6622 відвідувача онлайн
69 861 166

Бойовики з ранку штурмують авдіївську промзону, сили АТО зазнали втрат, - штаб

Ситуація на цій ділянці залишається напруженою.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, бойовики рано вранці 29 січня обстріляли авдіївську промзону, після чого влаштували штурм позицій українських військових, сили АТО зазнали втрат, повідомляє прес-центр штабу АТО

"29 січня близько п'ятої години ранку в районі авдіївської промзони російсько-окупаційні війська розпочали інтенсивний обстріл зі стрілецької зброї та мінометів. З сьомої годиниз метою захоплення наших позицій противник розпочав штурмові дії.
Вдалим маневром та контратакою підрозділи Збройних Сил України зупинили противника та не допустили захоплення позицій українських військ. Сили російсько-окупаційних військ зазнали значних втрат.

Читайте також: За минулу добу один український воїн був поранений, бойовики здійснили 55 обстрілів

Провокація мала на меті звинуватити українську сторону у порушенні досягнутих домовленостей. Наразі обстановка в районі авдіївської промзони залишається напруженою. Противник продовжує штурмові дії та не полишає спроб відтіснити українські підрозділи. На жаль, з нашого боку також є втрати".
Топ коментарі
+75
В п*зде...
показати весь коментар
29.01.2017 11:11 Відповісти
+72
Боевики с утра штурмуют авдеевскую промзону, силы АТО понесли потери, - штаб - Цензор.НЕТ 4415
показати весь коментар
29.01.2017 11:11 Відповісти
+68
Вот думаю: а нельзя ли принять закон, согласно которому в случае гибели на передовой нашего воина от рук сепаров, в этот же день вешали кого-нибудь из Оппоблока? По поводу очередности... Ну не знаю, можно жребий тянуть.
показати весь коментар
29.01.2017 11:30 Відповісти

Завантаження...