10792 відвідувача онлайн
48 665 134

Порошенко присвоїв звання Героя України капітану Андрієві Кизилу (посмертно)

Президент України присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" капітану, заступнику командира механізованого батальйону 72 ОМБр Андрієві Кизилу (посмертно).

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі глави держави.

У повідомленні зазначається: "Високою державною нагородою капітан Андрій Кизило відзначений за особисту мужність і героїзм, незламність духу, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу".

Читайте на Цензор.НЕТ - "Пане Капітане... Ти завжди будеш для мене з великої літери". 29 січня загинув заступник командира 1-го мехбатальйону 72-ї ОМБр Андрій Кизило
Топ коментарі
+85
Героям слава!
показати весь коментар
01.02.2017 19:39 Відповісти
+65
Порошенко присвоил звание Героя Украины капитану Андрею Кизило (посмертно) - Цензор.НЕТ 3941Герою Слава!
показати весь коментар
01.02.2017 19:46 Відповісти
+63
Герою України тричі - Слава, Слава,Слава!!!
показати весь коментар
01.02.2017 19:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
йУля,ведведчука! Шо за гебня?
показати весь коментар
01.02.2017 20:22 Відповісти
"Відчуваєш чиюсь руку, вона шукає твій пульс,
У вухах жодного звуку - не ухилився від куль.
Затримуєш подих і погляд у даль.
Ти тепер серед тих, яким дають медаль..." (Mr Nebo)
показати весь коментар
01.02.2017 20:33 Відповісти
а на прощание с Героями ни награждающий, ни его близкие соратники, ни депутаты ВР (за редким исключением) сегодня так и не пришли.
показати весь коментар
01.02.2017 21:25 Відповісти
ТАК ТВ Э НЭ БУЛО? НАЩО РОДЫЧИВ ДРАТУВАТЫ "В ХОЛОСТУЮ"?
показати весь коментар
02.02.2017 06:57 Відповісти
тяжко..(
показати весь коментар
01.02.2017 21:38 Відповісти
у мну теж ,,,, но после баклажки ( два литра ) черниговского мицного , усе ожило / наладилось ,,,
показати весь коментар
02.02.2017 11:11 Відповісти
Надя Конова! Пшла вон с ветки со своей рекламой! Ты **** тему видела?
показати весь коментар
01.02.2017 22:03 Відповісти
, , правильно , . Надя , , только не конова , а Савченко . ,,, , и обозвала она порошенко врагом народа ,,,. при чем здесь чей-то ****-тем. ???
показати весь коментар
02.02.2017 07:20 Відповісти
Та при чем тут Гадя Савченко? Тут в спам посылали ее тезку, которая средство от глистов рекламировала в теме про нашего павшего Героя. Чую звон, та не знаю де он. Центр про тебе.
показати весь коментар
02.02.2017 09:24 Відповісти
новости вчерашние промониторь/ прочитай , грек , ,,,,все так как я сказал , , или президент .и отзывы о нем депутатов Украины ничего не значат ?
показати весь коментар
02.02.2017 11:10 Відповісти
тролей тут, как г-на на параше... (
показати весь коментар
02.02.2017 07:55 Відповісти
А ты тут себя чувствуешь как смотрящий за зону? Смотри не теряй берега....
показати весь коментар
02.02.2017 12:04 Відповісти
шо, шапка горит... )
показати весь коментар
02.02.2017 17:01 Відповісти
Молодій родині Андрія потрібна допомога. Ось номер картки його дружини: 5168 7573 0463 3961 Оксана Богданівна Кизило. Источник: http://censor.net.ua/r425887
Дякую, солдате! Вже вiдправив допомогу його дружинi й сину...
показати весь коментар
01.02.2017 22:56 Відповісти
Да... пацан, 23 года. Ну как можно сравнивать Героя и сучку жопу в на колчаковских фронтах отъевшую!? Следующим указом нужно лишить звания кобылу,
показати весь коментар
01.02.2017 22:59 Відповісти
Он мог быть актером, пленящим с экрана
Поклонниц миллионов сердец,
Но смерть унесла его жизнь очень рано,
Погиб украинский боец.
Страну защищал он ценои своей жизни
И дом свои родной, и семью.
Когда накрывал его "град" россииский
В жестоком кровавом бою..
https://censor.net/comments/locate/425993/0192134c-8295-70b9-9258-50a348961df3
показати весь коментар
01.02.2017 23:29 Відповісти
Порошенко присвоил звание Героя Украины капитану Андрею Кизило (посмертно) - Цензор.НЕТ 3554
показати весь коментар
01.02.2017 23:47 Відповісти
Владні барижники там не можуть бути, бо у них одне завдання - якнайбільше нашкодити, якнайбільше стирити. Бо нас і нашу Україну вони ненавидять так само, як домушник господарів квартири і форточку, через яку лізе.
показати весь коментар
03.02.2017 12:30 Відповісти
Яке чисте й красиве обличчя загиблого Героя! І як воно відрізняється від облич як усяких моторол, так і усяких пашинських-кононенків, грановських-злочевських та, врешті-решт, порошенків. І як воно не схоже на ситих ситників та холодецьких холодницьких!!! Спочивай, брате, та не забувай нас, грішних, ТАМ, де немає влади ні путіна, ні порошенка! Слава Герою!
показати весь коментар
02.02.2017 00:15 Відповісти
Такі очі !

Страшне горе для родини. І втрата для усіх нас.
Невмируща Пам*ять !
показати весь коментар
02.02.2017 02:21 Відповісти
да уж , Савченко объявила пороха врагом народа , , резкое , соглашаюсь с вами , заявление , ,
показати весь коментар
02.02.2017 07:22 Відповісти
Слава Герою, соболезнования семье. А к Порошенко вопрос: почему ребят награждаете в основном посмертно? Бездельникам в штабах лень документы на награждение подавать? На Светлодарской дуге сколько Героев, а наградили единицы, странно ......
показати весь коментар
02.02.2017 08:54 Відповісти
" -Ало, матусю, чуєш, я вмираю.
За мою душу Бога помоли.
Я впевнений, нас заберуть до раю
Тому що в пеклі ми уже були."
показати весь коментар
02.02.2017 09:04 Відповісти
Достаточно одних этих похорон,чтобы понять всю мерзость этой власти.
показати весь коментар
02.02.2017 10:23 Відповісти
Российской..
показати весь коментар
02.02.2017 18:50 Відповісти
Валгалла, боги ждут меня
Широко раскрытые, твои врата обнимают меня
Великий зал погибших в битве
С мечом в руке
Все те, кто стоит на берегу
Поднимает высоко свои руки, чтобы пригласить последних
Попрощаться с землей викингов

Холодящий ветер смерти дует в моих волосах
Теперь, я бессмертный, я здесь
Я занимаю место рядом с Одином
Вечная армия в небе

Я указываю своим топором на ветру
Я охраняю врата и все что внутри
Слышите, как мой меч поет, когда я мчусь по небу
Я поклялся священной кровью Одина на своем пути

Я вижу царство королей
Книги заклинаний и магические кольца
Вечное знание, бесконечное время
Я кричу последний боевой клич

-------------------------------------------------

P.S. Расскажи на пиру у Одина свою песню. Я не знал тебя лично, но моя слеза упала на клавиатуру.
показати весь коментар
02.02.2017 11:16 Відповісти
Слава Герою. Рідним і близьким--Спасибі, що виростили токого сина, співчуття Вам і поваги. Ваше горе і Ваша біль-- це і наше горе.
показати весь коментар
02.02.2017 11:50 Відповісти
Вечная тебе память, Андрюша!!! Господи, такой молодой и перспективный офицер (в 23 быть капитаном и уважаемым подчиненными человеком, - это надо уметь!) и... И он уже никогда не станет генералом, высшим офицером "новой формации", способным изменить наши ВСУ в лучшую сторону! Кацапня! Вы, твари, убиваете лучших сынов Украины, наше будущее! За это, мерзавцы, не будет вам прощения НИКОГДА!!! Все равно скоро Украиной будут руководить люди, для которых эта страна дорога как Отчизна, а не как место для "гешефта". И они, эти новые руководители (я надеюсь), сделают все для того, чтобы грядущие поколения граждан Украины всегда помнили, что из себя представляют и кем являются наши северные соседи, настойчиво лезущие к нам со своими "братскими объятиями"! И я уверен, что все украинские граждане, для которых слово Украина не пустой звук, не забудут и не простят все то, что вы разом со своим ботоксным ху@лом сделали у нас! Гореть вам в аду, мрази! А тебе, Андейка, вечная Память и Слава!!! Слава Героям!!! Смерть ворогам!!!
показати весь коментар
02.02.2017 11:55 Відповісти
Похож на сына Порошенко....
показати весь коментар
02.02.2017 12:14 Відповісти
Ці очі будуть дивитися з Неба, як всі москалі горітимуть в пеклі! Вічна Тобі Слава і Шана! Герої не вмирають! Спочивайте з миром хлопці! Вас ніколи не забудуть!
показати весь коментар
02.02.2017 12:15 Відповісти
Разве сравнить лица наших ребят с кацапскими орками? Слава Герою!
показати весь коментар
02.02.2017 13:02 Відповісти
Сторінка 2 з 2