7818 відвідувачів онлайн

Ми не "пом'якшили", а "уточнили" санкції США проти ФСБ Росії, - Білий дім (оновлено)

Влада США прийняла рішення пом'якшити санкції щодо Федеральної служби безпеки Росії (ФСБ РФ). Пізніше спікер Білого дому Шон Спайсер заявив, що Мінфін США не пом'якшував санкцій щодо Росії, а тільки "уточнив" їх.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це повідомили у прес-службі Міністерства фінансів США.
У документі зазначають, що "дії і угоди за участю ФСБ Росії "за певними винятками" тепер дозволяються".
Так, вирішуються угоди і дії, які були заборонені указами президента США від 1 квітня 2015 року та 28 грудня 2016 року.
Згідно з документом, тепер американські компанії зможуть отримувати ліцензії і дозволи для ввезення в Росію електронних товарів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Радник Трампа підтвердила обговорення ослаблення санкцій США проти Росії

Нагадаємо, 29 грудня 2016 Барак Обама підписав указ про введення нових санкцій проти Росії у зв'язку з хакерськими атаками, в яких Білий дім звинуватив Москву. Під санкції потрапили 5 відомств, включаючи ФСБ, ГРУ та Спеціальний технологічний центр. Крім того, у список потрапили 6 фізичних осіб.
Також влада США звинувачувала Росію в хакерських атаках на сервери Національного демократичного комітету, з яких були вкрадені документи Демократичної партії.

Також читайте: Конгресменам потрібно діяти, перш ніж Трамп зніме санкції США проти Росії, - Вершбоу

Пізніше, як повідомило агентство Рейтерс, прес-секретар Білого дому Шон Спайсер у четвер заявив, що Мінфін США не пом'якшував санкцій щодо Росії.
Білий дім у четвер заявив, що немає нічого незвичайного в діях Міністерства фінансів США, що дозволили американським компаніям укладати угоди з компаніями, підконтрольними російському ФСБ з урахуванням певних обмежень, і вони не є свідченням ослаблення санкцій проти Москви.
Відповідаючи на питання журналістів про недавню заяву Міністерства фінансів про те, чи не передбачає воно зрушення в політиці щодо Росії, офіційний представник Білого дому Шон Спайсер заявив: "Ні, не передбачає. Наскільки я розумію, в цьому немає нічого незвичайного".
Він також запропонував звернутися до Міністерства фінансів за детальною інформацією.
Топ коментарі
+103
Мы не "смягчили", а "уточнили" санкции США против ФСБ России, - Белый дом - Цензор.НЕТ 1853
показати весь коментар
02.02.2017 19:01 Відповісти
+77
Мы не "смягчили", а "уточнили" санкции США против ФСБ России, - Белый дом - Цензор.НЕТ 5530
показати весь коментар
02.02.2017 18:59 Відповісти
+73
Это трамповское быдло начало, тварь.
показати весь коментар
02.02.2017 18:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 6 з 6
уже поужинали?...тогда лучше не смотреть!...
https://www.facebook.com/maxim.nikitka.mirovich/videos/1255301934504878/ На кого ты нас покинул, ирод бессердешный Обама!
показати весь коментар
02.02.2017 22:13 Відповісти
Обама и раньше был мерзавцем, а при Трампе вапще распаясался, ггггадюка !!!
показати весь коментар
02.02.2017 22:16 Відповісти
пестня закаканного заплаканного кацапа:
Когда льётся дождь я по тебе грущу
Я по тебе скучаю вернись я всё прощу
Как слёзы по щекам, так капли по стеклу
Увядшая сирень и твой портрет в углу. Ага...
Вернись, вернись, вернись.... Obama please, Obama please, Obama please.

Мы не "смягчили", а "уточнили" санкции США против ФСБ России, - Белый дом - Цензор.НЕТ 7203
показати весь коментар
02.02.2017 22:27 Відповісти
Хох...а как эрефяне радовались Обаме, когда он Буша менял Истинно- любовь цапа зла, любителя козла.
показати весь коментар
02.02.2017 22:21 Відповісти
https://twitter.com/Segozavr Мы не "смягчили", а "уточнили" санкции США против ФСБ России, - Белый дом - Цензор.НЕТ 5741Гурьянов Сергей ‏@Segozavr https://twitter.com/Segozavr/status/827232427697459201 1 год.1 годину тому

Кол-во дней, понадобившихся, чтоб рейтинг неодобрения поднялся выше 50%.

Рейган: 727
Буш ст: 1336
Клинтон: 573
Буш: 1205
Обама: 936
Трамп: 8
показати весь коментар
02.02.2017 22:22 Відповісти
Скоростной пес-ец крашеному клоуну трахТарампу.
показати весь коментар
02.02.2017 22:47 Відповісти
найцікавіше,Трамп ще й не приступив до якихось дій особливо...

поки що в основному"наміри"...
показати весь коментар
03.02.2017 09:03 Відповісти
а ви, мадам, до якого прошарку американської еліти належите, якщо вважаєте себе достатньо сильною шоб проголошувати пе-ць Трампу?
показати весь коментар
03.02.2017 11:43 Відповісти
Ну а ты сам, будешь поддерживать в сенате Трампа, или подпишешь петицию об импичменте?
показати весь коментар
03.02.2017 12:20 Відповісти
ну дик я ж, на відміну від неї, не приймаю рішень про долю Трампа.
показати весь коментар
03.02.2017 12:48 Відповісти
Есть такая пословица - "На базарi два дурня, один продаэ, другий купуэ!"...
показати весь коментар
03.02.2017 12:50 Відповісти
я якраз не продаю і не купую. я спостерігаю за дурнями, які вважають що можуть приймати рішення про ліквідацію чи імпічмент президентів США.
показати весь коментар
03.02.2017 12:53 Відповісти
показати весь коментар
03.02.2017 12:57 Відповісти
так,надо их контролировать чтобы со своей дурнотой на волю не вырвались
показати весь коментар
03.02.2017 13:01 Відповісти
«Ми не послаблювали санкцій. Щодо Міністерства фінансів, то, наскільки я розумію, це звичайна практика, коли після запровадження санкцій дивляться, чи є необхідність для виокремлення галузей, продуктів і послуг», - заявив 2 лютого речник Білого дому Шон Спайсер. «Наскільки я розумію, це звичайна процедура, яку Мінфін проводить часто, коли запроваджуються санкції», - зазначив він. У четвер стало відомо, що Міністерство фінансів США дещо послабило санкції проти російської ФСБ, що, на думку декого з фахівців, може допомогти американським технологічним компаніям. http://www.radiosvoboda.org/a/news/28275858.html
показати весь коментар
02.02.2017 22:23 Відповісти
"я не такая, я только на пол шишки даю"
показати весь коментар
02.02.2017 22:27 Відповісти
ще жоден іксперд з цензора не запостив - як саме указ Трампа "послабив" санкції? може ти поясниш?
показати весь коментар
03.02.2017 11:47 Відповісти
По хрєну кацапська радість , чи як там у мокшанців , лікованія , або щось подібне , але радість зрадофілів тімашенко - ригівських не мала меж. *************** одним словом.
показати весь коментар
02.02.2017 22:26 Відповісти
Козломордые дурни думкою багатиют!
показати весь коментар
02.02.2017 22:39 Відповісти
Я один не розумію цього: навіщо кацапам купувати в американців електроніку якщо їхня електроніка давно вже випередила в розвитку весь всесвіт?
показати весь коментар
02.02.2017 22:40 Відповісти
А Вы попробуйте на теперешнем компе сыграть ,например,Warcraft 1-не выйдет.Вот и их "техника"далеко ушла в развитии,а пользоваться-то надо сейчас-вот и выхода у них нет как покупать "отсталую"пиндосовскую электронику...
показати весь коментар
03.02.2017 12:07 Відповісти
Маккейн призвал Трампа предоставить Украине летальное вооружение

Председатель сенатского комитета по вооруженным силам Джон Маккейн попросил президента США Дональда Трампа помочь Украине защитить себя от участившихся нападений со стороны России.

Мы не "смягчили", а "уточнили" санкции США против ФСБ России, - Белый дом - Цензор.НЕТ 4065Мы не "смягчили", а "уточнили" санкции США против ФСБ России, - Белый дом - Цензор.НЕТ 3563Мы не "смягчили", а "уточнили" санкции США против ФСБ России, - Белый дом - Цензор.НЕТ 8913фото: wikipedia.org

Он призвал Трампа предоставить Украине летальное вооружение, передает https://www.unian.net/politics/1757257-makkeyn-prizval-trampa-dat-ukraine-letalnoe-orujie.html УНИАН со ссылкой на Reuters.

«В свете последних российских атак и перспективы будущей агрессии против Украины я призываю вас осуществлять полномочия, предоставленные вам в соответствии с Законом о национальной авторизации обороны за финансовый 2017 год, чтобы обеспечить оборонительную летальную помощь Украине для защиты ее территории от дальнейших посягательств со стороны России и ее сепаратистских сторонников», - написал Маккейн в письме Трампу.
показати весь коментар
02.02.2017 22:42 Відповісти
якби маккейн не підтримав на виборах клінтоншу то такий заклик був би чогось вартий. А так...
показати весь коментар
03.02.2017 11:44 Відповісти
Ну ви як діти, чесне слово... Ну звичайно - санкції "зняли". Ага...
Бо як США будуть вивчати путінсько-фашистську Росію, не продаючи їй ********* електронного обладнання?
Мы не "смягчили", а "уточнили" санкции США против ФСБ России, - Белый дом - Цензор.НЕТ 2736

Мы не "смягчили", а "уточнили" санкции США против ФСБ России, - Белый дом - Цензор.НЕТ 8232
показати весь коментар
02.02.2017 22:45 Відповісти
БЕЛЫЙ ДОМ Санкции паРаше ни кто не будет отменять . Все ля-ля вокруг Украины не пройдет..
показати весь коментар
02.02.2017 23:31 Відповісти
Не думал, что такие серьезные, ответственные, влиятельные (на весь мир) люди будут заниматься литературными тренингами, а в простонародии - СЛОВОБЛУДИЕМ, пытаясь некоторым (имеющим к этому склонность) намекнуть, что иногда (при желании этого) черное может быть и не таким уж черным, а таким, которое ведет в сторону утренней зари, рождающей (ложный) оптимизм в разумах безнадежных пессимистов..
показати весь коментар
02.02.2017 23:35 Відповісти
Соединенные Штаты не снимут санкции с России пока Москва не прекратит оккупацию Крыма. Об этом сказала на заседании Совета безопасности ООН представитель США Никки Хейли. "Мы хотим, чтобы наши отношения с Россией были лучше. Но мрачная ситуация на востоке Украины требует явного и четкого осуждения российских действий", - сказала Хейли.
показати весь коментар
03.02.2017 01:31 Відповісти
трамп, трамп, трамп, за родной биробиджамп !!!
показати весь коментар
03.02.2017 02:14 Відповісти
ну и где прогрессивная республиканская общественность, призванная осадить лохматого рыжего презика, когда он начнет с фсб лизаться в десна?
показати весь коментар
03.02.2017 04:15 Відповісти
тепер тебе, іксперда, аитаю - яким саме чином указ Трампа "послабив" санкції?
писи. І коли Україна введе проти окупантів санкції?
показати весь коментар
03.02.2017 11:17 Відповісти
Министерство финансов США заявило что "уточнили" санкции США против против палачей ФСБ из кровавой фашистской России, Что то не пойму что хотели сказать этим "уточнением" ? Может усилить и ужесточить санкции против кровавых нелюдей кремлёвских фашистов, опричников фашиста )(уйла, против этих оккупантов захватчиков суверенной украинской земли Крыма и Донбасса. Или эти справедливые санкции надо "уточнить " так чтобы их ослабить и смягчить для того чтобы кровавые кремлёвские фашисты нелюдя )(уйла - путлина продолжали и дальше безнаказанно захватывать и оккупировать суверенные территории многих суверенных государств и массово убивать их граждан.
Что то вроде как будто, очень сильно темнит Дядюшка Сэм, видно он лукавый сильно таки хитрожопый старается из любой ситуации извлечь себе выгоду.
показати весь коментар
03.02.2017 06:11 Відповісти
а як ти відносишся до блокування торгівлі з лугандоном?
показати весь коментар
03.02.2017 11:18 Відповісти
Министерство финансов США заявило что "уточнили" санкции США против против палачей ФСБ из кровавой фашистской России, Что то не пойму что хотели сказать этим "уточнением" ? Может усилить и ужесточить санкции против кровавых нелюдей кремлёвских фашистов, опричников фашиста )(уйла, против этих оккупантов захватчиков суверенной украинской земли Крыма и Донбасса. Или эти справедливые санкции надо "уточнить " так чтобы их ослабить и смягчить для того чтобы кровавые кремлёвские фашисты нелюдя )(уйла - путлина продолжали и дальше безнаказанно захватывать и оккупировать суверенные территории многих суверенных государств и массово убивать их граждан.
Что то вроде как будто, очень сильно темнит Дядюшка Сэм, видно он лукавый сильно таки хитрожопый старается из любой ситуации извлечь себе выгоду.
показати весь коментар
03.02.2017 06:12 Відповісти
Всё просто - Америка показывает, кто в доме хозяин. Захотели - ввели санкции, захотели - сняли.
Чихать им на кровь - в Вторую мировую именно на продаже оружия ВСЕМ Америка и поднялась. Заводы США на территории Германии были национализированы Гитлером только в декабре 1941 года, 50% подшипников для самолётов Люфтваффе поставлялись американцами через европейские страны до 1945 года.
показати весь коментар
03.02.2017 07:17 Відповісти
коли Україна приєднається до санкцій проти окупанта?
показати весь коментар
03.02.2017 11:19 Відповісти
Америка целует в задницу тех, кто планирует превратить ее в ядерный пепел.

Вернее - целует трамп.
Но трамп-тарарамп - это еще не вся Америка.

Пора бы ему раскинуть мозгами - как Кеннеди.
показати весь коментар
03.02.2017 09:36 Відповісти
целует в задницу - це твої сексуальні заморочки?

а коли барига торгує з лугандоном - він тим самим типо дає пенделя *****? нюню.
показати весь коментар
03.02.2017 11:24 Відповісти
показати весь коментар
03.02.2017 12:07 Відповісти
бла бла бла,а в это время Калифорния собирает голоса о выходе из США из за рыжего.Что выберет Америка интересно :Трампа или Калифорнию
показати весь коментар
03.02.2017 09:54 Відповісти
Калифорния собирает голоса о выходе из США - та так, ліберасти продовжують працювати на *****, шо робів до речі і бобама.
показати весь коментар
03.02.2017 11:26 Відповісти
Санкции наложенные за кибер атаки 3/14дерации на США отменить и разрешить ввозить в эту выгребную яму "электронные товары"?
Вы там чё, соскучились уже?
показати весь коментар
03.02.2017 10:58 Відповісти
указ Трампа робить можливим уівз до козломордії тих видів електронної продукції, які не були заборонені за часів президенства бобами.
до речі - я щось не бачив переконаних "антитрампістів" серед тих, хто висловлював обурення з приводу торгівлі України з лугандоном.
показати весь коментар
03.02.2017 11:22 Відповісти
ті дійсно такий дурак, як можна подумати, прочитавши твої пости? чи просто подачки фонду сороса відробляєш?
показати весь коментар
03.02.2017 11:25 Відповісти
Путину понравилась работа Януковича и Лукашенка, и он решил распространить
технологию на США.
Ставишь президентом утырка, который тебе служит, и не надо завоевывать страну.
Зачем соревноваться с Америкой если ее проще разложить изнутри.
Ларри Кинг, Стивен Коэн, Оливер Стоун, и прочие хабадники и полезные идиоты
заработали на полную мощность.
Ну-ну, будем посмотреть ...
Закон об импичменте в США успешно принят и работает эффективно.
показати весь коментар
03.02.2017 11:28 Відповісти
ти дійсно вважаєш шо Трампа поставив *****? а укольчика тобі сьогодні штрикнути зранку не забули?
показати весь коментар
03.02.2017 11:46 Відповісти
показати весь коментар
03.02.2017 12:02 Відповісти
Йому таки дійсно допоміг зайти на трон *****, і у Обами рильце в пушку щодо співробітництва з Путлером, наскільки я розумію, оскільки з тим же успіхом можна сказати, що події у Сирії та воцаріння Трампа - наслідок дій Обами та Меркель. Це очевидні речі, як очевидно і те, що пишете Ви, що обговорюваний указ цілком законний і не стосується України.
Звісно, Трамп за стилем спілкування, поведінки дуже нагадує американського Януковича, і через вищенаведені причини нічого гарного для України я від нього не очікую. Але на відміну від традиційних українських політиків він швидко і вправно виконує усі свої передвиборчі обіцянки, дані громадянам США, отож імпічмент йому не загрожує. Тому в цілому я підтримую Вашу реакцію на коменти тут - краще б наші коментувачі цікавилися справами у власній країні, а не винуватили усіх підряд у власній бездіяльності.
показати весь коментар
03.02.2017 12:05 Відповісти
Йому таки дійсно допоміг зайти на трон *****

а я вважаю, що ***** своєю діяльністю допомагав якраз клінтонші.
показати весь коментар
03.02.2017 12:50 Відповісти
А ***** обидві кандидатури влаштовували. Там все договорено у обох варіантах, і винен у всьому цьому Обама.
Втім, є легкий варіант вирішити наш спір з цього приводу - дочекатись подальших дій Трампа.
показати весь коментар
03.02.2017 13:13 Відповісти
показати весь коментар
03.02.2017 12:04 Відповісти
Багряный, сорри, но ты дебиллллл.
показати весь коментар
03.02.2017 11:54 Відповісти
показати весь коментар
03.02.2017 12:03 Відповісти
"Уточнять" можно вплоть до полной отмены санкций.
В США начала функционировать кремлевская информационная дурилка?
показати весь коментар
03.02.2017 12:22 Відповісти
як саме указ Трампа "послабив" санкції? може ти поясниш?

а то від волаючих про "послаблення" досі одне суцільне бризкання слиною і жодної конкретики.
показати весь коментар
03.02.2017 12:55 Відповісти
http://www.independent.co.uk/news/world/americas/donald-trump-loosens-sanctions-russia-prevent-intelligence-agencies-cyberspying-hacking-a7559871.html
показати весь коментар
03.02.2017 14:48 Відповісти
і?
показати весь коментар
03.02.2017 18:00 Відповісти
Трамп скоро найдет как обосновать возврат Аляски
и выплату путину ущерба за пользование недрами.

5-я колонна хабадников будет на всех углах помогать,
создавая "общественное мнение".
показати весь коментар
03.02.2017 13:15 Відповісти
нікуди не йди, дочекайся санітарів.
показати весь коментар
03.02.2017 17:59 Відповісти
Срочные изменения во все учебники РФки: слова мягкий и точный - синонимы!
показати весь коментар
03.02.2017 18:50 Відповісти
Трампушка уточнил санкции, смягчив их конкретно для ФСБ - "генетически" преступной организации, готовившей аннексию Крыма, агрессию против Донецкой и Луганской областей Украины и преследующей всякое инакомыслие как в России, так и на оккупированных территориях. Ну не редиска?
показати весь коментар
03.02.2017 19:37 Відповісти
крашеная курва отрабатывает. бизнес - ничего личного(с)
показати весь коментар
03.02.2017 21:29 Відповісти
Сторінка 6 з 6