Через обстріли бойовиків в Луганській області пошкоджено лінії електропередач: знеструмлено Золоте, Трьохізбенку і Врубівку
Без електропостачання залишилися понад тисяча жителів.
Більш ніж тисяча мешканців Золотого, Трьохізбенки і Врубівки Луганської області залишилися без електропостачання через пошкодження ліній електропередач унаслідок сьогоднішніх обстрілів бойовиками, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна. Про це повідомляє прес-служба ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання".
"Масштабних пошкоджень через обстріли зазнали лінії електропередач у Луганській області вранці 1 лютого. Постраждали електромережі й обладнання в Новоайдарському та Попаснянському районах, які відповідно обслуговують Щастинський і Попаснянський РЕСи Луганського енергетичного об'єднання. Результатом стало знеструмлення міста Золоте-1, сіл Трьохізбенка і Врубівка із сумарною кількістю абонентів понад 1250", - йдеться в повідомленні.
Як повідомили енергетикам місцеві жителі, в м. Золоте-1 унаслідок обстрілу перебито провід на повітряній лінії електропередачі, в селі Врубівка також в одному місці перебито дроти, а в іншому - пошкоджено опору - прямо під неї влучив снаряд, і тепер опора висить на проводах.
На зараи РЕСи і райдержадміністрації відповідних районів шукають, як відновити подачу електроенергії, оскільки, згідно з повідомленням компанії, через брак палива і грошей на рахунках "Луганське енергетичне об'єднання" не може здійснити виїзд ремонтних бригад до електромереж.