5980 відвідувачів онлайн

Жодна країна Вишеградської четвірки не пропонуватиме скасування антиросійських санкцій, - прем'єр Польщі Шидло

Жодна держава з Вишеградської четвірки на має наміру пропонувати скасування санкцій щодо Російської Федерації.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, під час неформального саміту Євросоюзу у мальтійській Валетті прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло заявила, що позиція її країни щодо санкцій проти РФ є рішучою і незмінною.
"Не можна забувати, що введення санкцій проти Росії було прямим наслідком політики Москви, яка порушила міжнародні закони. Ми не погодимося на зняття санкцій, поки не зміниться політика Кремля", - заявила Шидло.
Польський прем'єр додала, що не можна говорити про скасування санкцій, і підкреслила, що під час зустрічі прем'єр-міністрів Вишеградської групи було заявлено про те, що жодна з держав не пропонуватиме скасування санкцій щодо Росії.

Нагадаємо, У 2014 році Євросоюз, США та інші країни ввели санкції щодо РФ через окупацію Криму та агресію на сході України, які неодноразово розширювалися і продовжувалися. Були припинені переговори щодо безвізового режиму і нової базової угоди про співпрацю, введена заборона на в'їзд до країн ЄС для посадових осіб із РФ і заморожені їхні активи, введені обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру. Секторальні санкції діють щодо 20 російських фінансових, нафтовидобувних і оборонних структур.


Читайте також: Санкції проти Росії пов'язані з реалізацією Мінських угод, - Олланд
Топ коментарі
+6
санкции ваще больше не отменят, лишнехромосомные млекопитающие должны пакинуть этот мир.
показати весь коментар
04.02.2017 13:05 Відповісти
+6
Зачем пользу отменять?
показати весь коментар
04.02.2017 13:05 Відповісти
+4
денацификация россиян обязательно будет !
показати весь коментар
04.02.2017 13:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
санкции ваще больше не отменят, лишнехромосомные млекопитающие должны пакинуть этот мир.
показати весь коментар
04.02.2017 13:05 Відповісти
Зачем пользу отменять?
показати весь коментар
04.02.2017 13:05 Відповісти
Жодна країна не підтримує російський фашизм, з покаліченими душами кацапів.
Russische Schweine !!!
показати весь коментар
04.02.2017 14:25 Відповісти
денацификация россиян обязательно будет !
показати весь коментар
04.02.2017 13:07 Відповісти
нет, не будет, заповедник без фауны будет.
показати весь коментар
04.02.2017 13:09 Відповісти
Ни одна страна Вышеградской четверки не будет предлагать отмену антироссийских санкций, - премьер Польши Шидло - Цензор.НЕТ 8996
показати весь коментар
04.02.2017 13:14 Відповісти
Каждая тварь на всрсее у которая в паспортных данных именуется врюцкой должна пройти генетическую идентификацию и на лбу у каждой такой особи должно быть выезжена его национальность.
Национальность - ВСРЮЦКИЙ не существует !!!
показати весь коментар
04.02.2017 13:35 Відповісти
Лещенко, Холодницький у Вашингтоні у барі Хілтон: https://www.youtube.com/watch?v=uUtV9rf_9zk
показати весь коментар
04.02.2017 13:05 Відповісти
интересное видео конечно .но ничего удивительного . на американские деньги создавалось набу , сабу , шмабу . так а где деньги януковича ?
показати весь коментар
04.02.2017 13:31 Відповісти
Член кобанди Бариги не служить американцям, господін Пєтровіч. І зарплату йому не американці платять.
показати весь коментар
04.02.2017 13:42 Відповісти
переведи . реально непонятно накалякал . ты чё пьяный чтоли?
показати весь коментар
04.02.2017 13:44 Відповісти
да и эти типа контроль тоже на чьи деньги летают? одни антикорупционеры ищут компромат на других антикорупционеров .в итоге все антикорупциоенеры довольны , а народ в жопе . расстрелять и тех и этих .
показати весь коментар
04.02.2017 13:33 Відповісти
Детальніше по претензіям до "тіпа контролю", будь ласка. Чи пожалуйста, по-вашому.
показати весь коментар
04.02.2017 13:43 Відповісти
Логвинський, перепрошую, а не Лещенко.
показати весь коментар
04.02.2017 13:38 Відповісти
да видели шо логвинский . но лещенко тоже грантоед . купил квартирку за шесть миллионов гривен . тоже антикорупционер . где взял деньги обьяснял в стиле жванецкого . а должен просто сидеть в тюрьме .
показати весь коментар
04.02.2017 13:43 Відповісти
Ці борцуни-журнаГлісти,це звичайні посіпаки на побігеньках у олігархичних бариг і брешуть так саме як і баригі ))))
показати весь коментар
04.02.2017 13:48 Відповісти
Кажуть, що вам теж мінімалку у два рази за пост підвищують.
показати весь коментар
04.02.2017 13:52 Відповісти
По собі судишь ))))
показати весь коментар
04.02.2017 13:56 Відповісти
Хто там стоїть за Шоколадний світ? Це видно всім.
показати весь коментар
04.02.2017 14:04 Відповісти
У казламордых што-то пошло не так...
показати весь коментар
04.02.2017 13:06 Відповісти
не на том конце в мутной капли висели и не в ту шмондю попали........
показати весь коментар
04.02.2017 13:12 Відповісти
К. сожаленнию. как показало время. санкции, не привели ни к миру. ни к изменению поведения РФ в Украине. Они только остановили РФ в Украине. А парни гибнут каждый день.......
показати весь коментар
04.02.2017 13:07 Відповісти
Це помилковий висновок, санкціі працюют, що бісить Рашу))) І якби небуло реакціі заходу, зараз в Київі сидів би "легітимний" ростовчанин )))))
показати весь коментар
04.02.2017 13:15 Відповісти
Да, так почему же каждый день гибнут парни на Донбассе ??????? Ведь последние вступили в силу летом 2014.
показати весь коментар
04.02.2017 13:18 Відповісти
Санкціі річ повільна,але дієва, такого монстра як СРСР завалили)))) А відносно Даунбасу, то це питання до барижної влади, а не до ЄС та США ))))))
показати весь коментар
04.02.2017 13:21 Відповісти
И сколько парней должны заплатить за это жизнью, когда санкции сработают. И то не факт, что сработают. И сколько лет мы после этого будем разминировать Донбасс. Хватит , кормить себя сказками, про то, что кто то нам поможет. Никто не помогает, тому, кто не помогает себе сам. Простой вопролс. а где Стугны, Нас обстреливают с танков, а мы строим бронекатера..........
показати весь коментар
04.02.2017 13:24 Відповісти
Питання не до мене , я не з шоколаднобарижної влади, лише пересічний громадянин України, мені так само, як і тобі боляче дивитись, що роблят ці потворні бариги ))))
показати весь коментар
04.02.2017 13:27 Відповісти
Конечно. вот только от позиции каждого гражданина и зависит доля этой страны.
показати весь коментар
04.02.2017 13:32 Відповісти
Ти, вибач за фамільярність, не перший день на Цензорі, тому мою позицію знаєшь,як і я твою, ми з тобою з одого боку барікад))) Я Майданю за незалежну, потужну державу Україна з 1989 р. )))
показати весь коментар
04.02.2017 13:38 Відповісти
Вот только результат каждого из Майданов. всё хуже и хуже. И к сожалению, многие из нас не хотят смотреть правде в лицо. санкции Только помогают Украине. но не решают проблему войны на Донбассе. Вот только я уже не раз писал, что кроме войны. мы пока , другого Донбассу и не предлагаем.
показати весь коментар
04.02.2017 13:51 Відповісти
А що і головне за що, ми маєм щось пропонувати Даунбасу,який сам не захтів жити в Україні і за українськими законами))) Кому не подобається Україна, то його ніхто не тримає--чумадан- вокзал-і куда душа побажкє )))
показати весь коментар
04.02.2017 14:00 Відповісти
Например , пожить полностью самостоятельно,, или не поставлять ДАРОМ энергоресурсы.
показати весь коментар
04.02.2017 19:06 Відповісти
ани не быстро наводят статус кво, но когда наведут усе будет норм))))))))))))))
показати весь коментар
04.02.2017 13:21 Відповісти
Да неужели ?????
показати весь коментар
04.02.2017 13:25 Відповісти
прикинь, как ано быват
показати весь коментар
04.02.2017 14:12 Відповісти
Да. так почему же страна на грани краха ?
показати весь коментар
04.02.2017 19:04 Відповісти
Невсеремось!
показати весь коментар
04.02.2017 13:09 Відповісти
Ясна річ,розуміют що НАТО краще за Варшавский договор ))))
показати весь коментар
04.02.2017 13:10 Відповісти
Надо их сделать бессрочными с одним условиям,возврат крыма и донбасса и только потом обсуждения снятия или смягчения,а то задолбали,не успели продлить на полгода,тут же начинается ромашка,снимать,не снимать
показати весь коментар
04.02.2017 13:11 Відповісти
Бажано,але саме про це заявили США в ООН вчора))) Чекаєм на відповідь Раши )))
показати весь коментар
04.02.2017 13:17 Відповісти
где не будь через месяц польша первая пошлёт вышеградскую четвёрку а потом как ей будет лучше пошлёт и украину.
показати весь коментар
04.02.2017 13:14 Відповісти
Рашку не так санкции изводят, как война в Украине, а так же содержание Крыма и Донбасса. Ввязавшись в войну в Украине и Сирии, обмылок сам себя загнал в угол. Прекратить войны нельзя, ******** народпобядитель не поймет, а продолжать, значит тратить бешеные деньги на войны, которые рашка уже априори выиграть не может. Полный рукотворный цугцванг.
показати весь коментар
04.02.2017 13:24 Відповісти
Марсиане. Вы защищаете ублюдков, убивающих с помощью кацапстана украинцев? У нас нет никакого днр, есть украинская земля. Если кому-то это не нравится - вперед и с песней!, рашка большая, всем места хватит.
показати весь коментар
04.02.2017 13:33 Відповісти
Ни одна страна Вышеградской четверки не будет предлагать отмену антироссийских санкций, - премьер Польши Шидло - Цензор.НЕТ 9580
показати весь коментар
04.02.2017 13:34 Відповісти
Это не "инициатива ВСУ", это КОНСТИТУЦИОННАЯ ОБЯЗАННОСТЬ ВСУ, дурашка !!!
показати весь коментар
04.02.2017 13:59 Відповісти
Рюсскаму болвану сколько ни говори что санкции США ввели только ОКПРУЖЕНИЮ Путлера,а не всей РАБссии,из за отжима Крыма,всё равно не доходит БОЛВАНАМ..
показати весь коментар
04.02.2017 14:09 Відповісти
Ну, так болваны же, сэр !!!
показати весь коментар
04.02.2017 14:12 Відповісти
без толку кацапов увещевать- у них в прямой кишьке галавы владимирский централ...
показати весь коментар
04.02.2017 13:27 Відповісти
"Лидер ЛДПР Владимир Жириновский планирует выдвинуть свою кандидатуру на выборах президента России в 2018 году, сообщает ТАСС."
показати весь коментар
04.02.2017 13:33 Відповісти
О, це жесть )))
показати весь коментар
04.02.2017 13:41 Відповісти
Ни одна страна Вышеградской четверки не будет предлагать отмену антироссийских санкций, - премьер Польши Шидло - Цензор.НЕТ 3326
показати весь коментар
04.02.2017 13:35 Відповісти
а что движки из Мотор Сичи кацаПсины научились делать сами? они блин стадион в Питере 10 лет строят...Зянит Арена назваецца
показати весь коментар
04.02.2017 14:01 Відповісти
2 новости из РАБссии и обе плохие.
помер актёр Жора Тараторкин, и наши спецслужбы ликвидировали Олега Анищенко,редкую кацаПсинскую ГНИДУ из ЛОХандонии
показати весь коментар
04.02.2017 13:57 Відповісти
Третья новость из РАБссии и тоже плохая,шуту Стасу Садальскому зпрещен въезд в Украину,так что КИРПИЧ сидит дома на ПЕЧИ..
показати весь коментар
04.02.2017 14:02 Відповісти
Вот так постепенно барыга на Банковой украинцев превратил в санкционных суходрочеров. Хочу напомнить, что за январь 2017 золото-валютные резервы росии выросли на 18 миллиардов долларов с 377 млрд. до 395 млрд. ! Это больше чем весь звр Украины! А вы и дальше дрочите и надейтесь, что США и Европа спасут Украину санкциями...
показати весь коментар
04.02.2017 14:22 Відповісти
11.80 убогому
показати весь коментар
04.02.2017 15:21 Відповісти
Забей себе их в ж.пу, санкционный суходрочер. С тебя такой ж.добандеровец, как из свиноговна порошенко - патриот!
показати весь коментар
04.02.2017 18:00 Відповісти
Не знаю кому от этих санкций стало хуже.В ЕС население радуеться снижению цен на продукты.В России растет внутреннее импортозамещение.
показати весь коментар
04.02.2017 18:29 Відповісти