6856 відвідувачів онлайн
11 912 35

Заяви Вищої ради правосуддя нівелюють судову реформу, - Ситник

Публічна заява Вищої ради правосуддя (далі - ВРП) – це спроба нівелювати судову реформу, покликану закріпити успіхи у боротьбі з корупцією.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАБУ, про це заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник на брифінгу 31 січня.

"Такі дії ВРП є неприпустимими. Вони дискредитують судову реформу, яка, на мою думку, є останнім шансом України зробити процес реформування незворотнім", - наголосив він під час брифінгу 31 січня.
Директор Бюро нагадав, що після затримання судді Солом'янського районного суду міста Києва "на гарячому" при одержанні предмету неправомірної вигоди у розмірі 22 тис. дол. США Галицький райсуд м. Львова відмовив детективам НАБУ у клопотанні про арешт служителя Феміди мотивуючи це відсутністю відповідного дозволу ВРП.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Все нормально. Не нервуйся. Робоча обстановка", - НАБУ опублікувала запис затримання судді, якого підозрюють у хабарництві. ВIДЕО

"Для мене це, м'яко кажучи, незрозуміло з кількох причин. Коли 30 вересня набула чинності судова реформа та буквально за кілька днів після цього ми затримали першого суддю вже за новими правилами, ми звернулися до суду, клопотання про його арешт було розглянуте й ніхто не просив дозволу ВРП. В подальшому інші правоохоронні органи також затримували суддів на місці злочину - на підставі законодавчих змін. Але чотири місяці потому Вища рада правосуддя раптом вирішила розтлумачити закон на свій лад. Дивно, чому ВРП мовчала, коли законодавчі зміни лише набули чинності", - зазначив Артем Ситник.
Він звернув увагу на те, що у пояснювальній записці до Закону про внесення змін до Конституції України в частині правосуддя чітко зазначено, що згода ВРП не потрібна, якщо служителя Феміди затримано під час або відразу ж після вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину.
"Тлумачити норми Конституції - це повноваження Конституційного Суду, а не Вищої ради правосуддя", - заявив Артем Ситник.

Також дивіться: Вища рада правосуддя може прискорити розгляд справ "суддів Майдану", - адвокат Маселко. ВIДЕО

Нагадуємо, 26 січня детективи НАБУ разом з колегами з інших правоохоронних органів затримали "на гарячому" суддю Солом'янського райсуду м. Києва, який отримав предмет неправомірної вигоди у розмірі 22 тис. дол. США. Після цього детективи та прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури звернулися до Галицького районного суду м. Львова з клопотанням про обрання щодо підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Суд клопотання не задовільнив, мотивуючи це публічним зверненням ВРП.
Топ коментарі
+17
Заявления Высшего совета правосудия нивелируют судебную реформу, - Сытник - Цензор.НЕТ 3220
показати весь коментар
01.02.2017 19:56 Відповісти
+16
Какая там рехфома,хватит людей смешить !!!
показати весь коментар
01.02.2017 19:48 Відповісти
+11
Почему до сих пор не сидит высший совет правосудия?
показати весь коментар
01.02.2017 19:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Какая там рехфома,хватит людей смешить !!!
показати весь коментар
01.02.2017 19:48 Відповісти
Украинские силовики - это кабмин, облэнерго, облгаз, налоговая. Титульная нация - это депутаты Верховной Рады, судьи, прокуроры, которые с помощью своих многочисленных титулов, статусов и неприкосновенности отгородились от остального народа.
показати весь коментар
01.02.2017 19:50 Відповісти
на фронт всех-на месяц...пусть твари жизни попробуют...зажрались неимоверно...!!!
а потом разогнать нахрен...
показати весь коментар
01.02.2017 20:10 Відповісти
боротьба з корупцією не полягає в боротьбі з корупціонерами, а зі створенням системи, в якій неможливо бути корупціонером. Типу - боротьба з тараканами не полягає в боротьбі з тараканами, а зі створенням таких умов в квартирі, в яких би таракани не вижили. Тому ніяких успіхів нема.
показати весь коментар
01.02.2017 19:50 Відповісти
питараси, дурять тих довбаків з западу, а ті їм гроші за ці дурилки платят, жодної реформи!, жодної, навіть немає примарної видимості, горітимите ви на майдані всі дружненько.
показати весь коментар
01.02.2017 19:51 Відповісти
Почему до сих пор не сидит высший совет правосудия?
показати весь коментар
01.02.2017 19:52 Відповісти
так він себе не посадить, сам не повіситься.
показати весь коментар
01.02.2017 19:53 Відповісти
Тогда почему не висит или почему не плавает под водой? Не хотят садиться значит стрелять топить и вешать всех судей и прокуроров
показати весь коментар
01.02.2017 19:58 Відповісти
На это и был расчет.На каждом углу про рехформы щеки дуть,а по факту превратить все в фарс.
показати весь коментар
01.02.2017 19:52 Відповісти
Вас народ будет нивелировать ублюдки паразитирующие на бюджете
показати весь коментар
01.02.2017 19:55 Відповісти
Заявления Высшего совета правосудия нивелируют судебную реформу, - Сытник - Цензор.НЕТ 3220
показати весь коментар
01.02.2017 19:56 Відповісти
а як же ж офф шорні рхворми?
Від шоколадного пі траста?
показати весь коментар
01.02.2017 19:56 Відповісти
А кто во главе реформ??????????????????????
показати весь коментар
01.02.2017 19:57 Відповісти
Сытник меньше языком трепите а покажите реальную работу. Что б народ сам о вас говорил. Дело делайте трепотня ваша уже в печенках сидит. Деньги гребете хорошие а сказать что то хорошего про вас нечего.
показати весь коментар
01.02.2017 19:57 Відповісти
сам меньше трепи,тролль кацапский
показати весь коментар
01.02.2017 19:59 Відповісти
задержание судьи на взятке с поличным это не реальная работа?
показати весь коментар
01.02.2017 20:03 Відповісти
они кастрируют правосудие , создание ВСУ с теми УЗАКОНЕННЫМИ правами-------------- узаконили НЕВОЗМОЖНОСТЬ посадить ссук в мантих, надав им время слинять из страны
показати весь коментар
01.02.2017 19:59 Відповісти
- судей не судят. их казнят.(с)
показати весь коментар
01.02.2017 20:03 Відповісти
Реформа это когда уволят всех судей и конфискуют все имущество, оцененное и нажитое сверх их официальной зарплаты.
показати весь коментар
01.02.2017 20:04 Відповісти
вот это была бы реформа...
показати весь коментар
01.02.2017 20:12 Відповісти
Но это мечта....
показати весь коментар
01.02.2017 21:14 Відповісти
Про що Ситник говорить? Хто їм заважає працювати? Їх лише через суди і можна змусити щось рослідувати, завжди у всіх бідах вони винили ГПУ, а вже вчора він заявив що будуть працювати разом, якась амнезія у Ситника!
показати весь коментар
01.02.2017 20:10 Відповісти
Реформи? Щось не чули такого від Ситника! Він не може відповісти на питання по справам які ведуть, а як когось назвати хто заважає то відразу! Нащо нам таке НАБУ на мільйоні витрати з бюджету?
показати весь коментар
01.02.2017 20:17 Відповісти
В Бюро умеют только своих отмазывать от коррупции, а о том что бы с ней бороться Сытник и не слышал! почему он так и не хочет поведать нам подробную историю о том как быстро за неделю отмазал от коррупционного скандала по делу покупки квартиры господином Лещенко! а это ведь старые добрые друзья, так может как раз причина молчания Сытника именно в этом кроется
показати весь коментар
01.02.2017 20:30 Відповісти
Ситник готується до виборів, його вже Углава разом з Саакашвілі готують до свого проекту, для них НАБУ це приватна структура, для прибирання політичних конкурентів!
показати весь коментар
01.02.2017 20:19 Відповісти
Хто вірить , що банді Пороха-Гройсмна потрібні незалежні суди ?!
показати весь коментар
01.02.2017 20:29 Відповісти
Вот такой правовой нигилизм судов и рождает правовой вакуум в стране.
Безнаказанность действий судей, которые противоречат принципам права, нормам Закона, Конституции страны рождает вседозволенность, кастовость и незаконные привилегии некоторых групп общества в отношении всего остального общества. А все вместе создает климат в котором честный труд лишен экономического стимула, а грабеж и воровство - получают всемерную и необоримую поддержку.
Судебный нигилизм - один из базовых механизмов ограбления страны.
Судебный нигилизм - основа создания монополизированной экономики, в которой напрочь нет смысла в инвестировании в развитие. Инвестиции в таком случае возможны лишь в случаях стремительной окупаемости проекта (окупить вложения и сорвать банк до тех пор пока у инвестора не заберут бизнес. Новые владельцы, не увидят смысла в развитии бизнеса, ибо смогут обеспечить его монопольное положение если не в стране, так в регионе. А значит не неся затрат и не испытывая рисков гарантируют себе прибыль - идеальный вариант для бенифициара, но тупиковый для развития монополии) или создания новых монополий (достаточно будет вспомнить мобильных операторов - это еще относительно позитивный пример. Есть еще облэнерго и прочие коммунальные "монополисты в законе", нефтеперерабатывающие заводы и автопроизводители - там правда есть тонкости! Ввести Евро-6 как стандарт для новой регистрации автомобилей и тем гарантировать монополизм автопроизводителей у нас могут за год. Зато за 20 лет никто не смог добиться от НПЗ качества топлива на уровне Евро-6. И никого этот факт не смущает!!!).
Судебный нигилизм - основа коррумпированной политической системы, которая ничем не рискует, даже жесточайше нарушая не то, что Закон, но даже здравый смысл, ибо всегда может получить в суде бумажку, легитимизирующую любой пьяный бред, противоречащий не то, что здравому смыслу, но даже законам математики. преувеличиваю? ))) НЕТ! Помните решения юристов и суда о том, что 3 срок кучмы - это не 3-ий срок? Т.е. наш суд может выдать судебное решение, говорящее, что цифра 3 не является цифрой 3.
Судебный нигилизм - это основа революции. Настоящей. Всесметающей. Это основа даже не суда линча, а просто массового убийства.
Отсюда: судебный нигилизм - прямая и непосредственная угроза национальной безопасности, государству, экономике, здоровому ценностному набору общества и даже самому существованию общества.
Игнорирование судебного нигилизма - самоубийство нации и государства.
показати весь коментар
01.02.2017 20:33 Відповісти
Прокапалась в дурке или у частников? Не флуди.
показати весь коментар
01.02.2017 21:50 Відповісти
А что, ЗОНЫ переполнены??? Днепр обмелел??? ВСП давно кончать надо.
показати весь коментар
01.02.2017 23:20 Відповісти