14-річна мешканка Козятина викинула свою новонароджену дитину з 5-го поверху
У Вінницькій області неповнолітня мати викинула з вікна свою новонароджену дитину. Дитина загинула.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію регіону, сьогодні вночі 14-річна жителька Козятина у своїй кімнаті народила дитину і викинула її з вікна 5-го поверху. Коли її стан погіршився внаслідок виниклої кровотечі, батьки викликали швидку допомогу. За словами батьків, вони дізналися про те, що їхня дочка народила, тільки в лікарні. Тіло мертвої дитини знайшли біля будинку.
За словами начальника Козятинського відділення поліції Олега Швеця, дівчинка виховувалася в благополучній родині.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 117 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини). Такий злочин карається позбавленням волі терміном до 5 років.
7-9 месяц.. НЕ видели живота???