9608 відвідувачів онлайн
31 469 59

14-річна мешканка Козятина викинула свою новонароджену дитину з 5-го поверху

У Вінницькій області неповнолітня мати викинула з вікна свою новонароджену дитину. Дитина загинула.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію регіону, сьогодні вночі 14-річна жителька Козятина у своїй кімнаті народила дитину і викинула її з вікна 5-го поверху. Коли її стан погіршився внаслідок виниклої кровотечі, батьки викликали швидку допомогу. За словами батьків, вони дізналися про те, що їхня дочка народила, тільки в лікарні. Тіло мертвої дитини знайшли біля будинку.
За словами начальника Козятинського відділення поліції Олега Швеця, дівчинка виховувалася в благополучній родині.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 117 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини). Такий злочин карається позбавленням волі терміном до 5 років.

Читайте також: 14-річна дівчинка вистрибнула з 6-го поверху на Київщині
Топ коментарі
+27
Мда я в свои 14 модельки машин собирал
показати весь коментар
28.01.2017 17:04 Відповісти
+22
эээ.. По словам родителей, они узнали о том, что их дочь родила, только в больнице....???

7-9 месяц.. НЕ видели живота???
показати весь коментар
28.01.2017 17:01 Відповісти
+12
наглухо благополучная семья....
показати весь коментар
28.01.2017 17:42 Відповісти

Завантаження...