Шановні прихильники Юлії Володимирівни, а якщо кремлівський карлик пообіцяє призначити Юлю губернатором української області рф, як Лукашенка білоруської, Ви будете закликати його ;Пукін ввєді!;?
показати весь коментар
27.01.2017 19:10 Відповісти
кацахол , не раз замітив що ти нерівно дихаєш до Юлі . Понравилась ?
показати весь коментар
27.01.2017 19:14 Відповісти
Ні. Я впевнений що Вона знищить Україну, якщо все-ж таки дорветься до влади.
показати весь коментар
27.01.2017 19:16 Відповісти
Згоден з тобою в тому що Юля списана торба . В неї був шанс змінитись (тоді коли сиділа) , але пішла другим путьом.
показати весь коментар
27.01.2017 19:20 Відповісти
А мне вот интересно, что делать простым гражданам. Юля меня не устраивает, но от нынешней власти я тоже не в восторге.
показати весь коментар
27.01.2017 19:17 Відповісти
Все що залишається , це споглядати за розвитком подій . А вони розвиваються стрімко .
показати весь коментар
27.01.2017 19:22 Відповісти
Я голосував за Яроша. І далі збираюся. Розумний мужик. І тролль ще той, я в захваті!
показати весь коментар
27.01.2017 19:41 Відповісти
2007 год. Тимошенко: "Нужно остановить Россию раньше, чем Гитлера". Лидер украинской оппозиции Юлия Тимошенко обратилась к западным странам с призывом обуздать российский экспансионизм. В ее статье под названием «Сдерживание России» говорится, в частности о необходимости ввести против «Газпрома» антимонопольные меры... Тимошенко призывает Запад выступить против России единым фронтом как можно раньше, пока еще есть достаточно широкие возможности воздействия на ситуацию, и напоминает о пагубности политики умиротворения агрессора, позволившей Гитлеру захватить почти всю Европу.

P.S. http://h.ua/story/175908/ читай, ботяра вальцмановская, и просвещайся.
показати весь коментар
27.01.2017 19:16 Відповісти
Це було після того як Вона з Путлєром над Грузією хіхікала?
показати весь коментар
27.01.2017 19:42 Відповісти
над Грузией? пан или лжец, или бот, или идиот. Возможно, три в одном.
показати весь коментар
27.01.2017 19:45 Відповісти
Крєпастной Владімір, шучу. Ровна за год да вайни русскіх с Грузієй.
Ти нє думал что Вона гаваріт то что єй разрєшают?
показати весь коментар
27.01.2017 19:52 Відповісти
иди Ярошу подсоби, а то жидок на содержании Корбана и Коломойского как по команде слил и ПС, и сам ушел из политики. Вот ему хозяева как раз "нє разрєшают", потому что у них договорняк с Вальцманом. Канализация националистов сначала всех в армию добровольцами - главное убрать с улиц - потом маргинализация через СМИ, потом уничтожение ментами и "судами" с "прокуратурой" - на этот старый гебнявый "разводняк" и спецоперацию может купиться только подобный тебе.
показати весь коментар
27.01.2017 20:01 Відповісти
Розумієш, дитино, політика- це не просто бігати по вулицям у балаклаві з бейсбольною битою.
Політика- це обдумані вчинки, виважені слова, популізм і компроміс.
показати весь коментар
27.01.2017 20:09 Відповісти
от же ж брехло хитродупе, що ти крутишся як вуж на сковорідці? Кажеш, ти за ПС...?
показати весь коментар
27.01.2017 20:12 Відповісти
Ні. Я не за ПС. Після того як з мого друга, змученого і в багнюці, який їхав з передової на похорон рідного батька, три бандюка з ПС при повній амуніції на вокзалі здерли 3600 гривень.
Ярош пішов з ПС бо до нього примкнули далеко не взірцеві громадяни.
показати весь коментар
27.01.2017 20:39 Відповісти
На якому вокзалі і де....
Щось замутив.
показати весь коментар
27.01.2017 21:20 Відповісти
В тилу. А на якому і де- зараз прокуратура займається. Чекай, скоро знову саджатиме ;Патріотів;.
показати весь коментар
27.01.2017 21:23 Відповісти
да можно рассматривать даже пятна на Солнце, болтать не мешки носить, а по факту- финансирование производства и ремонта вооружений в 2016-ом году полностью сорвано.
Хотелось бы не трындежа вороватого пастора, не грозных бровок исполнительного и необразованного еврейского мальчика Гройсмана, и не лоснящейся от беспробудных трудов на благо державы рожи говнокомандувача, а реальных, настоящих дел, не бумажного, а реального финансирования оборонпрома.
А вот с этим как раз большая напряженка, Порошенко, Гройсман энд компани доруководились и доворовались до того, что ситуация в стране и, естественно, в армии быстро ухудшается.
показати весь коментар
27.01.2017 19:10 Відповісти
http://andreistp.livejournal.com/8800935.html
показати весь коментар
27.01.2017 19:17 Відповісти
М да уж. Курам на смех.
показати весь коментар
27.01.2017 19:18 Відповісти
Вооруженные силы Украины получили от Японии помощь на общую сумму $1,85млрд

ПРОШЛО ТРИ ДНЯ.

Вооруженные силы Украины получили от Японии помощь на общую сумму $1,85 млН

ПРОШЛО ЕЩЕ ТРИ ДНЯ

Вооруженные силы Украины получили от Японии помощь на общую сумму 1,85 МЛН.ГРИВЕН.
Где построенный патронный завод по решению КМ 2014 года ?Это все ваши достижения
за $ 1.85 млд.

И где эта помощь ?
На ви ллах паркетников !
показати весь коментар
27.01.2017 19:24 Відповісти
Каждому солдату - по миномету!
показати весь коментар
27.01.2017 19:25 Відповісти
Мі-14 ПЧ уже в «роботі», - "Військова панорама".

Те, що називається «не минуло й півроку» Не так давно ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» повідомив про те, що підприємство освоїло ремонт вертольотів Мі-14, а трохи більше тижня тому стало відомо про тендер на ремонт Мі-14ПЧ заводський № 78494, б/н 35 на суму 13 192 638.41 грн, про що не так давно писалося.
Днями в черговому випуску «Техніка війни» розповідалося про те, як на заводі «Авіакон» модернізують вертольоти Мі-24 до рівня ПУ1. Однак, якщо для когось головною родзинкою репортажу стали «крокодили», то нас зацікавив лише один кадр, на якому і засвітився вищезгаданий Мі-14 ПЛ.
Іншими словами, морський багатоцільовий вертоліт берегового базування, в модифікації ПЧ - протичовновий, оснащений не тільки цілим арсеналом радіотехнічної апаратури для виявлення ворожих субмарин, але і здатний нести торпеди і глибинні бомби, вже в цеху і над ним працюють!
Досить швидко, я вам скажу. Але, якщо в загальних рисах, то таких вертольотів у нас не більше 5 одиниць. З іншого боку, завжди можна буде прикупити у партнерів, списують подібне добро, або запропонувати послуги з ремонту та модернізації. Поки немає свого аналога, або фінансово не раціонально купувати іноземні моделі, іншого виходу немає.http://wartime.org.ua/32217-m-14-pch-uzhe-v-robot-foto.html
показати весь коментар
27.01.2017 19:27 Відповісти
Вітання з львівського бронетанкового ...
показати весь коментар
27.01.2017 20:37 Відповісти
Усе, що на користь Українському Народу - свята справа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
27.01.2017 21:10 Відповісти